Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Z rossijevimi verniki je težko debatirati :)

S 'haterji' pa očitno nemogoče.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega, ko je dober pohvalim, letos je parkrat deklasiral ostale.

Res pa je, da imel na voljo vrhunski motor.

Tisto zadnjič je bila packarija, ne glede na zaletavanje golobradca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega, ko je dober pohvalim, letos je parkrat deklasiral ostale.

Res pa je, da imel na voljo vrhunski motor.

Tisto zadnjič je bila packarija, ne glede na zaletavanje golobradca.

Packarija? Po eni strani res, ampak v vsakem primeru jo je povzročil Mali Markec... Po drugi strani pa je bila mojstrovina in pravilna odločitev v zadnjem trenutku - navsezadnje tudi Mali Markec ni uspel zvoziti šikane povsem po stezi, torej Rossi ni imel NOBENE možnosti zvoziti tega kakorkoli drugače, kot pač je.

 

Kak drug, ki ni car careva, bi v tej situaciji pač padel.

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni se lahko penite kolko hočete, dejstvo je:

vodilni v motoGP je pred zasledovalcem povečal prednost!

bolj kot si izmišljate neke štorije kak goljufa in podobno, bolj bebavo izpadete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Packarija? Po eni strani res, ampak v vsakem primeru jo je povzročil Mali Markec... Po drugi strani pa je bila mojstrovina in pravilna odločitev v zadnjem trenutku - navsezadnje tudi Mali Markec ni uspel zvoziti šikane povsem po stezi, torej Rossi ni imel NOBENE možnosti zvoziti tega kakorkoli drugače, kot pač je.

 

Kak drug, ki ni car careva, bi v tej situaciji pač padel.

danci ti ne razumes. marc je mel namen pridet mimo z vso silo, in namen steje. to da je rossi pelal lih dost hitro da marc ni bil nikoli spredaj je umazana igra. golfanje. kako mu ni jasno da je marc mel NAMEN prehitet? vsaka podobnost z oslovsko sodbo je nakljucna.

Ce je marc ucer odpelal tako kot se od njega pricakuje, je pedrosa ful presenetil. vsaj mene. na zalost je tocno tako kot sm pricakoval odpelal tud Lorenzo. ko sm u petk prebral da letos sachs nima najbolsega oprijema, me je zelo zanimalo kaj ga bo motlo....

13 pik je prednost, pa ni prednost. ce se lorenzo zapali se za 3 dirke, bota spet skupej. Ludo se mi zdi da je rossi tako konkurencen in je edini celo sezono na stengah. ja, verjetno prvic u lajfu zanj drzim pesti de pobere 10 naslov. ce ga, to ne bo naslov "po nesreci" kot se ocita haydnu, ampak sesutje 4 generacije nasprotnikov. GOAT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi bo prvak :mellow: , sm prepričan, koiko zmag bo dosegu, na koncu to sploh ne bo pomembno, lahko ga preseneti edino MM, da ga polomi :grim , pa še to sm mišlenja, da se mu bo v naslednji takšni situaciji Rossi odmaknu in v cilju komentiru, da je njegov takšen manevr dober za prvenstvo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko te pa enkrat Pedrosa nažge, je pa že cajt, da se kovčki pakirajo :kva2:

 

p.s. nekaj me spominja na leto 2006, ko je outsider zmagu prvenstvo

 

 

Nicky je imel takrat tako statistiko:

2006 MotoGP Honda

SPA

QAT

TUR

CHN

FRA

ITA

CAT

NED

GBR

GER

USA

CZE

MAL

AUS

JPN

Ret POR

VAL

1st 252

 

Vse naslednje sezone bi bil s 252 točkami   2. oz. 3. oz. 4.   Lucky  :O 

Popravljeno . Popravil SeBB
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tisti sezoni smo mel 6 zmagovalcev pa eni so bli ornk ornk bliz... Pač je bla izenačena sezona... Če se mislš jokcat zarad Rossija, je pršu na zadnjo dirko vodilni in se na veliko posral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že začenjajo govorice glede prestopov. Aprilija se baje poteguje za Sam Lowesa. Kakšne opcije bodo imeli Zarco, Rabat ??? Bradly Smith je letos zelo dober... Se mi zdi, da je kar en kup dobrih dirkačev, ki bi ob dobri podpori lahko mešali štrene. 

