Skoči na vsebino

MNZ 2014 - Motosvetova Novoletna Zabava 2014


maus

Priporočene objave

... blond boš ??? :) :) :)

sm reku, da nau nč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

... jest sem bil do zdej mislim da na ene dveh "MNZ"-jih, pa velike večine, razen par lubeničarjev tam sploh nisem poznal ... :(

... se dobr spomnim, da so ... oziroma smo ...  se večina tam zbranih nekako od strani gledal, ker je pač normalno, da vsakega zanima, kdo je kdo ...  :krneki:

 

... ti imaš itak skoz tam na vratih eno al pa dve mačkice, ki ves čas spremljajo prihajajoče ... pa bi bilo res čist preprosto, da vsakemu ki pride , nalima nanj še nalepko z njegovim nick-om ... :D

lp, nepoznavalec MS osebkov  :?

dej ne seri ..ti s tolk pozabljiv da če pogledaš filmćek tik predn greš od doma si do rolla pozabu kaj je kermu pisal na nalepki..

pa še neki - će ne poznaš tistih dveh mačkic - boh t pomagi...

 

Tisti "mačkici" na vratih pa nista tam zato da bi karkoli spremljali, ampak sta na najbrž na pavzi, ker sta do takrat fotkali in snemali video. aka work.

tebe pa allo je vidu lani...

 

ne zdj druge u drek vlačt : :lol1:

lenoba je se strinjam...

 

seveda...

ruskih in čeških ni bilo veliko na to temo...

so samo tebi jih ni bilo za gledat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa kar strinjam s Pikom glede nalepk. Bi bilo super, če bi bile...

 

In dve leti nazaj smo te nalepke tudi prinesli v Roll, sam pol jih pa noben ni hotu nost. Ene par nas je nalepko imelo, večina pa ne.

 

Jaz veliko ljudi poznam na videz, kakšen imajo nik na forumu, pa se mi tudi sanja ne...

 

Torej, danes bo akcijska cena pijač veljala le za tiste, ki bodo nosili nalepke z motosvetovim imenom...   :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lahko se pa tudi organizira predstavitev, v kateri bi vsi udeleženci, eden za drugim, stopili na "oder ter povedali svoj forumski vzdevek...

 

...in potem bi jaz rekel da sem Snecer, ker vem, da ga ne bo tam, ter požel velik aplavz... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa kar strinjam s Pikom glede nalepk. Bi bilo super, če bi bile...

 

In dve leti nazaj smo te nalepke tudi prinesli v Roll, sam pol jih pa noben ni hotu nost. Ene par nas je nalepko imelo, večina pa ne.

 

Jaz veliko ljudi poznam na videz, kakšen imajo nik na forumu, pa se mi tudi sanja ne...

 

Torej, danes bo akcijska cena pijač veljala le za tiste, ki bodo nosili nalepke z motosvetovim imenom...   :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

A broška velja,na njej je napisano 100% KMET.... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tri, dva, ena ....

ŠTART .... :) :) :)

post-38837-0-65064100-1418491182_thumb.jpg

.

ps.

..... sam letos je pa res dobr poskrbljeno, za obiskovalce MNZ ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel,videl,odšel.

Vzdušje-pogreb :slap:  :slap:  :slap: .

Natakarice :BUA:  :BUA:  :BUA: .

 

Zaključna ocena-1.

 

Nisem bil sam.Sem prišel z ženo. :grim  :grim

 

Lih zato   . . .  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil vidu in šu domov :P .......upad gostev napram prejšnjim letom je bil velik,vzdušje je bilo pa tako kot si si ga naredil oz. imel družbo,mi smo se meli fajn,edini na plesišču ...... :)

Mislim pa da nima smisla kritizirat,lahko samo pohvalim da se vsaj še nekdo spomni kaj sploh narediti v teh depresivnih časih,zato jaz organizatorjem poklanjam  :OK:

 

Samo nimam nič proti organizatorjem. 28 strani nakladanja posameznikov,kje pa so bili ti junaki včeraj?

 

Časi niso depresivni,samo posamezniki  se tako obnašajo,pa ostali mislijo,da je res tako hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva jokate, proav fletno je blo.... Natakarce so ble čist vredu, nekaterim nič nemanjka no razen jest hahahahaha :P

Folka pa res ni blo, je blo prejšna leta veliko več. Ampak konec koncev bilo je odlično.... No pa sej pri Z-mešancih je vedno super :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tri, dva, ena ....

ŠTART .... :) :) :)

attachicon.gif2014-12-13 18.10.17.jpg

.

ps.

..... sam letos je pa res dobr poskrbljeno, za obiskovalce MNZ ... :) :) :)

js moram tu pohvalit organizatorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bili tam....Pik1,Dami34,BMWriderka,IgorKR,Keiko,Motozajebant,Zivnorc,Borutt,MihaGS,PrimožC,Nearain,GasperX,Jozejxf,Thamper,SF,Dr_Jakob,Cufa....itd....pa noben se mi ni zdel depresiven :grrr

Bil je še en glavonja s Fazerco, k mu danes zjutraj verjetno ne bo jasno, zakaj mu je ventile ven fuknalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Će ma kdo kej volje in energije, gre lohk dons v Rolla mal poslikat uničenje, k smo ga pustil za sabo.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj en :P

ostali še spijo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka BMWjaška zabava :)

 

Drugače pa se strinjam s Kmet2@, da sedaj niso časi za zabavo.

Še dobro da so meli nas Kwakare in smo poskrbeli za mal vzdušja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bili tam....Pik1,Dami34,BMWriderka,IgorKR,Keiko,Motozajebant,Zivnorc,Borutt,MihaGS,PrimožC,Nearain,GasperX,Jozejxf,Thamper,SF,Dr_Jakob,Cufa....itd....pa noben se mi ni zdel depresiven :grrr

 

Vidim, da je moj predstavnik tudi prišel  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!