Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

pred 2 urami, builder pravi:

evo, pogledu dirko, lahk samo povem, da smo neizmerno srečni in zadovoljni vsi trije SLO navijači Lorenza:lol1:

vamos 99

 

Prištej še mene, če je še čas ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, 3ninja pravi:

Ma 46 spet lalamuda o zaroti-kaki froc je to. Pravi šampion  bi lahko samo reko, da je pač naredo kaj je lahko in bi meni še naprej ostal delno prebavljiv. Ma na faci se mu vidi kaka pizda je- ko šumi.  Pa pred kakima 2 mesecema sem celo prvič v življenju klovnu privoščo da dobi prvenstvo. Ma umikali so se mu tak, da ko gledam nazaj posnetek mi je kar slabo, pertučija bi pa vrgo ven iz dukatija, ker dela sramoto. Če so se prvi šli igrice so pravi profiji za 46, ki mu je šlo dokler so ga naprej spuščali potem pa ništa od njega tak da so na koncu morali oni vzadi vredi gledat, da ga ne bi dobli v kakem 25 krogu, ker pol bi blo preveč samomorov. Malo cajte krogov poglejte in 46 ni bil niti približno dovolj hiter in tudi če bi bil prvak, bi to bilo zgolj srečno naključje, ker so drugi imeli več pizdarij.....kot pač to vedno je za kogarkoli..... Dodam še samo da je 99 moral kake tablete za živce požret, ker je nenormalno dobro celi vikend odfural in ponovno navajam v izogib napadov privržencev iz vseh taborov, da za nobenega ne navijam. Honda pa niti pod razno ne bi pustila da 46 zmaga po teh župah in obtožbah proti njim in tak je tudi prav. So ga šolali zaj njegovi učenci, ki so realno tudi hitrejši pa naj reče keri kaj hoče......še dobro da je lanone sam cepno ven, ker da bi pa še on spusto 46 naprej pa ne bi mogo prebavit............................

Imam pa veliko vprašanje za 46 navijače; Kak bi vi gledali na skupno zmago 46 če bi 93 po nesreči 99 ven spravo......................menda bi bili komentarji kot....to je pač dirkanje....najboljši naj zmaga.....pa saj 93 ni niti tak slab....he,,he........kak ste hecni, ko vrtec.......drugo leto naj zmaga vsaj 10 dirk pa bo vaše veseljačenje opravičeno.....pika

jaz pa bi raje tebe ko si toliko pameten vprašal a je Rossi 9 zmag v najviši klasi kupu ali so mu jih podarili?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sax46 pravi:

 

Je pa MM res No.1 revček :) A je kdo že gledal kdo od vas dirko, ko MM celo dirko vozi za ritjo prvemu in niti enkrat ne proba prehitet? Hmmm....Pač kuhna 

 

Rossi je tako vozil dve sezoni nazaj, ko je njegov moštveni kolega, JLO, še bil v igri za prvaka, pa mu na zadnji dirki Valentino niti pod razno ni hotel pomagati v boju z Marcom. Lepo je zadaj vozil turistično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, exclan pravi:

jaz pa bi raje tebe ko si toliko pameten vprašal a je Rossi 9 zmag v najviši klasi kupu ali so mu jih podarili?

imaš narobne podatke:slap:

p.s. niso vsi navijači Rossia verniki, obstajajo tudi normalni, saj veste tisti pregovor: "izjeme potrjujejo pravila":lol1:

 

pred eno uro, Fazer03 pravi:

Prištej še mene, če je še čas ....

tebe sm že štel:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, exclan pravi:

jaz pa bi raje tebe ko si toliko pameten vprašal a je Rossi 9 zmag v najviši klasi kupu ali so mu jih podarili?

Ma saj je dober priznam samo zdaj nekaj pretirava brezveze okoli zarot....te so bile vedno in vedno bodo...zdaj je pač on bil na vrsti in težko poje, kar so včasih drugi morali....tudi za njim.

Ni pa nič posebnega vsaj zgodovinsko mislim.

