Skoči na vsebino

Ve kdo ki bi lahko dobo izpuh ARROW????


_Roba_

Priporočene objave

Mislim da na gilero nena paše vem pa da paše na aeroxa :lol: Za kolk ga te prodaš ker mam enega potencialnega kandidata ko bi ga kupo mogoče??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arrow sem jaz kupil v Kawasakijevi trgovini, ki je bila na ptujski cesti v MB. Zdaj je trgovina prazna. Če so se samo preselili drugm, ali pa propadli pa ne vem. Je pa generalni uvoznik iz Celja. Kdo? Ne vem. Vem samo, da boš dobil izpuh, če ni na zalogi, z vsaj 2 mesečno zamudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje boljše da greš v italijo. V trsu je punp trgovin s tem..kar pa tut ni več tko daleč..

Pa še na zalogi majo vse, mal nižje cene pa še ivo dobiš nazj..tko da se lohk pozna tut do 10k sti kar pa boš dal za pot ampak auspuh boš vseen mel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi raje v Italijo ga boš ziher dobil prej kot pri nas. Jaz ga nisem nikol dočakal :evil: No ja je šel denar v kaj bolj koristnega :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke v italiji je ke bolj poceni? za keko keša bi te tam dobo navadni 70cc kit od malossija al pa polinija??? pr nas pride okrog 30-35k sit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

lega stari če še nucaš arrowa ti ga jst zrihtam dva mesca starga za 25k pa ma homologacijo psa vse papire

ČE ŠE NUCAŠ ARROWA GA JST ZRIHTAM ZA 25K 2 MESCA STARGA Z VSEMI PAPIRI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri leta stara tema :closedeyes: . Kaj eni res ne gledate datuma ali radi tak nabijate.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!