Skoči na vsebino

MNZ 2014 - Motosvetova Novoletna Zabava 2014


maus

Priporočene objave

Za vse, ki ne stanujete blizu dogajanja, je na kuponku ponudba Hotela Plaza, ki je v neposredni bližini. Malo manj kot 50€ na glavo (dvojka)!  Ni slabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga pa ne bladzo.... more jih bit pa več :P

k en je zame, bojo druge pol brez ostale :whistle:

 

tolk egoistka pa spet nism.....

 

Ni panike, bo kakšno pilulco pogoltnu in bo vsaj za tri držala... :ninja:

Kaj pol, a naročimo?

So te sam "polna usta" na forumu (k tud nas.. ), al bodo "polna usta" tudi v rollu... :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k so vas polna usta že par let :P tko k mene, je čist bv ... če bi hotli bi že zrihtal :OK:

drgač pa striperji pa polna usta lih nimajo nič skupnega, kvečjem striper pa velke učke pa mal vročine pa to....

 

aja, sej mene nau :D  ne smem nikamor.....

 

p.s.sem hotla ostalim naredit veselje  ... da naujo sam kozarce držale :blush:

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat, zdaj so ošpice bolj nevarne. Sem prejšnjo soboto jokerja izkoristil, tak da me ne bo :)

 

Če Snecer ne pride,pol tud mene nebo.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest bom tud kšno notr počaku ...  :kva2:

Stari ne se prevec napenat, te bojo samo oci bolele,ze tko bol svoh vids. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva se lahko v Plazi dobiva :)

Kolikor si povedal v enem postu ,lahko ti ga tudi prilimam ,si povedal da so vse lastnice BMW motorjev grde kot motor,ne točno s temi besedami,sam zelo zanimivo,zdaj bi se pa dobival v Plazi. Po drugi strani pa ,a nimaš partnerke oz. žene  :hmm:  je bil pa to en res primitiven izpad,če si to ravno sam omenil v enem postu v eni temi...... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bom pa par stvari priredil prosto po fansi ...

Če Snecer ne pride,pol tud mene nebo.. :P

dvojna zmaga brez orožja..

 

Jest tud pridem v Plazo... a mi bos koncno fanta predstavil ?   :smoke:

ritopikni promiskuitetnež...

 

u Plazi bojo slačifanti :kva2: sem vedla, da se neki kuha, zato je pa tok pocen sranje :P  :whistle:

 

 

Kolikor si povedal v enem postu ,lahko ti ga tudi prilimam ,si povedal da so vse lastnice BMW motorjev grde kot motor,ne točno s temi besedami,sam zelo zanimivo,zdaj bi se pa dobival v Plazi. Po drugi strani pa ,a nimaš partnerke oz. žene  :hmm:  je bil pa to en res primitiven izpad,če si to ravno sam omenil v enem postu v eni temi...... :huh:

ker bebo je spljoh lohka pomislu tko kamoli napisal??? nobena ne more bit tolk grda ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thamper grdih žensk ni,so samo lepe in manj lepe :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIDEM

 

naumo si roke dajal :ras:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIDEM

 

naumo si roke dajal :ras:

 

:krneki:

Sm ti lih hotel rečt,da ne dobim mišje mrzlice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ritopikni promiskuitetnež...

 

 

 

ker bebo je spljoh lohka pomislu tko kamoli napisal??? nobena ne more bit tolk grda ... 

