Skoči na vsebino

pozimi zimske gume!!!!!!!!!!!!!


klimbra

Priporočene objave

Bem vam šoferji........

Pa kja vi mislite,da se pozim tut u salonarjih okol hod??????????

Prepis telefonskega pogovora s udeleženko prometa,preden sem ji odložil telefonsko slušalko:

Halo.....Cestno.....prosim

Kdaj bo do mene prišel plug??????

Gospa,ja kje pa ste,da vem pribiližno smer,kam poslati plug.

Ja tle na cesti iz Litije!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Gospa a tam ste.....ja bo treba mal počakat,so tri nesreče na tej cesti,pa tut plugi u koloni stojijo že vek kot uro.

To pa mene nič ne zanima kje stojijo,men se u službo mudi!!!!! :evil: :evil:

Gospa,plugi stojijo u gužvi prav tako,kot vi,ker ljudje nimajo zimske opreme,pa po csti drsijo. :? :?

Pa kaj vi men o zimski opremi govorite :shock: :shock: Opremo mam tako kot je predpisana in dovojljena...... :evil: :evil: dejte vi koga druzga zajebavat......u zakonu je da mam lahko letne gume z več kot 4mm profila,pa ketne!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Gospa , pa mate vi ketne gor :?: :?: :?:

Ne nimam.....sicer pa to vas prav nič ne briga,kaj mam jest gor!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :onfire: .....mene zanima sam to,kdaj bom mela spluženo cesto,ker ne morem ne naprej ne nazaj,ker gume nič ne primejo in samo drsijo.........................

.

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj večina jih je takih... danes sem se peljal iz Trzina do Bežigrada. Debela ura. Zaradi parih kretenov, ki se v letnih sprehajajo okrog. POLICAJI BI MORALI FOLKU BREZ ZIMSKE OPREME JEMAT DOL TABLICE IN JIH POSLAT NA TEHNIČNEGA. MATER JIM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej ti predlagam eno pomirjevalo ker je blo v temle postu cist preevec enih hudickov pa zivcov pa...No v vasi najbolj priljubljeni reviju(beri Motorist)so tudi testi motornih sank.....sej ves kaj ti namigujem:)Pa ene mocne si kup,da bos lohk se mal reda po cest delala pa pluzerje do Litije zvlekla :D :D :D :shock: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej ti predlagam eno pomirjevalo ker je blo v temle postu cist preevec enih hudickov pa zivcov pa...No v vasi najbolj priljubljeni reviju(beri Motorist)so tudi testi motornih sank.....sej ves kaj ti namigujem:)Pa ene mocne si kup,da bos lohk se mal reda po cest delala pa pluzerje do Litije zvlekla :D  :D  :D  :shock:  :oops:

Klimbra ne potrebuje sneznih sank :!: :wink: k ma pluge na dosegu enega klica 8) :D Ergo: ce hocs met cim vec spluzenih povrsin ne najedaj carja, ki ti omogoci prehodnost v snegu :oops: :wink: :idea: :arrow: :D :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej ti predlagam eno pomirjevalo ker je blo v temle postu cist preevec enih hudickov pa zivcov pa...No v vasi najbolj priljubljeni reviju(beri Motorist)so tudi testi motornih sank.....sej ves kaj ti namigujem:)Pa ene mocne si kup,da bos lohk se mal reda po cest delala pa pluzerje do Litije zvlekla :D  :D  :D  :shock:  :oops:

Inkaj majo ZIMSKA SLUŽBA,PA SNEŽNE SANI,PA LETNE GUME,PA POMIRJEVALNE TABLETE skupnega????????

morda nekaj takega:

ženska z letno opremo.......brez pomirjevalnih tablet........kliče zimsko službo.......besna ker nima snežnih sani :?: :?: :?: :?: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ženska z letno opremo.......brez pomirjevalnih tablet........kliče zimsko službo.......besna ker nima snežnih sani :?:  :?:  :?:  :?:  :P  :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :x :x :x :lol: :lol: :lol: :x :x :x :lol: :lol: :lol:

Sej clovk ne ve vec al bi se joku al smeju takim :? :!: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ženska z letno opremo.......brez pomirjevalnih tablet........kliče zimsko službo.......besna ker nima snežnih sani :?:  :?:  :?:  :?:  :P  :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :x :x :x :lol: :lol: :lol: :x :x :x :lol: :lol: :lol:

Sej clovk ne ve vec al bi se joku al smeju takim :? :!: :?:

Ma .....če bi bi bila bližje.........piker(udarno kladivo) na caterpilerja,pa jo gor nataknt,pa trest dokler ne crkne zarad neskončnega števila ogazmov. :evil: :evil: :evil: :evil:

Pol te pa pička zajebe,pa je frigidna :shock: :shock: :shock:

D si naute kej misl,kok nam je lepo.........od trenutka,ko me je kokoš klicala,smo prejeli še najmanj 10 podobnih klicev.9 od njih so bile ženske!!!!!!!!!!!

