Skoči na vsebino

suzuki

Priporočene objave

Checa je kariero končal v čudni situaciji, ko Ducati prvič ni imel fabriške ekipe in precej nekonkurenčen motor.  1198 so zarad pravil obtežili in ni bil več konkurenčen, Panigale pa še zelo nedodelan in nervozen. Zato se je Checa lomil. 

 

Zakaj dirka TB21? Berem, da jih je kar sam poklical ko so objavili da je Giuliano out. Troy je že v Avstraliji, je 3×prvak z Ducatijem (s tremi različnimi, 998, 999 in 1098) če me spomin ne vara je tud edini poleg Stonerja in Capirexa zmagal z D16. Stric je legenda, povrh pa še zelo fit in v dirkaški formi. Pravi pa, da hoče pelat samo Philip Island. Škoda da je ducati crknil, in se ni malo navozil. 

 

 

Če v ponedeljek ne bi začel Sepang 2, bi Giuliana nadomeščal Pirro. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma checa kolikor vem je še zaposlen pri ducatiju in je več prevozil panigaleta kot troy. Buuu. Škoda ki giuliano je letos moj favorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko rečem dobra otvoritev sezone 2015  :OK:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a zdej pa vsi spite :D..no dobro je to, da rezultatov še ni nihče prilimal... sm pa mislil, da bo mogoče kak link s posnetki.... zdej bom pa jst pogledal dirko, sm da najdem kak link :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a zdej pa vsi spite :D..no dobro je to, da rezultatov še ni nihče prilimal... sm pa mislil, da bo mogoče kak link s posnetki.... zdej bom pa jst pogledal dirko, sm da najdem kak link :P

Smo vam prizanesli z rezultati, da lahko v miru posnetke pogledate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bayliss se ni niti tako slabo drzal,v prvi dirki so rekli da je gumo zjebal,v drugi se vozil na 7 mestu takoj za vodilnimi dokler je mel svezo gumo,nakoncu pa je sel se v boxe menjat gume zato predzadnje mesto..Drugace zelo zanimive obedve dirke cimvec takih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri baylissu se je lepo videl čisto drugačen način vožnje, vsi so nagnjeni z motorjem on pa lih obratno motor dol telo na drugo stran...

 

se da dobit kje posnetek 2 dirke ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je najbolj navdušil haslam. zgleda, da se je končno sestavil in v roke dobil dober motor. sploh v 1. dirki, ko je po offroadu nadoknadil izgubljeno.

 

poleg njega pa v.d.mark, ki bo, kot kaže, še mešal štrene, pa torres tudi.

 

je pa melandri danes verjetno precej slabe volje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr nj bodo izenačeni, pa nj zmeri kwak zmaga :jezik:

 

dobri dirki :OK:

 

KWAK :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

več kot odličen začetek nove dirkalne sezone :OK: napete dirke, zanimivi dvo/troboji :D

 

in kar je najboljše: zgleda da bo tako celo sezono, juhuhu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri baylissu se je lepo videl čisto drugačen način vožnje, vsi so nagnjeni z motorjem on pa lih obratno motor dol telo na drugo stran...

 

se da dobit kje posnetek 2 dirke ?

Ja res, prav vidi se da je to še stara šola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



  • Podobna vsebina

    • DXR16
      125
    • DXR16
      139
    • maus
      155
    • maus
      130
    • maus
      112
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!