Res si želim, da bodo enotna pravila prinesla vsaj malo več izenačenosti.....  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že začenjajo govorice glede prestopov. Aprilija se baje poteguje za Sam Lowesa. Kakšne opcije bodo imeli Zarco, Rabat ??? Bradly Smith je letos zelo dober... Se mi zdi, da je kar en kup dobrih dirkačev, ki bi ob dobri podpori lahko mešali štrene. 

Res si želim, da bodo enotna pravila prinesla vsaj malo več izenačenosti.....  

 

 

jaz sem prebral, da se za Aprilijo poteguje Crutchlow, in da bi rad Aspar menjal oba pilota, kar bi verjetno pomenilo, da gre Nicky v penzijo, in ZDA ne bodo imele nobenga dirkača, kjub dvema dirkama. 

 

 

Po sezoni sodeč, se bodo razlike manšale zelo počasi. Če pogledamo Ducatijevo leto, pa Suzukijeve prebliske...presenečenja so kratkoživa. Kako divje je startal ducati, kako blizu so bli, zdej pa vsako dirko gladko fašejo 20 sec. Glede na ugodnosti ki jih imajo, se mi zdijo njihovi rezultati na kvalifikacijah porazni. kljub extra motorjerm, kljub mehki gumi, so redko v prvi vrsti. Po katarju austinu, argentini sem pričakoval da so 1 in 2 mesto oddani. Jok, nič od tega. Suzuki fighta, pa se spet jasno kaže, da so zadnje desetinke najdaljše.

 

Edino upanje da bi se karte premešale in grid zgostil, bi ble "slabe" gume. Gume ki bi ble počasnejše od motorjev in dirkačev. To bi prineslo sezono ali dve bol nepredvidljivih rezultatov. Po tem bo smetana priplavala na vrh....

 

eniwej, dirkanje je dobro. razlike med top4 so relativno majhne in precej odvisne od dnevnega navdiha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj vem da je skoraj utopično pričakovat neke večje spremembe..... ta boljši bodo vedno prilezli na vrh.... nekaj hendikepa bodo sicer imeli s bolj "primitivno" elektroniko. Res pa je da so letos dirke res zanimive in nikoli ne veš kdo bo v dnevni formi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni blo neki govora, da bo ducati zdej samo še napredoval, pa kak čarovnik je gigi itd... Sam sem padec ducatija napovedal že po mugellu... Če tam niso mogli konkurirat najboljšim, potem nikjer ne morejo... Mogoče bo prišla sem pa tja kaka dirka... Letos na začetku sezone je bil nivo dirkanja bolj slab... Najboljši so imeli težave... Sedaj vse skupaj nekokiko raste... Tudi Rossi je presenetljivo konkurenčen... Ampak še vedno to ni to... Dani gre korak za korakom ni pa še top, jorge se tudi še lovi in kr niha... Če še tadva dasta svoj max, bo kr pestro... Rossi in mm ga na zadnjih dveh dirkah kr dajeta...

Cajti na letošnjih dirkah so pa tudi po sekundo boljši kot leto poprej oz. od rekordov... Neverjetno... Takih preskokov še nisem videl... ko pride nov gumar se mi zdi, da bo to precejšen korak nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini k je znau furat ducatije je biu kenny roberts junior najbolje je da ga nazaj poklicejo in vse ostale posljejo v penzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že začenjajo govorice glede prestopov. Aprilija se baje poteguje za Sam Lowesa. Kakšne opcije bodo imeli Zarco, Rabat ??? Bradly Smith je letos zelo dober... Se mi zdi, da je kar en kup dobrih dirkačev, ki bi ob dobri podpori lahko mešali štrene. 

Res si želim, da bodo enotna pravila prinesla vsaj malo več izenačenosti.....  

