Skoči na vsebino

MNZ 2014 - Motosvetova Novoletna Zabava 2014


maus

Priporočene objave

Samo nimam nič proti organizatorjem. 28 strani nakladanja posameznikov,kje pa so bili ti junaki včeraj?

 

Časi niso depresivni,samo posamezniki  se tako obnašajo,pa ostali mislijo,da je res tako hudo.

Smo bili in smo se zabavali, zdj če si pa pričakoval, da ti bo organizator zaigral fanfare, pa poklonil obroč iz cvetja in te animiral, si se pa najbrž zmotil , to ti naredijo na Tahitiju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... bilo je ludo in nezaboravno ...  :P 

... tolk smo plesal, da se mi še zdej mal vrti ... :kva2:

 

 

... čeprav je pa res, da se nabolj spomnim pogostitve ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer s takimi zastopniki sploh ne potrebuješ sovražnikov :-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bili in smo se zabavali, zdj če si pa pričakoval, da ti bo organizator zaigral fanfare, pa poklonil obroč iz cvetja in te animiral, si se pa najbrž zmotil , to ti naredijo na Tahitiju :P

 Ful si smešen. :yawn:  :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm biu tut ... pa sem morau kmau it, pa še pridn sm morau bit, če ne mi šamar ne bi ginu :jezik:

 

men je blo fajn ... itak si vsak sam naredi, da mu je fajn. Lepo vas je blo vidt ... še mau pa se vidmo na motorju :D

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

kot so povedali že zgoraj, prav fajn je blo, kdor si je znal tko narest :) tud kelnarce so ble kul, čeprav je za našo mizo najboljš (po)skrbel kelnar, svaka čast, stari :OK: japončki smo tud premagal evropejčke v fuzbalu, tko da je blo vse kot mora bit :P

 

je pa tudi res, da če ne bi na začetku zvočniki skovikali imena pilotov, ki so jih čakali karti za MotoSvetovo dirko, in če ne bi potem Bladzo prebral rezultatov, ne bi nikoli uganil da je to MotoSvetova NZ, saj je karting dirka ostala edina zadeva iz nekdaj bogatega programa...

 

ampak glede na to, da so skoraj edini živi topici tega MOTO foruma katerega motorja ne bi imel in politika, ne bom začuden če nam drugo leto sploh ne bo treba prit v Roll Bar ;) no, nas vseeno ni motilo da se ne bi imeli fajn; hvala družba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub majhni udeležbi je blo mega..Mislim,da sem ub svitu dam pršla... :hmm: :hmm: :hmm:

 

Motonočna statistika pa je nekako taka :

 

- Yamaha je prva odpovedala :zzz: :zzz: :zzz:

- Kawasaki in Ducati zalaufata mal bl pozn in pr določenih obratih..In težko jih je pol ustavit..Lajkam :hooray: :hooray:

- BMW je pa itak klasa za doooolgeee proge.. :inlove:

 

....

 

Družbi iz moderga terenca še enkrat hvala..

 

Ma super je blo! Še najboljši je bil naš after-party :P Samo tisti kozarci so se čisto preveč množili! :D

 

Hvala vsem za družbo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muzika obupna in preglasna. Sem bil cel hripav, ker je bilo treba kričat, da te je kdo za mizo slišal  :wacko2:

 

Kelnarce pa zelo luštne  :)

 

Suzuki kje se si pa skrival? Te nisem nikjer porajtal  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo pa tako kot si si ga naredil oz. imel družbo,mi smo se meli fajn,edini na plesišču ...... :)

Mislim pa da nima smisla kritizirat,lahko samo pohvalim da se vsaj še nekdo spomni kaj sploh narediti v teh depresivnih časih,zato jaz organizatorjem poklanjam  :OK:

 

Se čisto strinjam s Kmetom.

 

Kljub majhni udeležbi je blo mega..Mislim,da sem ub svitu dam pršla... :hmm: :hmm: :hmm:

 

Motonočna statistika pa je nekako taka :

 

- Yamaha je prva odpovedala :zzz: :zzz: :zzz:

- Kawasaki in Ducati zalaufata mal bl pozn in pr določenih obratih..In težko jih je pol ustavit..Lajkam :hooray: :hooray:

- BMW je pa itak klasa za doooolgeee proge.. :inlove:

 

Pa natakarce tud niso ble slabe.A nede Gašper ??

 

Striptizerja žal ni blo. :fyou: .Striptizeta pa se žal ni utegnla slečt,k so vsi prej dam šli..IN KRIV JE PA ENMAL TUDI DJ.. :ras: :ras: :ras:  Muska čist u podnu..No,mi smo se znajdli in fajn je blo.. ;) :music3: :music3: :slap: :slap:

 

Družbi iz moderga terenca še enkrat hvala..

