Skoči na vsebino

MNZ 2014 - Motosvetova Novoletna Zabava 2014


maus

Priporočene objave

aha .. klasična bmflraska .. če vid sovražnikov nik, je takoj pripraulen na blokado udarca ... :lol1:

 

 

bodmo anonimni kt alkoholiki

 

ja sm maus in nism alkoholik, zasvojen sem z motorji

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej... pik... pa kaj ti to pomaga.... itak boš do naslednjič, ko ga kje srečaš, pozabu, kdo je kdo

... še zame moraš vsakič svojo ženo uprašat, kako je men ime...  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, dej me prosim spomni ... :hmm:

... a ni bila enkrat ena ideja, da bi imeli vsi na MNZ-ju nekakšne priponke ali pa mogoče samo nekakšne navadne nalepke na sebi, na kateri bi imel vsak napisan svoj nickname ????  :eek:

 

... jest sem bil do zdej mislim da na ene dveh "MNZ"-jih, pa velike večine, razen par lubeničarjev tam sploh nisem poznal ... :(

... se dobr spomnim, da so ... oziroma smo ...  se večina tam zbranih nekako od strani gledal, ker je pač normalno, da vsakega zanima, kdo je kdo ...  :krneki:

 

... ti imaš itak skoz tam na vratih eno al pa dve mačkice, ki ves čas spremljajo prihajajoče ... pa bi bilo res čist preprosto, da vsakemu ki pride , nalima nanj še nalepko z njegovim nick-om ... :D

 

... če je pa pač večina za to, da se tud tam vsi skrivajo za nick-om pa predlagam, da ves MNZ naredimo kar doma pred računalniki ...  vsak si lahko odpre pir ali dva, nažge musko, in se dobimo po osmi zvečer kar na tejli temi gor .... in kvasamo naprej ... tko kot do zdej ... ker se itak večina ne pozna med sabo ...  :P

 

 

... že v naprej hvala za konstruktiven odgovor ....  :)     

 

 

lp, nepoznavalec MS osebkov  :?

 

Pomoje to ni potrebno...tisti, ki se bo želel skrivat tudi v primeru da bodo nalepke z imeni, te ne bo dal gor...tisti, ki pa nimajo kosmate vesti se pa itak vedno predstavijo še z nickom, ko jim daš roko. Vsaj takšne so moje izkušnje. Za kakega mrtvo nažganega bučmana, ki mi ob polnoči pride težit, da "jeah on je tolk kulski mutarist, da glava peče", pa niti nočem vedet kdo je na forumu :D Za njegovo dobro :D

Tisti "mačkici" na vratih pa nista tam zato da bi karkoli spremljali, ampak sta na najbrž na pavzi, ker sta do takrat fotkali in snemali video. aka work.

Ampak ti napisanega v dobri volji ne bom zamerila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a k ti dam roko...a ti dam lohka še lupčka :004... in pol boš vedla, da sem to jest  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiunorc .. to si pa že kr enim parim deklicam oblubu ... a boš sam prišel :?

 

:jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja pa te bom.... če ne bom pa Cufi naroču, da te namest mene, če se men nau dal.....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem vedno mislil, da so motoristi in motoristke eni grobijani in z zakonom skregani osebki, tu pa se govori sam o lupčkanju, ćustvih, toplih stiskih rok, prijaznih nasmehih... Cuker na kvadrat.

Manja en trop hells enđelsov, da postavi stvari na svoje mesto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem vedno mislil, da so motoristi in motoristke eni grobijani in z zakonom skregani osebki, tu pa se govori sam o lupčkanju, ćustvih, toplih stiskih rok, prijaznih nasmehih... Cuker na kvadrat.

Manja en trop hells enđelsov, da postavi stvari na svoje mesto :)

a si preveč ameriških bajkerskih filmu gledu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem vedno mislil, da so motoristi in motoristke eni grobijani in z zakonom skregani osebki, tu pa se govori sam o lupčkanju, ćustvih, toplih stiskih rok, prijaznih nasmehih... Cuker na kvadrat.

Manja en trop hells enđelsov, da postavi stvari na svoje mesto :)

 

Glede na to bo MNZ drugi Woodstock :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ponavad, na koncu planejo alkoholna ćutswa in pol kri teće w potokih ... wse krwau gre domow in policija ponawad zaključi zabawo

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ponavad, na koncu planejo alkoholna ćutswa in pol kri teće w potokih ... wse krwau gre domow in policija ponawad zaključi zabawo

 

:krneki:

...a pol policaji grejo zadnji domov?...hudo...najhusji zurerji = policaji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda...

ruskih in čeških ni bilo veliko na to temo...

 

Kdo pravi, da ni nobenega dobrega češkega filma na to temo. Tule je eden:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po očala bo treba MZ, midve sva zmenene a za kufe...čikenfajt se pa plača in to dragoooooo ....ne sanji sred dneva

 

ok, pa čiknkafe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje to ni potrebno...tisti, ki se bo želel skrivat tudi v primeru da bodo nalepke z imeni, te ne bo dal gor...tisti, ki pa nimajo kosmate vesti se pa itak vedno predstavijo še z nickom, ko jim daš roko. Vsaj takšne so moje izkušnje. Za kakega mrtvo nažganega bučmana, ki mi ob polnoči pride težit, da "jeah on je tolk kulski mutarist, da glava peče", pa niti nočem vedet kdo je na forumu :D Za njegovo dobro :D

Tisti "mačkici" na vratih pa nista tam zato da bi karkoli spremljali, ampak sta na najbrž na pavzi, ker sta do takrat fotkali in snemali video. aka work.

Ampak ti napisanega v dobri volji ne bom zamerila.

.... prov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, dej me prosim spomni ... :hmm:

... a ni bila enkrat ena ideja, da bi imeli vsi na MNZ-ju nekakšne priponke ali pa mogoče samo nekakšne navadne nalepke na sebi, na kateri bi imel vsak napisan svoj nickname ????  :eek:

 

... jest sem bil do zdej mislim da na ene dveh "MNZ"-jih, pa velike večine, razen par lubeničarjev tam sploh nisem poznal ... :(

... se dobr spomnim, da so ... oziroma smo ...  se večina tam zbranih nekako od strani gledal, ker je pač normalno, da vsakega zanima, kdo je kdo ...  :krneki:

 

... ti imaš itak skoz tam na vratih eno al pa dve mačkice, ki ves čas spremljajo prihajajoče ... pa bi bilo res čist preprosto, da vsakemu ki pride , nalima nanj še nalepko z njegovim nick-om ... :D

 

... če je pa pač večina za to, da se tud tam vsi skrivajo za nick-om pa predlagam, da ves MNZ naredimo kar doma pred računalniki ...  vsak si lahko odpre pir ali dva, nažge musko, in se dobimo po osmi zvečer kar na tejli temi gor .... in kvasamo naprej ... tko kot do zdej ... ker se itak večina ne pozna med sabo ...  :P

 

 

... že v naprej hvala za konstruktiven odgovor ....  :)     

 

 

lp, nepoznavalec MS osebkov  :?

Nehi no, js bom pršu inkognito, bom meu lasuljo, blond, pa ne me otipavat, prosm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehi no, js bom pršu inkognito, bom meu lasuljo, blond, pa ne me otipavat, prosm :P

... blond boš ??? :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!