Pa v najvišji klasi če misliš GP  ima  zmag Rossi 7, AGO jih ima 8, Mick pa mislim da 5 tak da tu ni neke drame. Če pa misliš vse kategorije od jih ima pa Rossi 9 kot praviš, AGO 15, Nieto 13, Hailwood tudi 9, UBBIALI tudi 9, Reed in Surtees po 7 pa tak navzdol in spet ne vidim neke drame. Vsi so asi v nekem svojem času.....tudi Rossi, ki je nekomu pač všeč drugemu pač ne.

Tukaj samo delimo svoja mnenja. V tej bližnji preteklosti če se tako izrazim je pač Rossi bil as in zato vsi ostali niso nič manj vredni, ker asi so tudi tisti, ki vozijo vzadaj zaradi slabšega materiala ali česa drugega. Peljejo se vsi fantastično in jaz jih vse spoštujem. Poglej Danija recimo. Mali ima 28 zmag pa se mu ni nikoli izšlo, vedno je tekmoval, ko je bil naokoli kak drug as z več sreče, ki se ni razbil ali klonil. Ima več zmag v GP (500-1000 da ne bo pomote) kot  SCHWANTZ,  RAINEY,  MARQUEZ,  ROBERTS  .....itd pa ga imajo vsi za pussya, kar je brez veze ker je to nekak tako kot Ingemar pa naš Bojči.....zastopiš. Rossi je velik ni pa še največji ampak vseeno vsaka mu čast je res dober, kar kvari z tem jokanjem zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, Buzdovan said:

Rossi je tako vozil dve sezoni nazaj, ko je njegov moštveni kolega, JLO, še bil v igri za prvaka, pa mu na zadnji dirki Valentino niti pod razno ni hotel pomagati v boju z Marcom. Lepo je zadaj vozil turistično.

Po točkah je zmagal Marc za 4 razlike, v letu 2013. In kot zgleda na videju, je bil Rossi res na "tempomatu" hah..

Tudi tukaj se je taktiziralo, mogoče bi še blo dobro celo dirko pogledat :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, 3ninja pravi:

Ma 46 spet lalamuda o zaroti-kaki froc je to. Pravi šampion  bi lahko samo reko, da je pač naredo kaj je lahko in bi meni še naprej ostal delno prebavljiv. Ma na faci se mu vidi kaka pizda je- ko šumi.  Pa pred kakima 2 mesecema sem celo prvič v življenju klovnu privoščo da dobi prvenstvo. Ma umikali so se mu tak, da ko gledam nazaj posnetek mi je kar slabo, pertučija bi pa vrgo ven iz dukatija, ker dela sramoto. Če so se prvi šli igrice so pravi profiji za 46, ki mu je šlo dokler so ga naprej spuščali potem pa ništa od njega tak da so na koncu morali oni vzadi vredi gledat, da ga ne bi dobli v kakem 25 krogu, ker pol bi blo preveč samomorov. Malo cajte krogov poglejte in 46 ni bil niti približno dovolj hiter in tudi če bi bil prvak, bi to bilo zgolj srečno naključje, ker so drugi imeli več pizdarij.....kot pač to vedno je za kogarkoli..... Dodam še samo da je 99 moral kake tablete za živce požret, ker je nenormalno dobro celi vikend odfural in ponovno navajam v izogib napadov privržencev iz vseh taborov, da za nobenega ne navijam. Honda pa niti pod razno ne bi pustila da 46 zmaga po teh župah in obtožbah proti njim in tak je tudi prav. So ga šolali zaj njegovi učenci, ki so realno tudi hitrejši pa naj reče keri kaj hoče......še dobro da je lanone sam cepno ven, ker da bi pa še on spusto 46 naprej pa ne bi mogo prebavit............................

Imam pa veliko vprašanje za 46 navijače; Kak bi vi gledali na skupno zmago 46 če bi 93 po nesreči 99 ven spravo......................menda bi bili komentarji kot....to je pač dirkanje....najboljši naj zmaga.....pa saj 93 ni niti tak slab....he,,he........kak ste hecni, ko vrtec.......drugo leto naj zmaga vsaj 10 dirk pa bo vaše veseljačenje opravičeno.....pika

????

