Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

No da se javim še mal pred naslednjo dirko, ki jo bo itak dobil eden od suzukijev :P :P

 

v glavnem, kar se tiče tistega manevra na zadnji dirki, se s stonerjem pač ne strinjam, itak je govoril nekaj v splošnem... strinjam se s suppom...

 

kar se tiče tistgale nateguna s karto za brno, upam, da je čimveč folka prijavilo, da pošteno najebe, ker takih idiotov ne prenesem... kdor še ni naj si vzame mal časa pa prijavi... oglas je še kr na bolhi...

 

upam, da ta vikend marc vrne rossiju s podobno podlo in da bo fotr jokcou še cele počitnce, kako ni blo fer... ker to pr njemu najrajš gledam, k vsaj enkrat pokaže svoj pravi obraz...

 

moja napoved za dirko pa

 

lorenzo

pedrosa

mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh.... mm prvi, rossi 2. :D očitno bo tesno v nedeljo :P

redding 3., potem ko se je mal pošlepal... pedrosa je v zadnjem krogu obtičal za dovijem, drugač bi bil verjetno hitrejši....

lorenzo še mal bol zadaj, ampak mislm, da zgleda kr dobr za enkrat :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh.... mm prvi, rossi 2. :D očitno bo tesno v nedeljo :P

redding 3., potem ko se je mal pošlepal... pedrosa je v zadnjem krogu obtičal za dovijem, drugač bi bil verjetno hitrejši....

lorenzo še mal bol zadaj, ampak mislm, da zgleda kr dobr za enkrat :)

zelo zanimivo, da je pedrosa že v assnu za nekom obtičal, ker ČE nebi, bi sigurno bil boljši :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no... Tko pač je... Takrat je bil na fp1 za deangelisom se mi zdi, tukaj pa je vozil za dovijem... Oz povsod okrog dovija zadnje pol kroga... Haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf Uf. 93, 99 in 46 u manj kot 0.2sec.

 

Moja napoved za dirko:pokalo bo. :D

Jorge in Marquez bota spokala starec pa jima bo prepusto to čast ima dovolj dotikananja za zdaj menda nebo tvego da bo dopust na berglah prezivel:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tule je biu tud morbideli krivec ane? To kako ga je pa rabat stisnil, ko je hotel braniti linijo, pa je bil morbideli že ob njem nebo verjetno noben upošteval... Samo kako je morbideli nasadil ubogega rabata, ki je za to nesrečo kriv popolnoma sam... No pa da sedaj vidimo kdo bo spet pameten in trdil drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nenavadno tiho je tukaj

Saj ni kaj rečt... Mali Markec se ni v nikogar zaletel, Rossi je še vedno car careva.... Pač - 'na zapadu ništa novo'.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaletu se je v prvem ovinku v lorenza

 

A si morda kakšno drugo dirko gledal?!?

 

Car careva pa je bil le tretji

Ja, in?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda si tv menjaj.

 

Raje idi ti k okulistu... ;) Boš morda lahko ločil med 26 in 93.

 

Kaj in, car careva na tej stezi ni imel bližnjice in ni mogel goljufati.

Aja, če se Markec zaleti vanj in ne pade, je to seveda goljufanje... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z rossijevimi verniki je težko debatirati :)

Prehiteval ga je, če bi bil car careva, do tega manevra sploh ne bi prislo,ker bi bil hitrejsi.

Se je pa lepo znašel in za laha tipično pogoljufal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!