 

Primož,mislim,da zdej garmina ne rabiš več... :rolleyes:

Vibracije pa to :) Pac mi je sraufe iz deklca vn zmetal xD Ampak sem se varno in brez rinjenja vrnil nazaj domov v Podcetrtek :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 je bilo pa tako kot si si ga naredil oz. imel družbo,mi smo se meli fajn,edini na plesišču ...... :)

Mislim pa da nima smisla kritizirat,lahko samo pohvalim da se vsaj še nekdo spomni kaj sploh narediti v teh depresivnih časih,zato jaz organizatorjem poklanjam  :OK:

 

Se čisto strinjam s Kmetom.

 

Kljub majhni udeležbi je blo mega..Mislim,da sem ub svitu dam pršla... :hmm: :hmm: :hmm:

 

Motonočna statistika pa je nekako taka :

 

- Yamaha je prva odpovedala :zzz: :zzz: :zzz:

- Kawasaki in Ducati zalaufata mal bl pozn in pr določenih obratih..In težko jih je pol ustavit..Lajkam :hooray: :hooray:

- BMW je pa itak klasa za doooolgeee proge.. :inlove:

 

Pa natakarce tud niso ble slabe.A nede Gašper ??

 

Striptizerja žal ni blo. :fyou: .Striptizeta pa se žal ni utegnla slečt,k so vsi prej dam šli..IN KRIV JE PA ENMAL TUDI DJ.. :ras: :ras: :ras:  Muska čist u podnu..No,mi smo se znajdli in fajn je blo.. ;) :music3: :music3: :slap: :slap:

 

Družbi iz moderga terenca še enkrat hvala..

 

Primož,mislim,da zdej garmina ne rabiš več... :rolleyes:

Kelnarca(e) jaja se kr strinjam :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa sej so kelnarce fulll lušne....

... sam zdej ne vem...a sem (smo) jih premal gledal, ko so se sklanjale pobirat kozarce z mize...in se  trudile še bolj sklonit, da sem uspel dvakrat fasat nase ceu pladenj kozarcev in ledu..  :slap: ... pa sej sem vama vidu u dekolte... skor do popka. Drugič raje oblecite majice z globjim izrezom, pa se nau treba tolk sklanjat...  :P

...aja.. pa za tako priložnost se tavelke joške namontira...  :P

 

...hmmm .. muska ubitačna v :BUA: smislu... da ko sem se s kom pogovarjal, sem samo kimal in pritrjeval "res je", ker pojma nisem imel, kaj mi je kdo razlagal... tko glasno je bilo.

 

Hja.... Motosvet scena umira, kar se vidi že na samem forumu... fešta pa to samo še potrjuje. Pa sej nismo mi krivi :D ... Kriva je računalniška tehnologija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro....

 

Lepo vas je blo vidt....

 

Sicer pa, ni nas bilo malo, le lokal je bil mal prevelik... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Suzuki kje se si pa skrival? Te nisem nikjer porajtal  :?

 

Hola mojster

 

o pišuka?!?! tud jst tebe zgrešil  :wacko: smo bli zgoraj, nad pisto... hja, pijača je hudič... :P

 

PS 26ga je LotR ironButt, če te zanima ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel,videl,odšel.

Vzdušje-pogreb  

Natakarice 

 

Zaključna ocena-1.

pred tvojim prihodom in po tvojem odhodu je bil odlom in smeh ..torej ti drugo leto ni treba priti..slikco za tekmo v pikadu pa le pošlji..

 

Skratka BMWjaška zabava :)

 

Drugače pa se strinjam s Kmet2@, da sedaj niso časi za zabavo.

miško zadnje čase sekaš mimo --a so ti preveč sode zamešali v "zdravila" ? bmfa ni blo nobenga ..če bi bil bi imel jaz cel večer umazane roke ...

 

Nisem bil sam.Sem prišel z ženo. :grim  :grim

razen tistih žena , ki jih poznam skupaj z njihovimi možmi nisem videl nobene druge , ki bi dajala najmanjši vtis da je vezana..

vse ostale pa so se obnađale kot nimfomanke na kurčevi dieti...

 

Samo nimam nič proti organizatorjem. 28 strani nakladanja posameznikov,kje pa so bili ti junaki včeraj?

 

jst sm bil ... vsaj tko so mi dons povedal k sm prišel na afterkofi..

 

mogoče res nisem junak...  sam tak pussy kt ti da se nisi upal pri meni čekirat pa tud nisem..

