Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Rossi je imel to sezono res lepo šanso za svetovnega prvaka, škoda da se je nekaj kuhalo predzadnji dve dirki. Čestitke tudi Lorenzu, ker je ta vikend vse naredil kot je treba. Pa ravno na 99. strani smo dobili prvaka. Dajte naslednje leto malo manj komentirat, max 46 strani ;).  

Popravljeno . Popravil Dejan99x
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je naredil, kar je moral narediti. Rossi je naredil, kar je lahko naredil. Škoda, da se je o prvaku odločalo za "zeleno mizo" in ne (vsaj v finalu) neposredno na dirkališču. Vsekakor pa čestitke Yamahi, letos so pobrali, kar so lahko. In Rossiju, ki je kot "star foter" v tem športu držal tempo do konca sezone. Pa Lorenzu, ker hej, prvak pa je. Do naslova se je pošteno nagaral, tudi na zadnji dirki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM in VR s prerivanjem in Dorna z odločitvijo so si naredili toliko reklame in publicitete kot si jo tudi komet ki je teden dni nazaja letel (zastrašujoče blizu - sploh niso upal obvestit ljudi o tem da nekaj leti proti nam) mimo zemlje nebi naredil če bi treščil v zemljo ali luno.

Reklama šteje, vse ostalo bo pozabljeno, razen številk (statistike).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KennyJR pravi:

Ja seveda, med samimi rossi fani, bi res užival v dirki... Še dobr, da nimam motorja, ker bi mi ga verjetno razbil ob porazu rossija... 

nimaš motorja ???' uscal sm se ... :lol1:

ko je pa dani prehitel mm ja mu je ta takoj dal vedeti da naj njun naslov prvaka pusti na miru..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, KennyJR pravi:

Se komi zardžim, da te nebi konkretno užalil z nazivanjem...

Ne da se mi iskat vseh čestitk, ki sem jih rossiju letos podelil ob nekaj zmagah in dobrih vožnjah... lahko jih poiščeš sam in boš videl... do takrat mi pa ne najedi s takimi, ker sam butl izpadeš, nič drugega...

Zakaj provociram? Zato ker je večina rossi fanov ena gamad, ki je enostavno ni moč mirno prenašat in je treba kdaj pa kdaj mal nazaj usekat ;)

Nikol nisem mel pol tolk.. pa kaj pol četrt tolk proti rossiju, kot mam proti nekaterim njegovim zahojenim fanom... čeredam bedakov... ne leti na nikogar točno določenega, samo splošno gledano jih je večina takih... odkar se je motogp skomercializiral, je to pripeljalo trume primitivnih navijačev fuzbalskega tipa, ki jih ni moč trpet...

Lorenzo zahrbtnež? tip vedno pove tko k misl, pa če vam je všeč al pa ne.. pač se ne smejčka ob vsakem primeru tko k rossi in govori tist kar bi folk rad slišal... kdo je pol zahrbtnež? je grumpič, jamrač, kislca, ampak vsaj hinav ne...

Res ne moreš dojet, da lorenza vidiš takega samo zato, ker ga ne maraš? vsako njegovo besedo jemlješ za zločin... rossijeve so pa za sveto pismo pisat...

O rossiju nisem napisal desetino tolk slabega, kot pa ti o lorenzu in potem mene napadaš kakšne pišem? dej se umir...

Kenny, ti kar žali, saj večino časa ne počneš nič drugega, sem že navajen takih tvojih odzivov. Oprosti, samo tvojih umotvorov se mi ne da iskati, kolikor se pa spomnim pa delaš tako kot veter zapiha: včasih mu privoščiš, a večino časa ga pa zmerjaš in iščeš neke napake, ki jih ni storil, ker pač človeka ne prenašaš.In seveda, vsak ki ti nasprotuje je pa bedak, zahojen fan, primitivc,..ampak ok, sej nisi sam, vidim da imaš nekaj somišljenikov aka Snecer, builder in DL650,...

Ja, imaš prav da Lorenzo pove tako kot si misli, ampak ali kdaj razmisli preden pove? Včasih je bolje biti tiho in priznati napako, kot pa nakladati in lagati na nivoju osnovnošolca. Da ti podam primer: tisti njegovi izpadi nad zamegljenim vizirjem? Če bi bil res to problem, potem ne bi vozil iste čelade še celo sezono, ampak bi jo zamenjal takoj naslednjo dirko, če je že tako nezadovoljen. Lorenza vidim slabega, ker se je kot takšen razkril celotnemu svetu. Odličen dirkač in strateg, ko se pa gre o osnovnih človeških vrednotah in poštenosti, ju pa pri njem ne najdeš. In ne nabijaj da so Rossijeve besede za sveto pismo pisat, ni nobeden tega omenil, vendar če že izbiram, pa izberem Rossija pred Lorenzom kadar hočeš. Se vseeno obnaša bolj primerno svojim letom in navkljub osvojenim 9 naslovom prvaka mu ego ni zrašel v višave, kot Lorenzu po 4 osvojenih lovorikah (letos je zame prvak Rossi). 

