Skoči na vsebino

Nakup bilijard palice


Priporočene objave

Zanima me, ce kdo ve, kje bi se dalo kupiti bilijard palico, zlozljivo na 2 dela.

Direktno, ne preko narocila in potem cakanja (to opcijo ze imam), ceprav je vsaka informacija glede tega tudi dobrodosla. Pa glejmo nekje cenovni razred do 20.000 SIT (pozabite balabuske in podobno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, kaj se je zgodilo? Glede na čas posta se mi zdi, kot da si prišel iz biljardnice, kjer si se zelo navdušil nad igro.

Pa k vprašanju: Biljard palico lahko kupiš pri nas na štajerskem v biljardnici Splavar v Dupleku. Cene.....???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, ...ma sprašuješ stvari, ki jih imaš pred nosom, ... :P

Stari moj v biljardni hiši na Parmovi, lahko poleg klubskega statusa izbiraš ali učenje biljarda, ali da dobiš palico (dvodelno, ....... zdi se mi z etuijem itd.), .... plus da v hiši dobiš omarco za shranjvanje palice in ostale opreme.

Ajde HF!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, kaj se je zgodilo? Glede na čas posta se mi zdi, kot da si prišel iz biljardnice, kjer si se zelo navdušil nad igro.

Pa k vprašanju: Biljard palico lahko kupiš pri nas na štajerskem v biljardnici Splavar v Dupleku. Cene.....???

Sedaj navdusil?! :shock: :shock: :shock:

Pa jaz to igram ze kar nekaj casa.... 8)

Drugace pa hvala za info....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari moj v biljardni hiši na Parmovi, lahko poleg klubskega statusa izbiraš ali učenje biljarda, ali da dobiš palico (dvodelno, ....... zdi se mi z etuijem itd.), .... plus da v hiši dobiš omarco za shranjvanje palice in ostale opreme.

vem... cene baje startajo okoli 50.000 SIT.... :shock: :shock: :shock:

jaz bi pa raje tam nekje.... saj sem napisal... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz imam še eno naprodaj še iz časov državne lige, je v usnjenem kufru, dvodelna :D :D

Ej, ce je v redu... bi se jo dalo videti ali celo sprobati na mizi?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideš na koroško se zapeljeva v biljardnico lečnik na ravnah, probljem ni spljoh.

drugače je pa Hansinburg Kansas HA 8903, ima pa mogočno zgodovino, igrala proti Murnu, Tothu, premagala v Črnučah presvetlega jonasa itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideš na koroško se zapeljeva v biljardnico lečnik na ravnah, probljem ni spljoh.

drugače je pa Hansinburg Kansas HA 8903, ima pa mogočno zgodovino, igrala proti Murnu, Tothu, premagala v Črnučah presvetlega jonasa itd...

Gregs tako se splača pomoje kr sama maha :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari moj v biljardni hiši na Parmovi, lahko poleg klubskega statusa izbiraš ali učenje biljarda, ali da dobiš palico (dvodelno, ....... zdi se mi z etuijem itd.), .... plus da v hiši dobiš omarco za shranjvanje palice in ostale opreme.

vem... cene baje startajo okoli 50.000 SIT.... :shock: :shock: :shock:

jaz bi pa raje tam nekje.... saj sem napisal... :wink:

Imas tudi cenejse modele, nas predsednik jo kupuje ampak ga ze nekaj mesecev nategujejo, da bo vsak trenutek tu... Full traja, tko da ti predlagam kako drugo varianto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nas predsednik jo kupuje ampak ga ze nekaj mesecev nategujejo, da bo vsak trenutek tu... Full traja, tko da ti predlagam kako drugo varianto.

einhi a to ti o DRNOVŠKU?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideš na koroško se zapeljeva v biljardnico lečnik na ravnah, probljem ni spljoh.

drugače je pa Hansinburg Kansas HA 8903, ima pa mogočno zgodovino, igrala proti Murnu, Tothu, premagala v Črnučah presvetlega jonasa itd...

OK. Mogoce tudi to... samo kdaj, ne vem.. :D

Hvala za info....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem... cene baje startajo okoli 50.000 SIT.... :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem... cene baje startajo okoli 50.000 SIT.... :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock:

Noise, cene drugace startajo tam nekje okoli 8000 SIT... tiste v OLPju pa se nizje... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko Gregsu kdo proda tako palčko, okol 25 cm dolgo, da ne bo poln OLP samo njegove ritke (glej drug topic) in biljardne palice? :roll: :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!