Zdej pa zihr pridem... Thumpek moj...nisem vedel, da si ti tudi en od latentnih ritopikcev   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud pridem v Plazo... a mi bos koncno fanta predstavil ?   :smoke:

 

A vama zrihtam koledar ud Murkota??? :P

 

Midva se lahko v Plazi dobiva :)

Nč Plaže..Zdej je zima..Polet sm jo mela čist zadost.. :P

 

Kolikor si povedal v enem postu ,lahko ti ga tudi prilimam ,si povedal da so vse lastnice BMW motorjev grde kot motor,ne točno s temi besedami,sam zelo zanimivo,zdaj bi se pa dobival v Plazi. Po drugi strani pa ,a nimaš partnerke oz. žene  :hmm:  je bil pa to en res primitiven izpad,če si to ravno sam omenil v enem postu v eni temi...... :huh:

 

Amore,dej ne razburjej se..Si me pa užalu,k si reku,da je BMW grd motor.. :P..Snecerja bom pa že udesila,če ti nagaja..Miklavž mi je en kup palc in kolov prnesu.. (pa mi ni jasn zakaj)..Zdej jih mam pa viška..Mislim,da je že takrat vedu,da na MS zabavo grem,da jh s sabo nesem.. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne en koledar od Murkota...vec njih... kot mediator pri resevanju nestrpnosti med homo in heteroseksulaci bi mi prav prisli, glede na stevilo prikritih "enih in drugih" na MS. 

 

PS: mislim, da bi znal Murkov koledar prepricat heteroseksualce , da so lahko "srecni ker so moski"   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNZ 2014

Kratica tele teme malce preveč spominja na MNZ (Ministrstvo za Notranje Zadeve).

Predlagam spremembo imena v MONZA (Motosvetova Novoletna Zabava). Ta kratica bi u nulo zadela dirkaškega duha na Rollbar pisti. Pa s tem bi tudi odpadla nevarnost, da na to zabavo pomotoma zaide tudi kakšen policaj, ki bi morda mislil, da imajo tam srečanje kolektiva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še huj je, če bi, pa ne smeš....

... najhuj pa je... če bi, pa ne moreš ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNZ 2014

Kratica tele teme malce preveč spominja na MNZ (Ministrstvo za Notranje Zadeve).

Predlagam spremembo imena v MONZA (Motosvetova Novoletna Zabava). Ta kratica bi u nulo zadela dirkaškega duha na Rollbar pisti. Pa s tem bi tudi odpadla nevarnost, da na to zabavo pomotoma zaide tudi kakšen policaj, ki bi morda mislil, da imajo tam srečanje kolektiva...

Genialno!! Kapo dol!!

K tko nam pa cel kup poličnikov uletava!! Itak, k jim ata googl pove kam ... sam še napis AKCIJA na vratih pa bo pokal kt pr norcih!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNZ 2014

Kratica tele teme malce preveč spominja na MNZ (Ministrstvo za Notranje Zadeve).

Predlagam spremembo imena v MONZA (Motosvetova Novoletna Zabava). Ta kratica bi u nulo zadela dirkaškega duha na Rollbar pisti. Pa s tem bi tudi odpadla nevarnost, da na to zabavo pomotoma zaide tudi kakšen policaj, ki bi morda mislil, da imajo tam srečanje kolektiva...

Drgač je Roll bar, stalnica policajev.... radi se tam zadržujejo, pa še fajn popust imajo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj guglajo in kjerkol se znajde MNZ, kr tečejo tja :lol1:

 

itak da so skoz tam, kakor tudi vsi ostali ljudje, ki jih zanimajo gokardi

 

je itak znana lokacija ... zraven je kar nekaj lokalov, ki so odprti dolgo v noč in patrulje dostikrat postopajo okoli :whistle:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor si povedal v enem postu ,lahko ti ga tudi prilimam ,si povedal da so vse lastnice BMW motorjev grde kot motor,ne točno s temi besedami,sam zelo zanimivo,zdaj bi se pa dobival v Plazi. Po drugi strani pa ,a nimaš partnerke oz. žene  :hmm:  je bil pa to en res primitiven izpad,če si to ravno sam omenil v enem postu v eni temi...... :huh:

Ti pa tut nč ne razumeš, bmflarji mu grozijo, da ga bojo počakali, on jim bo pa vrno, pa bo BMWriderko u Plazi počakal :D

 

 

Jo bo zaskoču izza vogala in zatulu, SORPRAJSSS, pa ji bo kardan odpadu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!