Evo ti, čisto mirno napisano, podkrepljeno z argumenti, pričakujem da se tudi ti obnašaš isto od zdaj naprej. Drugače pa lahko še vedno v stilu kakor ti meni, jaz tebi...

pred 22 urami, builder pravi:

K.JR. je kriv samo zato, ker ne misli enako kot verniki, tudi MM ni bil nikol kriv, dokler se ljubezen med starčkom in njim ni sprevrgla v boj in nešportno obnašanje. Jutri po dirki se bo videlo, kdo je zmagal, starčk ali MM:smoke:

 

Lorenzo zmeraj pove kar misli in se tudi opraviči, če je naredil kaj narobe, tudi tokrat se je, ta dva vrhova od dirkaštva, bosta verjetno zamero nosila celo življenje. To je pokaz karakterjev, da o Rossiu in njegovem vedenju do svojega moštvenega kolega v preteklosti sploh ne govorim, jest pravim samo, "vse se vrača, vse se plača", karma je zaj..... stvar:smoke:

 

VAMOS 99 

Verniki praviš. Če smo mi verniki, potem ste tudi vi vsi verniki, ki navijate za Lorenzota, Marqueza, Pedroso, itd., le da častite drugo "božanstvo". 

Lorenzo se opraviči? Haha, da ne počim od smeha. Seveda da pove tisto kar mu v Yamahinem štabu naročijo, po tem ko naredi neko svinjarijo (njegov način opravičila), drugo je pa jamranje in nakladanje :) Resnica je pri njem rariteta. Medtem naj te spomnim, da se je Rossi po incidentu s Stonerjem v Jerezu leta 2011 takoj prišel opravičit v garažo, česar Lorenzo ne premore. Stoner je pa tudi odreagiral karakterju primerno, ampak pustimo njega, ga ni več v motogp. 

pred 16 urami, KennyJR pravi:

Lej, hočeš al pa nočeš je to vsaj mal ekipni šport in men se ne zdi čist nč narobe, če kdo komu pomaga itd... Pa ne mislm zdej v stilu mm v sepangu... 

Ekipni šport, pomaganje eden drugemu? Kenny, tukaj si pa res čisto mimo usekal...

 

Pa še nekaj besed o današnji dirki. Rezultat je bil pričakovan glede na okoliščine, naslov je romal Lorenzu v roke, kar je za moje pojme žalostno. Privoščil bi mu, če ne bi bil tako hinavski v Sepangu in se ne bi mešal v tuje zadeve, toda tako pa ne. Res je bil močan to sezono, bil na najvišji stopnički največkrat od vseh, vendar je dvoličnež s skritimi namerami. Marquez spet umazana igra, tako kot že prejšnji dve dirki, ker naj me vrag, če ni bil zmožen dohiteti Lorenza. Ko ga je prehitel Dani, je pa takoj odgovoril nazaj. Iz dirke v dirko bolj je potrjeval dejstvo, da vozi v prid Lorenza. Rad bi videl še telemetrijo te dirke, kot že tisto obljubljeno s strani Honde iz Sepanga. Ampak, počakajmo še malo, da bodo uspeli prirediti podatke še za tole. Rossi je danes iztisnil največ kar je lahko, dobra uvrstitev, čeprav si pridružujem mnenju nekaterih, da ga je nekaj dirkačev res bolj nežno, brez boja spustilo naprej. Je imel pa tudi nekaj dobrih prehitevanj, kar me prepričuje v to, da bi do tega mesta prilezel tako ali drugače. Dani spet korektna dirka, vidi se da vozi za sebe in ko se Vale odloči za prenehanje z motogp-jem, je Pedro sigurno moj favorit, če ga v tem času ne okuži danes tipičen španski virus nevoščljivosti in hinavosti. 

Pa lep preostanek nedelje vsem še naprej  :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VR pokazal vse, bravo, ostalo tako ni bilo od njega odvisno.

Mali Pedro, cestitke za tretje mesto :-)

Za tista dva gaya spredi...nimam besed.

Sam delujeta res gaya, k me spominjata na spodnji vic, o definiciji gaya.