Ugotovitev: ŽENSKE SE DEFINITIVNO NE SPOZNAJO NA GUME!!!!!!!(gumice......) :shock: :roll: :shock: :roll: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLICAJI BI MORALI FOLKU BREZ ZIMSKE OPREME JEMAT DOL TABLICE IN JIH POSLAT NA TEHNIČNEGA. MATER JIM...

Ej velik policajev je danes na prostovljnem dajanju krvi... :wink: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske :?  :?  :evil:  :!:

joj, da ob "pametnih" moskih ne govorimo :roll: :roll: :? :twisted: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom pa še jaz razpizdil v tejle temi. Klimbra in ostali, ne gre za zimske gume, gre za obvladovanje razmer na cesti. Jaz na svojem Mondeu nimam zimskih gum, in jih še nikoli na nobenem avtu nisem imel! No ja, Tina jih na svojem ima, in če je taka situacija, kot danes pač pustiva Mondea doma, in greva z njenim. Ti pa lahko povem, da s svojimi letnimi gumami pridem načeloma vedno dlje, kot drugi z zimskimi. Od 10.1. 2003 sem bil na Rogli (še 10. je močno snežilo, če se kdo spomni) in lahko ti s pričami potrdim, da sem naslednja 2 dni, ko je bila cesta popolnoma zasnežena z letnimi gumami prišel na vrh Rogle in čez, do zgornje postaje sedežnice na Jurgovem. Nekateri z zimskimi gumami so natikali verige (katere imam vedno v brezhibnem stanju v prtljažniku), ker pač ne obvladajo vožnje v takih razmerah, in takim ne bi pomagale niti ježevke (še pomnite tovariši?). In to gre meni mnogo bolj nekam, kot zimske gume. Gospodje, zjutraj, ko se vstane bi se mogli vprašat, ali smo ustrezno kvalificirani za vožnjo v takih razmerah, ali ne. Ali gremo na cesto samo zato, ker se nam ne da na javni prevoz in ne zato, ker bi bili nepripravljeni za take razmere. Lahko povem, da sem danes, ko so avtomobilisti obtičali pod Vižmarskim klancem obrnil, in se odpeljal čez Gamelje na Črnuče (priznam, danes sem imel Tinin avto in zimske gume) in to brez problemov, in tisti, ki poznate to cesto, veste, da ni ravno brez hribov in dolin.

Torej, ne se jeziti na tiste, ki se pozimi vozimo z (novimi in s silico opremljenimi gumami, ki omogočajo dober oprijem tudi na hladnem in sneženem cestišču), amapk na tiste, ki s svojo samokritiko niso dorasli razmeram na cesti!

Pa še nakaj, cestarje je danes sneg spet presenetil :?: :twisted: , čeprav ga vremenkoti napovedujejo že cel teden, led pod njim pa v teh temperaturah tudi ne bi smel biti problem za peščico ledu. Ampak če ni soli, peska in plugov na cesti, potem je stanje pač tako,kot je. In v takem ledu tudi z zimskimi gumami ne prideš nikamor.

To je bilo moje skromno mnenje, ki bo deležno veliko kritik, amapk, dokler bom jaz z letnimi gumami prišel dlje, kot marsikdo z zimskimi, se ga bom držal. Vsaj vem, da imam še veliko rezerve, predno za cesto obupam.

Upam, da horoskop za dan 4.2. 2003 ste pa že videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..verjetno se je folk malo razvadu zaradi preteklih slabih, nezasneženih zim...ampak pogumni so pa vseeno v takem vremenu z letnimi gumami...

:arrow: :arrow: sam da spet sneži :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, tudi to, seveda... potem, ko smo prišli mimo tistih treh obrnjenih herojev na Brnčičevi, nas je nekaj dalo gas, nekateri pa so naprej ŠE POČASNEJE vozili, čeprav je bila cesta kopna...

Ne vem česa se bojijo, da jim bo streha spustila sneg, da bodo povozili kupček snega vsake tolk, al česa drugega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tale horoskop?

Horoskop za torek, 4.2.2003:

kozorog: Danes boste kidali.

oven: Danes boste kidali.

rak: Danes boste kidali.

tehtnica: Danes boste kidali.

vodnar: Danes boste kidali.

lev: Danes boste kidali.

bik: Danes boste kidali.

škorpijon: Danes boste kidali.

ribi: Danes boste kidali.

dvojcka: Danes boste kidali.

devica: Danes boste kidali.

strelec: Danes boste kidali.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi strinjam z Lojzijem. Tisti, ki ne znajo vozit avta v težavnejših razmerah, naj ga rajši pustijo doma, namesto da živce parajo sebi in drugim, pri tem pa še kako škodo nardijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi, da gre v dostih primerih le za lenobo, španarijo in "prišparanje par 10ih jurjev" z nenakupom zimskih gum...