 

pred 46 minutami, builder pravi:

imaš narobne podatke:slap:

p.s. niso vsi navijači Rossia verniki, obstajajo tudi normalni, saj veste tisti pregovor: "izjeme potrjujejo pravila":lol1:

 

tebe sm že štel:lol1:

??? Fotografija osebe Luca Germani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorquez je sicer uspel zmagat .... z robotsko vozno ... ampak ne vem pa kaj je hotu, ko je na odru nekaj diktiral z resnim ksihtom pol pa se oddivjal z unim sampancem da so ga mogl nazaj posiljat.

A je ze povedu komu ga je hotu zanest? mami?

sploh pa clovk z ozkimi ustncami in spicastim nosom (ratface) nima dobrih karakternih lastnosti

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo in njegov angel MM sta včeraj zmagala....

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

... nad pravico, poštenjem in fair dirkanjem.

Kapo dol Pedrosi, ki ga je moštveni kolega tako lepo oviral... kar naenkrat je MMjeva Honda dobila "moč"..

Mali, rabiš orng šus u guz, se javim za prostovoljca !!!!

pred 8 urami, Fazer03 pravi:

Prištej še mene, če je še čas ....

Eto, obvezna dodatna oprema za 99ke in 93ke ....

jlo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne scene dela Klovn.

Kao nešportno, da se prvi trije niso stolkli za naslov četrte osebe.

Ko pa sam nešportno vozi in brca okoli pa so spet krivi ostali trije.

Rossija so včeraj lepo pošolali, kriv pa si je izključno sam in je prav beden, ko išče izgovore.

Na stezi je v letošnji sezoni, sploh vzadnjem delu pokazal premalo in to ga je pokopalo. Več sreče prihodnjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, exclan pravi:

jaz pa bi raje tebe ko si toliko pameten vprašal a je Rossi 9 zmag v najviši klasi kupu ali so mu jih podarili?

7x v najvišji klasi (5xGP in 1x 500), 1x 125 in 1x 250, skupaj pa res 9x:whistle:

 

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Fazer03 pravi:

Prištej še mene, če je še čas ....

nehi no, k bo gneča potem v lokalu :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem, ko Rossi ni prišel na glavno gala prireditev, je pokazal svoj pravi podli obraz.
Čeprav navijam za Lorenza, sem videl v Rossiju profesionalca in kvalitetnega dirkača, kateri si ne bi nikoli poslužil takšnih podlih potez samo zato, da bi zmagal. Zdaj se prav čudim, da si v času, ko je bil pri Ducatiju ni posluževal njegovih tehnik odrivanja.

Če prečekiram poste nazaj opažam, da vsi, ki ste navijači Rossija ste bili tudi navijači Márquez-a, zdaj pa masovno pljuvate po njem, ker se mu pač ni pustil. Pozabljate, da MotoGP ni ekipni šport, temveč individualen in na pisti ni prijateljev.
Ne pomeni, da bi se zato Márquez moral umikat, ker je Rossi starejši, bolj znan, 9x prvak ... itd.

Da ni prvak si je sam kriv iz dveh razlogov:

- že od začetka sezone bi se malo bolj potrudil in si privozil večjo prednost in bi lahko postal prvak, kljub temu, da je štartal iz zadnjega mesta
- glede na čas njegovega tekmovanja bi moral vedet, da ne sme počet neumnosti in izrivat sotekmovalcev na takšen način, ker to prinese posledice, katere je zdaj plačal z nazivom prvaka, tako pa se mu posmehujejo vsi, razen njegovi navijači

Še to; Lorenza ste poimovali "jokica" a dejansko je prava cmera prav Rossi. Po zelo dolgi tiskovki še kar naprej sika in se smeši z svojimi izjavami. Človek kaj takšnega od takšnega profiča ne bi pričakoval. Razočaral me je, pa čeprav nikoli nisem navijal za njega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DL650, kdo pa pravi, da bi se marquez moral umikat Rossiju??? od kod tebi to?

nebi ga pa rabil namerno ovirat in ogrozat na stezi, ter ga silit v padec, ko se tastari bori za naslov svetovnega prvaka, samo zato, ker ima mulo pubertetniske izpade na stezi!