Vic: Mujo bolan ti si mi najbolji prijatelj i tebi mogu reći sve-pa da reće mujo. 

Mujo ja sam gay-ti gay čuj to??? 

Pa reci mi bolan haso jel nosiš ti odijelo d&g pa ne,izlaziš li ti na ona mijesta u San Remo,a voziš li ti ferrari po monte carlu-pa ne; 

Ma nisi ti bolan haso gay ti si obična pederčina!!!

 

Sry B77 za smetenje, a nism mogu, da za koffee :-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav smešni ste s temi komentarji :).. se že parkrat pošteno nasmejal!

Če še niste opazili, smo več kot pol dirke gledali samo Rosija, zanj je bilo vse dovoljeno, spuščanje, umikanje, itd.. Vse bi dali zanj. Ko pa vaš heroj ni uspel, ste pa noreli in penili.. in bote še kar nekaj časa, verjetno še kar dosti časa :)..

Seveda, se je videlo kaj se je dogajalo na današnji dirki... ampak dejmo razumet (ali pa njegov pogled na prvenstvo) Marca; Lorenzo ima 5-ti naslov.. Marc ga lahko takoj ujame, medtem, če bi Rosi dosegel 10-ti naslov, bi že bil skoraj neulovljiv.. Tako da je pri odločitvi racionalno taktiziral (povsem človeško), kjer je pomagal svojemu nasprotniku za svoj cilj (dolgoročno), saj ima verjetno željo in upanje, da bo Rosija nekoč prehiti (glede na pokazano prejšne sezone, je velika verjetnost).

Drugič, kar se Rosija tiče,.. ne moreš si dovoliti vsega, dati govorice v svet in misliti, da te ne bo kdo kaznoval.. ljudje pozabljate in pozabljajo na skromnost, tako pa vsi letajo/letate med oblaki in zahtevate vse (in čisto nič manj).

Sicer pa je to samo mnenje in se pri tem nič ne spremeni.

Jutri bo ponedeljek in čisto vsi bomo normalno živeli dalje, ne meni in ne vam se zaradi tega ni in ne bo porušil svet. Namesto da ste "verniki" enemu in drugemu, uživajte v "kruhu in iger" in opazujte, kako se tudi v športu odraža današnje stanje sveta..

Pa več užitka naslednje leto :)

Popravljeno . Popravil Izek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo morm dirko pogledat, pol bom pa pametoval:smoke:, ker dons so mi bili bolj pomembni žena, motor in fura po Jadranki:010

sm pa prve informacije dobil od našga forumaša, Dami34, hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdorkoli ujame ali prehiti rosija v osvojenem številu lovorik prvaka bo še zmeraj drugi na lestvici ..

ko se bo rosi umaknil in se bodo klali med sabo lori , mm in dani ne pozabite na eno stvar - prihajajo mladi in če vsaki dve leti en mlad osvoji naslov se bosta lori in mm grebla za 8-mi naslov tam nekje okoli 45 in 50 leta starosti ..

največja in praktično v teh časih neulovljiva legenda je samo ena - Ago !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skregan, jezen, para mi gre vn z glave, pa ne k je Lorenco zmagu, ampak k sm dal snemat dirko in to na POPtv, namesto na Kanal A. Izdaja, kuhna, prirejeni rezultati...skregan (sam s sabo) :mad:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, thumper said:

kdorkoli ujame ali prehiti rosija v osvojenem številu lovorik prvaka bo še zmeraj drugi na lestvici ..

ko se bo rosi umaknil in se bodo klali med sabo lori , mm in dani ne pozabite na eno stvar - prihajajo mladi in če vsaki dve leti en mlad osvoji naslov se bosta lori in mm grebla za 8-mi naslov tam nekje okoli 45 in 50 leta starosti ..

največja in praktično v teh časih neulovljiva legenda je samo ena - Ago !

  dej dej, no... Smo tud taki, pa niti ne tko mal, sam tle se noben ne preserava, k nas boli k za Rossija... Pa lih tko gledamo MGP, pa ksnga spijemo, in to clo skupi z fani drugih dirkacev...  Pa kdo sploh je ta Rossi in kaj mam jaz al pa mi vsi od njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, builder said:

evo, pogledu dirko, lahk samo povem, da smo neizmerno srečni in zadovoljni vsi trije SLO navijači Lorenza:lol1:

vamos 99

 

Ne pretiravaj!! Ni vas tolko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok huda sezona, pa tok bedn zakljucek....

