Skoči na vsebino

slikica ducati


Priporočene objave

A ima kdo eno sliko, na kateri je ena bejba, ki kaže hrbet, ima kratke črne lase, rdeč top, ter hlače, iz katerih ji gledajo ven tangice z logotipom ducatija?

To sem videl enkrat na ducatijevem sajtu, nekje pod slike s sejmov ali kaj podobnega, a je ne najdem več. Sem jo imel za wallpaper pa sem jo po nesreči pobrisal.

Če kdo kaj ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta se ti je pa očitno zelo vtisnila v srce!! :wink: :wink: :wink: :idea:

Hm pa sej je še kaka s tangicami ( al pa brez ) na ntue!!! :idea:

Ampak ja sej vem: DUCATI TANGICE SO TE PREVZELE!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vivid, Ducatija kupi pa boš imel na motorju v tangicah tudi žive modelčke. 8) Tudi črne ali pa blondine. :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vivid, Ducatija kupi pa boš imel na motorju v tangicah tudi žive modelčke. 8)  Tudi črne ali pa blondine. :lol:  8)

Pa saj se tudi kakšna Motosvetovka z Ducatijem najde :wink: .... in s tangicami (samo še 'Ducati' gor napišemo)... :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vivid, Ducatija kupi pa boš imel na motorju v tangicah tudi žive modelčke. 8)  Tudi črne ali pa blondine. :lol:  8)

Pa saj se tudi kakšna Motosvetovka z Ducatijem najde :wink: .... in s tangicami (samo še 'Ducati' gor napišemo)... :lol: :lol: :wink:

Aja a kaksno poznas???? :? :? .................... :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yap, glede na zgornjo slikico lahko potrdim, da je pri makaronarckih upraviceno najvecji adut IZGLED. :twisted: :D

Ceprav se jim pa se vedno zatika pri tehnicnih stvareh, na primer, fotograf bi se lahko mal drugac postavil, mogoce malo pocakal, ali pa se kako drugace znasel. Ja tud tehnika mora bit! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vivid: pozabil si povedati, da ji izpod hlack ven gleda tudi en zanimiv tatoo, katerega bi si z veseljem natancneje ogledal ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...izpod hlack ven gleda tudi en zanimiv tatoo :wink:

Pa kaj je tist? A so gume al kaj :?: :shock: :roll: :wink:

Ja profil :D

Ali ti pa samo signalizira da moras imeti (dobro) gumo gor :wink: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a kaksno poznas???? :? :? .................... :D

Ja no, tudi tako bi se lahko reklo :D :wink:

Lahko bi se reklo ja ... a ne Aja ... 750 monster je pa lep a? :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje najlepša hvala za slikico!

Zdaj pa druga stvar, a je kdo zasledil po kakih trgovinah recimo v Trstu ali kje drugje tovrstno spodnje perilo? Pa recimo z logotipom aprilia racing? :-) Me persona z zadnjega sedeža že kar gnjavi da jih hoče imet...

Pa lep dan želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje najlepša hvala za slikico!

Zdaj pa druga stvar, a je kdo zasledil po kakih trgovinah recimo v Trstu ali kje drugje tovrstno spodnje perilo? Pa recimo z logotipom aprilia racing? :-) Me persona z zadnjega sedeža že kar gnjavi da jih hoče imet...

Pa lep dan želim.

nikjer videla... izkoristi poslovno idejo in se loti biznisa potiskavanja gat z logotipi!

lp, Anika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!