Skoči na vsebino

Dakar 2015


Whiskey

Priporočene objave

Jah, Ce nebi bil stajerc, bi ga Snecer ze pohodil ko cik....

Drgac pa, ce mu tole rata, kapo dol....Upejmo, da ne bo se kej razbijal motorja.... a ni bols mal pocit po celmu dnevu, kokr sraufat celo noc :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni konca....

 

Rezultati ne govorijo o človeškem faktorju, le o času, bolečine pa nastopijo z zamikom, ko popusti adrenalin. 20 km pred ciljem etape sem imel bližnje srečanje z avtomobilom - tu ni rentgena, a verjetno so šle ramenske vezi, palec je verjetno zlomljen, ključnica izpahnjena, nekaj od tega zagotovo. Jutri vseeno poskušam priti v Bolivijo.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

istrijani mamo en rek: KREPAT JA, MA NE MOLAT.. (žal se tega držijo tudi istrijanke)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 1. 2016 at 19:56, BRANE pravi:

simon marčič prišel tudi čez današnjo etapo. BRAVO.

kje ste zdaj tisti znalci ki ste lani in še kako leto poprej pljuvali po "turistu" stanovniku?

gledam letos bolj avte in loeba, ded prvič pride in pohara, že 3. zmaga, vprašanje kaj bo na koncu, a do zdaj nima težav s turisti

pri motoristih bo najbrž enako, tretjerazredni puni keša in sponzorjev, avanturisti, turisti ipd.

Marčič je med avanturisti-turisti

zmagat ne more, lahko pa pride do konca, če le ne bo vozil izven sigurne špure drugih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole gre na tesno.  Lani je bil Bareda suveren, do slane puscave ki sledi danes. Tukaj je Hondam razžrlo elektro instalacijo. Letos pa so tako na kupu da je še vse mogoče. 11i Jakes za vodilnim Gonçalvesom zaostaja manj kot 15 minut. Po 14 urah in 30 minutah dirkanja u smrt! Ludo. 

 

Kar pa se Marcica tice, morda nekaterim postane bol jasno, kako neznosno zajebana dirka je to. Koliko tezav ima lahko zelo dober enduro dirkac, In kako suvereno je dirkal  Stanovnik. Rutinirano. Upam da se dec sedtavi in da ga koncno odprle do konca in poskodbe ne bodo puscale posledic. Gas! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marcic zgleda k en pretepen macek z motorjem vred,ampak se ne da! Da je ucerej ves razmontiran odpeljal do cilja,dons pa najdaljsa....huuuh! Norc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se na tv oz. online lahko spremlja da ne čakam na zaspanga angleža na eurosportu usak dan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na www.dakar.com mas live feed, pa lahko spremljas kje je kdo pa case....slikovno pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, to sm vidu. mal pogresam dalse posnetke fur, dogodke itd.

zdej je vec kot pol časa nekih pejsažev in box posnetkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eurosport je usako leto slabsi, pokritost Dakarja pa tud prej ni bla perla. Bedno je, bedno. Jez tud nic ne najdem. Da bi usej kaki taljani kej meli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Svitko se mi pa prav dopade kako meša štrene tovarniškim dirkačem.... kapo dol.... Po odhodu Come je KTM kar malo podhranjen z zvenečimi imeni. Sem si mislil, da če je kdaj čas za hondo je to letos.... no težave imajo kar velike.. Edino Concalves se še drži.... 

Pri avtomobilistih pa ne morem mimo Loeba, ki je res fenomenalen in parira starim mačkom Dakarja... Nenkako sem pričakoval, da bo na začetku dober a da bo kaj hitro nazadoval, ko bodo prišle zahtevne etape.... pa se ded še kar drži in sedaj močno navijam da mu rata. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DinDiin pravi:

Bareda nima srece, je sla masina rakom zvizgat....

A ne vidiš kaj je vozil ...ni se za čudit :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, IBA said:

Tale Svitko se mi pa prav dopade kako meša štrene tovarniškim dirkačem.... kapo dol.... Po odhodu Come je KTM kar malo podhranjen z zvenečimi imeni. Sem si mislil, da če je kdaj čas za hondo je to letos.... no težave imajo kar velike.. Edino Concalves se še drži.... 

Pri avtomobilistih pa ne morem mimo Loeba, ki je res fenomenalen in parira starim mačkom Dakarja... Nenkako sem pričakoval, da bo na začetku dober a da bo kaj hitro nazadoval, ko bodo prišle zahtevne etape.... pa se ded še kar drži in sedaj močno navijam da mu rata. :)

Tele trase so bile pisane Loebu....pravi dakar s tapravo navigacijo in bolj tehnično zahtevnimi deli se šele začne-če bo še tu tako suveren pa samo kapo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loeb....Nabral si je uro zamude....

12510344_481263152056308_3962965262511353653_n.jpg

 

 

Marcicu pa ratal 8 etapo odpelat..:yea2:..Glede na cajte s tezavami...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha....pustimo se presenetiti, ampak....glede na to, kako je vozil, je bilo jasno da jo bo prej ali slej skuhal :) pač, nima še izkušenj iz takih dirk. Na dakarju je bistvena navigacija ter nezanemarljivo dejstvo, da moraš pripeljat do konca. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!