:!:

ajde, če ima človek 2 avtomobila pri bajti, ne pa da ima enega in še tega dnevno v uporabi...mislim, da so zimske gume del opreme, ki je v določenih razmerah nujna (ali pa vsaj, dostkrat, v pomoč), ne glede na obvladovanje razmer...

:roll:

...če bi vsi zares tako obvladovali vožnjo, ne bi blo tolk razbite pločevine in še kaj hujšega na cestah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dobro..... ko bi se le jaz lahko z babnicami prepiral :roll: Huj kak bi užival :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tale horoskop?

Horoskop za torek, 4.2.2003:

kozorog: Danes boste kidali.

oven: Danes boste kidali.

rak: Danes boste kidali.

tehtnica: Danes boste kidali.

vodnar: Danes boste kidali.

lev: Danes boste kidali.

bik: Danes boste kidali.

škorpijon: Danes boste kidali.

ribi: Danes boste kidali.

dvojcka: Danes boste kidali.

devica: Danes boste kidali.

strelec: Danes boste kidali.

:lol:

Točno tega, danes horoskop celo drži :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zimske gume imajo na snezni podlagi zavorno razdaljo do 50% krajso od letnih gum,na poledici tudi do 80%.to so stevilke ÖAMTC-testa gum iz novembra 2002.torej lojzi imas cisto prav,da "prides dlje" z letnimi kot z zimskimi gumami.

se eno obvestilce: v AUT ce imas pozimi prometno in ima avto letne gume,tudi ce nisi kriv,lahko zavarovalnica zavrne povracilo skode oz. zahteva 100% regres od voznika avtomobila z letnimi gumami.zimske gume po zakonu niso obvezne,toda glej prejsnji stavek. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se vsi nekaj hudujete. Zunaj je sneg in gremo se kepat in snezake delat. Moje stalisce je tako; ce ni ultra super in ne vem kako nujno grem lepo pocasi (beri: varno) do cilja. V skrajni sili lahko se vedno dopust vzamem in doma uzivam :P :P :P :P

Sem pac tak. Skoda mi je samo, da se ne da z motorjem tako vozit pozimi kot poleti. :cry: Kaj ces, vsega ne mors imet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se vsi nekaj hudujete. Zunaj je sneg in gremo se kepat in snezake delat. Moje stalisce je tako; ce ni ultra super in ne vem kako nujno grem lepo pocasi (beri: varno) do cilja. V skrajni sili lahko se vedno dopust vzamem in doma uzivam  :P  :P  :P  :P  

Sem pac tak. Skoda mi je samo, da se ne da z motorjem tako vozit pozimi kot poleti.  :cry: Kaj ces, vsega ne mors imet.

Vidiš, to si pa lepo povedal. V mislih sem se spehodil 30 let nazaj v tista lepa zimska brezskrbna otroška leta. Pa nepozabni snežaki, bunkerji iz snega, skakalnice, kepanje, drsalnice po celi ulici....., me daje kar nostalgija. Kje so že tisti cajti. :? :wink:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so, ne glede na to, ali je kdo dober voznik ali ne, razmere na cestišču v snegu ali pa na suhi cesti popolnoma različne, zato jaz svoj avto v snegu (to je itak samo največ 10x/leto) pustim doma, saj mi ni nič do tega, da bi testirala zavorno pot pod takimi pogoji prav z njim.

Pa še eno prednost ima taka odločitev :D ! Res da sem v januarju hodila z avtobusom v službo, ampak danes sem pa pol ure dlje poležala, ker me je Matic peljal v službo. :D :D :D Pol ure več lepo na toplem ............. kar naj sneži še nekaj dni .... meni je tako čisto prav :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, to si pa lepo povedal. V mislih sem se spehodil 30 let nazaj v tista lepa zimska brezskrbna otroška leta. Pa nepozabni snežaki, bunkerji iz snega, skakalnice, kepanje, drsalnice po celi ulici....., me daje kar nostalgija. Kje so že tisti cajti. :?  :wink:  

A misliš tiste cajte, ko še ni bilo toliko pločevine po cestah, da smo se mi imeli kje igrati. Danes je tako ali tako že vsak prostor pozidan ali pa vsaj zaparkiran :evil: , tako da naši otroci ne morejo uživati zimske idile, kot smo jo mi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro vem kako to zgleda Klimbra in ti čist nč ne zavidam :wink:

Mi je že kar v napej slabo kajti danes ponoč sem namreč dežurn v zimski službi in se bom ubadal s podobnimi kreteni, ki me bodo moril celo noč :evil: :evil:

Cestarji ne mormo čist nič več naredit kot delat na polno, če pa močno sneži pa nismo mi krivi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!