Dobro sem te zastopal! :)

ja..je zgledal tko kot da si glihkar dobil božičnico od konkurence..  :P

 

 je bilo pa tako kot si si ga naredil oz. imel družbo,mi smo se meli fajn,edini na plesišču ...... :)

Mislim pa da nima smisla kritizirat,lahko samo pohvalim da se vsaj še nekdo spomni kaj sploh narediti v teh depresivnih časih,zato jaz organizatorjem poklanjam  :OK:

 

Se čisto strinjam s Kmetom.

 

Kljub majhni udeležbi je blo mega..Mislim,da sem ub svitu dam pršla... :hmm: :hmm: :hmm:

 

Motonočna statistika pa je nekako taka :

 

- Yamaha je prva odpovedala :zzz: :zzz: :zzz:

- Kawasaki in Ducati zalaufata mal bl pozn in pr določenih obratih..In težko jih je pol ustavit..Lajkam :hooray: :hooray:

- BMW je pa itak klasa za doooolgeee proge.. :inlove:

 

Pa natakarce tud niso ble slabe.A nede Gašper ??

 

Striptizerja žal ni blo. :fyou: .Striptizeta pa se žal ni utegnla slečt,k so vsi prej dam šli..IN KRIV JE PA ENMAL TUDI DJ.. :ras: :ras: :ras:  Muska čist u podnu..No,mi smo se znajdli in fajn je blo.. ;) :music3: :music3: :slap: :slap:

 

Družbi iz moderga terenca še enkrat hvala..

 

Primož,mislim,da zdej garmina ne rabiš več... :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Hja.... Motosvet scena umira, kar se vidi že na samem forumu... fešta pa to samo še potrjuje. Pa sej nismo mi krivi :D ... Kriva je računalniška tehnologija.

ni nujno da umira .. mogoče je samo tak čas očiščenja ..

 

Dobro jutro....

 

Lepo vas je blo vidt....

 

Sicer pa, ni nas bilo malo, le lokal je bil mal prevelik... :grim

ane da je ob ene 4.30 pršu tvoj brat dvojček?   :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi pricakoval malo vec folka po slikah iz prejsnjih let sodec in pa kot je ze nekdo prej napisal, dobro da so dirko najavili drugace nebi vedel da je MS zabava. Lepo vas je blo videt in spoznat v zivo, upam da naslednje leto bo spet zurka in ce bo vsaj tako kot je blo vceri bo super! Mi smo se meli res fajn in bo treb kmalu kaj ponovit, kelnarce so ble fajn nimam besed, razbitih kozarcev je blo kar precej a po krivdi kelnarc :P ko je pa tista "cistilka" ta blontna v minici prisla pa smo vsi hitro pozabli na crepinje in verjetno nisem bil edini, ki je hotel kakega nalasc natla vrzt :D Mislim, da pijaco sem castil skoraj vsem, ki sem jim kdaj kaj obljubil na forumu...ce pa sem koga spustu, naj se NASLEDNJIC UDELEZI MNZ in mu bom brez problema castil tudi 2 :P:)....@ekipa iz plavega terenca hvala za pomoc pri navigaciji in za odlicno druzbo....kdaj ponovimo? :D Domov smo pa prisli nekje okrog 6:30

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi pricakoval malo vec folka po slikah iz prejsnjih let sodec in pa kot je ze nekdo prej napisal, dobro da so dirko najavili drugace nebi vedel da je MS zabava. Lepo vas je blo videt in spoznat v zivo, upam da naslednje leto bo spet zurka in ce bo vsaj tako kot je blo vceri bo super! Mi smo se meli res fajn in bo treb kmalu kaj ponovit, kelnarce so ble fajn nimam besed, razbitih kozarcev je blo kar precej a po krivdi kelnarc :P ko je pa tista "cistilka" ta blontna v minici prisla pa smo vsi hitro pozabli na crepinje in verjetno nisem bil edini, ki je hotel kakega nalasc natla vrzt :D Mislim, da pijaco sem castil skoraj vsem, ki sem jim kdaj kaj obljubil na forumu...ce pa sem koga spustu, naj se NASLEDNJIC UDELEZI MNZ in mu bom brez problema castil tudi 2 :P:)....@ekipa iz plavega terenca hvala za pomoc pri navigaciji in za odlicno druzbo....kdaj ponovimo? :D Domov smo pa prisli nekje okrog 6:30

U pondelk zvečer baje se klin s klinom zbija aja pa nazaj v roll bar gremo jst mam neporavnane račune s kelnarco :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pondelk zvečer baje se klin s klinom zbija aja pa nazaj v roll bar gremo jst mam neporavnane račune s kelnarco :D

a z uno k sm jo jst uprašu :""s kerga  konca prekmurja s pa ti primorka"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pondelk zvečer baje se klin s klinom zbija aja pa nazaj v roll bar gremo jst mam neporavnane račune s kelnarco :D

Pazi da ne bos racune polagal njenmu tipu :D In kar vem je prestara zate :P;)

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!