Ce bi loh bi poslal ene 3 v toplice za eno sezono....kr zmerjat do amena, luzerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dežurne lekarne so danes poleg urgence precej obremenjene.

Kot sem že rekel. Vse te akterje bk.. ko pade zavesa za navijače.

Vsi lepo štejejo mio in natepavajo sedaj na jahtah.

Ovce pa se štrafajo za namišljena božanstva.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma 46 spet lalamuda o zaroti-kaki froc je to. Pravi šampion  bi lahko samo reko, da je pač naredo kaj je lahko in bi meni še naprej ostal delno prebavljiv. Ma na faci se mu vidi kaka pizda je- ko šumi.  Pa pred kakima 2 mesecema sem celo prvič v življenju klovnu privoščo da dobi prvenstvo. Ma umikali so se mu tak, da ko gledam nazaj posnetek mi je kar slabo, pertučija bi pa vrgo ven iz dukatija, ker dela sramoto. Če so se prvi šli igrice so pravi profiji za 46, ki mu je šlo dokler so ga naprej spuščali potem pa ništa od njega tak da so na koncu morali oni vzadi vredi gledat, da ga ne bi dobli v kakem 25 krogu, ker pol bi blo preveč samomorov. Malo cajte krogov poglejte in 46 ni bil niti približno dovolj hiter in tudi če bi bil prvak, bi to bilo zgolj srečno naključje, ker so drugi imeli več pizdarij.....kot pač to vedno je za kogarkoli..... Dodam še samo da je 99 moral kake tablete za živce požret, ker je nenormalno dobro celi vikend odfural in ponovno navajam v izogib napadov privržencev iz vseh taborov, da za nobenega ne navijam. Honda pa niti pod razno ne bi pustila da 46 zmaga po teh župah in obtožbah proti njim in tak je tudi prav. So ga šolali zaj njegovi učenci, ki so realno tudi hitrejši pa naj reče keri kaj hoče......še dobro da je lanone sam cepno ven, ker da bi pa še on spusto 46 naprej pa ne bi mogo prebavit............................

Imam pa veliko vprašanje za 46 navijače; Kak bi vi gledali na skupno zmago 46 če bi 93 po nesreči 99 ven spravo......................menda bi bili komentarji kot....to je pač dirkanje....najboljši naj zmaga.....pa saj 93 ni niti tak slab....he,,he........kak ste hecni, ko vrtec.......drugo leto naj zmaga vsaj 10 dirk pa bo vaše veseljačenje opravičeno.....pika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, 3ninja said:

Ma 46 spet lalamuda o zaroti-kaki froc je to. Pravi šampion  bi lahko samo reko, da je pač naredo kaj je lahko in bi meni še naprej ostal delno prebavljiv. Ma na faci se mu vidi kaka pizda je- ko šumi.  Pa pred kakima 2 mesecema sem celo prvič v življenju klovnu privoščo da dobi prvenstvo. Ma umikali so se mu tak, da ko gledam nazaj posnetek mi je kar slabo, pertučija bi pa vrgo ven iz dukatija, ker dela sramoto. Če so se prvi šli igrice so pravi profiji za 46, ki mu je šlo dokler so ga naprej spuščali potem pa ništa od njega tak da so na koncu morali oni vzadi vredi gledat, da ga ne bi dobli v kakem 25 krogu, ker pol bi blo preveč samomorov. Malo cajte krogov poglejte in 46 ni bil niti približno dovolj hiter in tudi če bi bil prvak, bi to bilo zgolj srečno naključje, ker so drugi imeli več pizdarij.....kot pač to vedno je za kogarkoli..... Dodam še samo da je 99 moral kake tablete za živce požret, ker je nenormalno dobro celi vikend odfural in ponovno navajam v izogib napadov privržencev iz vseh taborov, da za nobenega ne navijam. Honda pa niti pod razno ne bi pustila da 46 zmaga po teh župah in obtožbah proti njim in tak je tudi prav. So ga šolali zaj njegovi učenci, ki so realno tudi hitrejši pa naj reče keri kaj hoče......še dobro da je lanone sam cepno ven, ker da bi pa še on spusto 46 naprej pa ne bi mogo prebavit............................

Imam pa veliko vprašanje za 46 navijače; Kak bi vi gledali na skupno zmago 46 če bi 93 po nesreči 99 ven spravo......................menda bi bili komentarji kot....to je pač dirkanje....najboljši naj zmaga.....pa saj 93 ni niti tak slab....he,,he........kak ste hecni, ko vrtec.......drugo leto naj zmaga vsaj 10 dirk pa bo vaše veseljačenje opravičeno.....pika

:lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!