Na ADVRider en predvideva takole:

 

HONDA 
Repsol Honda 
Marc Marquez - Confirmed for 2016+
Dani Pedrosa - Confirmed for 2016
 
Marc VDS Honda 
Scott Redding - Reported team option for 2016+ -- Rumors that team not overly happy about Redding's performance to date, so... Tito Rabat a natural choice, except thhat Tito has had a string of awfully bad luck lately. Rins and Zarco are looking attractive, and then there's Jack Miller. Speaking of Rins, rumors in the Spanish press assert that Honda has been sniffing about and he will be on some sort of factory ride in 2017, maybe in Pedrosa's seat. Definitely won't be Alex Marquez, who, if his name was something else, he'd probably be gonesville by now.
 
LCR Honda 
Open Seat - Cal on 1 year contract in 2015 on Satellite Honda
Jack Miller - Confirmed for 2016, but... LCR may not have the dinero to carry two riders what with the title sponsor's financial/jail issues. Miller has an HRC contract so he'll wind up somewhere.
 
Drive M7 Aspar
Open Seat - N.Hayden on last year of contract -- lots of rumors that Hayden will retire, but he hasn't really done a lot worse/better than other riders on the Honda Proddy pig.
Open Seat - E.Laverty on a 1 year contract (TBC)
Possible: Jack Miller
 
Cardion AB Motoracing
Open Seat - K.Abraham on last year of Honda contract (TBC)
Persistent rumors that Cardion AB will seek cheaper pastures in WSBK
 
YAMAHA
Movistar Yamaha
Valentino Rossi - Confirmed for 2016
Jorge Lorenzo - Confirmed for 2016
 
Monster Yamaha Tech 3 
Open Seat - P. Espargaro last year of Yamaha contract -- persistent rumors that Yamaha aren't overly happy with Pol's performance and Tech Three likely can't pay him out of pocket, so...
Open Seat - B.Smith on last year of contract . Bradders has been impressive this season, beating his team mate regularly
 
NGM Forward Racing
Stefan Bradl - Confirmed for 2016
Open Seat - L.Baz on 1 year contract (TBC)
Team on shaky ground, owner in financial/criminal trouble.
 
DUCATI
Ducati Team 
Andrea Dovizioso - Confirmed for 2016
Andrea Iannone - Confirmed for 2016
 
Pramac Ducati
Open Seat - Yonny Hernandez on last year of contract (TBC)
Open Seat - Danillo Petrucci on last year of contract (TBC)
No rumors that I know of -- both riders have been impressive on the GP14 nail.
 
Avintia Racing
Open Seat - Hector Barbera on last year of contract (TBC)
Open Seat - Mike Di Meglio on last year of contract (TBC)
 
SUZUKI
Suzuki
Aleix Espargaro - Has Ride for 2016 (TBC)
Maverick Vinales - Confirmed for 2016+
 
APRILIA
Aprilia Gresini
Alvaro Bautista - Confirmed for 2016
Steady rumors that Sam Lowes is a shoo-in
 
Octo Ioda Racing
Open Seat - Alex DeAngelis on last year of contract (TBC)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Baje bo Bradl presedlal na Aprilijo že na naslednji dirki v Indyju, ker bi naj prekinil sodelovanje s Forwardom zaradi davčnih zapletov, ki jih ima moštvo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No ducati mi zgleda tuki mal bolš... Očitno jim Amerika kr leži :-). Lorenzo se je pa očitno najbolje pripravil na drugo polovico sezone :-). Ali bo mm prvič poražen v zda ali pa lahko nadaljuje niz? :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Suzukije je skorpjon usekal. Mi pa ta grafika ni tako vsec kot tista iz zacetka leta.

post-1354-0-11054500-1438976154_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Suzukije je skorpjon usekal. Mi pa ta grafika ni tako vsec kot tista iz zacetka let

Ta grafika je samo za prejšnjo pa to dirko. Za 30 let od prihoda GSX-R 750.

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni bilo samo za prejšnjo dirko, ker so tudi ta vikend take barve...

Alo mojster, še enkrat preberi njegovo objavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo mojster, še enkrat preberi njegovo objavo...

 

:blush:

 

 

še nekaj besed julijana o sloveniji na BT Sports med fp3 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!