in nebi rabil namerno prepustiti zmage konkurentu iz povsem drugega mostva, samo zato, ker mu je v danem trenutku simpaticen, oz. bi s tem rad kaznoval nekoga tretjega. kot da to ni dovolj, pa se svojemu mostvenemu kolegu ni pustil, da bi sel naprej in zmagal dirko, ker bi potem on sam izpadel se bolj blesavo.

marquez celo dirko ni mogel niti 1x napast lorenza, a Pedroso je 2x prehitel v dveh v vsega skupaj dveh ovinkih kot za salo... svasta...

ne morem verjet, da japonci tolerirajo to spansko zajfnico. res zalostno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DL650 pravi:

S tem, ko Rossi ni prišel na glavno gala prireditev, je pokazal svoj pravi podli obraz.
Čeprav navijam za Lorenza, sem videl v Rossiju profesionalca in kvalitetnega dirkača, kateri si ne bi nikoli poslužil takšnih podlih potez samo zato, da bi zmagal. Zdaj se prav čudim, da si v času, ko je bil pri Ducatiju ni posluževal njegovih tehnik odrivanja.

Če prečekiram poste nazaj opažam, da vsi, ki ste navijači Rossija ste bili tudi navijači Márquez-a, zdaj pa masovno pljuvate po njem, ker se mu pač ni pustil. Pozabljate, da MotoGP ni ekipni šport, temveč individualen in na pisti ni prijateljev.
Ne pomeni, da bi se zato Márquez moral umikat, ker je Rossi starejši, bolj znan, 9x prvak ... itd.

Da ni prvak si je sam kriv iz dveh razlogov:

- že od začetka sezone bi se malo bolj potrudil in si privozil večjo prednost in bi lahko postal prvak, kljub temu, da je štartal iz zadnjega mesta
- glede na čas njegovega tekmovanja bi moral vedet, da ne sme počet neumnosti in izrivat sotekmovalcev na takšen način, ker to prinese posledice, katere je zdaj plačal z nazivom prvaka, tako pa se mu posmehujejo vsi, razen njegovi navijači

Še to; Lorenza ste poimovali "jokica" a dejansko je prava cmera prav Rossi. Po zelo dolgi tiskovki še kar naprej sika in se smeši z svojimi izjavami. Človek kaj takšnega od takšnega profiča ne bi pričakoval. Razočaral me je, pa čeprav nikoli nisem navijal za njega.

 

Tipičen odgovor Rossi hejterja. Daj prosim te lepo no, podli obraz? A ti bi pa prišel na slavnostno prireditev in požrl vse kar se je zgodilo, da bi se lahko delal na odru kot da si najboljši prijatelj z dvema podlima konkurentoma, ki sta ti namerno uničila konec sezone? Ampak ok, saj ti in tebi podobni ne boste nikoli spregledali kar se je res dogajalo, se mi ne da več ponavljati. Prevzel si karakter od svojega idola, pljuvanje in negodovanje po nekomu ki ga ne maraš. 

Pa še eno dejstvo imaš napačno. Ni res da so/smo vsi ki sedaj navijamo za Rossija prej navijali za Marqueza. Vsaj jaz nikoli nisem in nikoli ne bom. Sem mu velikokrat privoščil za zasluženo zmago in izjemno dirko, ampak kot oseba me pa ni nikoli prepričal. Glede sodelovanja na progi sem pa že podal mnenje v prejšnjem postu članu Kennyju. 

Če ne bi bil Lorenzo prvak, bi si bil kriv iz naslednjih razlogov:

- na začetku leta je delal veliko napak, imel je več padcev kot Rossi to sezono, kar ga je stalo marsikatero točko

- da ne bi imel Marquezove pomoči zadnje tri dirke, bi kljub dobrim dirkam končal sezono kakšno točko za Rossijem

Še to; Lorenza smo poimenoval jokica ker to tudi je, ne samo to sezono ampak vsako. In če se tebi vse skupaj glede Rossija zdi sikanje, prav, človek ima vsako pravico do mnenja, ki je tudi upravičeno. Vsi smo namreč videli kaj se je zares dogajalo zadnjih par dirk, razen vas, ki Rossija ne prebavljate in iščete vse kar lahko, da se obrnete proti njemu. Razočaral me je pa Lorenzo, ki tudi sam sodi med "profiče" in je zame zraven Marqueza v moto karavani edini, ki je sposoben pljuvati in škodovati drugemu kandidatu za zmago v prvenstvu, obenem pa brez slabe vesti dvigati pokal prvaka in se smehljati kameram kot perfekten vzornik. Sramota in svinjarija, da ni primere. :SS

