Skoči na vsebino

suzuki

Priporočene objave

Hudo je, to angleško prvenstvo z mednarodno udeležbo. Aprilia in Kawasaki z novimi pravili očitno nista dost zgubila. Še Yamaho sestavijo, to bo pestro. Bo Rossi prvi združil naslova v Motogp in WSBK hehe. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš to tudi mene zanima, če bo imel interes in voljo it v superbike. Raje bi ga tam gledal, kot v rallyju.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo.. oba, ki sta lani vozla hondo letos krojita vrh :D vsaj na prvem prizorišču :). zanimivo, kako haslam nikakor ni mogel ničesar narest na hondi, za johnnyjem je bil skoz po več sekund, zdej sta pa kr na enkrat tm tm :). guintoli res nevem zakaj se je spravil na hondo, glede na to, da je bil prvak z aprilio... še sykesa počakamo, da kej pokaže, v avstraliji kolikor mam v spominu itak nikol ni blo kej dost od njega... :)

motogpjevci pa tud bl v ozadju :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Superbike_World_champions

 

Yamaha do sedaj ni ravno dala veliko na SBK

No, ne bi se cist strinjal. Yamaha je nardila vsaj dve specialki za WSBK. Najprej FZR750owO1, in kasnej R7. Haga je bil parkat podprvak. Ne pozabmo Corserja, Melandrija, Crutchlowa, Toselanda...Yamaha je mela resno ekipo in precej vlagala v wsbk, le naslov je pobrala samo en, s Spiesom. Laverty v Monzi, epska dvojna zmaga na R1 proti Apriliam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak bere samo tisto, kar je njemu zanimivo :P

 

KWAK :OK:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola,

 

Lowes heads Rea as day one in Buriram draws to a close :D

 

post-163-0-18894300-1426846804_thumb.jpg

 

dejmo naši, kr še naprej tkole  :hooray:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tudi FP3 http://resources.worldsbk.com/files/results/2015/THA/SBK/L3A/CLA/Results.pdf tisti dež je zajebau vse  :jezen

             FP4 http://resources.worldsbk.com/files/results/2015/THA/SBK/L4B/CLA/Results.pdf

 

No me prau zanima kako bo superpole 1-2  :)

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je Rea odličen vodznik sm vedu ampak, da bo že prve dirke boljši od Sykesa pa nism pričakoval. Mam občutek da bo letos s Kawasakijem dominiral. "Rea storms to first ever Thai WorldSBK race win"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je Rea odličen vodznik sm vedu ampak, da bo že prve dirke boljši od Sykesa pa nism pričakoval. Mam občutek da bo letos s Kawasakijem dominiral. "Rea storms to first ever Thai WorldSBK race win"

Ja, baraba je! Ga spet ni spustu naprej! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je Rea odličen vodznik sm vedu ampak, da bo že prve dirke boljši od Sykesa pa nism pričakoval. Mam občutek da bo letos s Kawasakijem dominiral. "Rea storms to first ever Thai WorldSBK race win"

 

Da je Rea odličen vodznik sm vedu ampak, da bo že prve dirke boljši od Sykesa pa nism pričakoval. Mam občutek da bo letos s Kawasakijem dominiral. "Rea storms to first ever Thai WorldSBK race win"

Legenda ni kej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



  • Podobna vsebina

    • DXR16
      125
    • DXR16
      139
    • maus
      155
    • maus
      130
    • maus
      112
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!