Popravljeno . Popravil skategrizzly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skategrizzly pravi:

Tipičen odgovor Rossi hejterja. Daj prosim te lepo no, podli obraz? A ti bi pa prišel na slavnostno prireditev in požrl vse kar se je zgodilo, da bi se lahko delal na odru kot da si najboljši prijatelj z dvema podlima konkurentoma, ki sta ti namerno uničila konec sezone? Ampak ok, saj ti in tebi podobni ne boste nikoli spregledali kar se je res dogajalo, se mi ne da več ponavljati. Prevzel si karakter od svojega idola, pljuvanje in negodovanje po nekomu ki ga ne maraš. 

Pa še eno dejstvo imaš napačno. Ni res da so/smo vsi ki sedaj navijamo za Rossija prej navijali za Marqueza. Vsaj jaz nikoli nisem in nikoli ne bom. Sem mu velikokrat privoščil za zasluženo zmago in izjemno dirko, ampak kot oseba me pa ni nikoli prepričal. Glede sodelovanja na progi sem pa že podal mnenje v prejšnjem postu članu Kennyju. 

Če ne bi bil Lorenzo prvak, bi si bil kriv iz naslednjih razlogov:

- na začetku leta je delal veliko napak, imel je več padcev kot Rossi to sezono, kar ga je stalo marsikatero točko

- v dežju vozi kot po jajcih, slabše od tretjine štartne vrste (sem pozabil dodati)

- da ne bi imel Marquezove pomoči zadnje tri dirke, bi kljub dobrim dirkam končal sezono kakšno točko za Rossijem

Še to; Lorenza smo poimenoval jokica ker to tudi je, ne samo to sezono ampak vsako. In če se tebi vse skupaj glede Rossija zdi sikanje, prav, človek ima vsako pravico do mnenja, ki je tudi upravičeno. Vsi smo namreč videli kaj se je zares dogajalo zadnjih par dirk, razen vas, ki Rossija ne prebavljate in iščete vse kar lahko, da se obrnete proti njemu. Razočaral me je pa Lorenzo, ki tudi sam sodi med "profiče" in je zame zraven Marqueza v moto karavani edini, ki je sposoben pljuvati in škodovati drugemu kandidatu za zmago v prvenstvu, obenem pa brez slabe vesti dvigati pokal prvaka in se smehljati kameram kot perfekten vzornik. Sramota in svinjarija, da ni primere. :SS

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to, kaj si jaz mislim o tem je Jokica dobil 5 naslov in tako bo ostalo.Čeprav ga ne maram in je kljub temu dober voznik, ne glede na vse, je osvojil največ točk.

Naslednje leto pa ... VALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Grizzly: ti bom odgovoril na to dvoje in sicer;

Ne, ne sovražim nikogar! Navijam za Lorenza in to je to, drugače mi pa je vseeno in me po domače BK, pa če se brcajo med sabo še po tekmi v garažah. Jaz od njihovih zmag nimam nič, uživam pa v dirkah. Z takšnimi dejanji se pač vse skupaj še bolj začini in dvigne se rejting. Čudim se, da podpirate brco Rossija, če bi pa to nekdo njemu storil bi pa v očeh navijačev izpadel ne vem kaj (se vzdržim).

Če bi prišel na podelitev?
JA, zakaj ni izpadel profesionalec in se udeležil prireditve? To bi moral storit, odreagirat profesionalno, se jim v faco smejat in mislit svoje, ne pa da se zdaj ljudje zgražajo nad njim, kot so se nad palcem, ki ga je kazal Lorenzo.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mi je žal Rossia, ker tak joku še ni nobeden, urota vam povem, urota:klicaj:, fak, kak sta ga mulca zdriblala:O

zanalašč sm uporabil nogometni izraz, da bo lahko zastopla večina Rossijevih navijačev :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!