Skoči na vsebino

pozimi zimske gume!!!!!!!!!!!!!


klimbra

Priporočene objave

Zdej pa še jest.......

Klimbra,

glede na to, da mam težke veze se upam tud prtožt:

zakaj, :evil: , Poljanski nasip še po 24 urah ni splužen?!

Zdej so se že naredile kolesnice in je na sred ful velik pomrznjenega zbitega ledenega snega. In zdej si predstavlej moj avtek (ma vse zimske gume!), ki pade v kolesnice in s sprednjim spojlerjem (homologiran!!!) ruži po tem snegu!!! A?! A hočeš mene u solzah videt?

in tole še vsem ostalim, ki mislite, da zna vozit en sam, MOŠKI, spol:

(sm popravla....... zbrisala.... tist prst......... ipaq sm dama!)

od VeRonike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, kje si?

Si danes vzel preventivno bolniško in se potuhnil. 8)

So vas danes napadli časopisarji in radijci tudi.

Veje iz teh medijev nekaj po nesposobnosti ven :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa najraje videl, da ne bi plužli... sploh ! :wink:

Na našem koncu se prve snežinke sploh še ne dotaknejo tal, pa že solijo in posipajo cesto. :evil: :evil: :evil: Se ne da niti pošteno z ročno obračat. :cry:

Zasnežene ceste RULZZZZ ! Klimbra pluge pošlji takoj v garaže ti pa na zaslužen počitek. :wink: :D Pa park place je treba tudi prmer pustit! Kdor ne mara snega naj bo doma al pa naj se vozi z busom! :twisted:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še jest.......

Klimbra,

glede na to, da mam težke veze se upam tud prtožt:

zakaj, :evil: , Poljanski nasip še po 24 urah ni splužen?!

Zdej so se že naredile kolesnice in je na sred ful velik pomrznjenega zbitega ledenega snega. In zdej si predstavlej moj avtek (ma vse zimske gume!), ki pade v kolesnice in s sprednjim spojlerjem (homologiran!!!) ruži po tem snegu!!! A?! A hočeš mene u solzah videt?

in tole še vsem ostalim, ki mislite, da zna vozit en sam, MOŠKI, spol:

(sm popravla....... zbrisala.... tist prst......... ipaq sm dama!)

od VeRonike

Roni to imam jaz s komunalci zmenjeno, da v nasi ulici ne pluzijo, tako da se lahko z avtom podim po snegu.

Ti pa lahko do svoje sluzbe prides iz zmajskega mosta :twisted:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih izkušenj ... gume v snegu primejo bisvetno bolje, če jih spustim za 0,2-0,3 bara ... priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdej si predstavlej moj avtek (ma vse zimske gume!), ki pade v kolesnice in s sprednjim spojlerjem (homologiran!!!) ruži po tem snegu!!! A?!

A tisti avtek je tudt za pozimi :?: :shock: :?

Sem mislil, da ima podobno vlogo kot moj motor... :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisala bom to sam zato, da se bom pol mogoče kej boljš počutla:

Poljanski nasip še po 72 urah pa neki drobiža ni splužen!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Klimbra-k-te-jest-jutr-u-roke-dobim! :twisted:

Raj mol, da te mafija :!:

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisala bom to sam zato, da se bom pol mogoče kej boljš počutla:

Poljanski nasip še po 72 urah pa neki drobiža ni splužen!!!!!!! :evil:  :evil:  :evil:  

Klimbra-k-te-jest-jutr-u-roke-dobim! :twisted:  

Raj mol, da te mafija :!:  

VeRonika

Roni a si pozabila! Plugi so že 48 ur v garaži da se Tadej lahko mal na počez voz! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi,

ta pru dan, ko je sneg zapadu :? ... okol pol osmih zjutrej je blo 8) .... je Tadej lih komi u sneg odskoču s ceste k sm jest u Poljansko prplužla :shock: ........ nekak se mi zdi, da se me še mal spomne :? ... ni pa čist zihr, ker bi mu dogodek lahk tud pustu trajne posledice kr se spomina tiče......

bil je pa definitivno P E Š :wink: !

tolk o tem kako on avto vn pa po snegu in, da se zato Poljansko ne pluži!

A sm že omenla, da cesta, ki vodi ob Ljubljanici do Zmajskega mostu, do tržnice, še zmer ni splužena?! :idea: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni ali se tebi nič tvoj avto ne smili. Takšen avto ni za na ledene plošče, kamenje in uničujočo sol. Spomladi si malo oglej kako poškodovano pločevino in dno imaš. Obleci si delovno obleko in se ulezi pod avto (obvezno mi povej kdaj in kje, da pridem pogledat ta akt naslade). Poglej mi ostali reveži motoristi imamo vsaj dve vozili, eno za šport in drugo za delat (in še davkarija je vesela). Sicer pa zakaj se sami v Kapitolu ne zberete na eno udarno akcijo (tako, kot v revnejših predelih in stanovanjskih blokih) in uporabite tiste lesene kole na katerih konceh je železo, kako se že tem rečem reče, lo lo lopata, pa k k kramp, pa le le ledolomilka, pa so so sol (tudi to mi prosim sporoči kdaj se bo to zgodilo, da pridem gledat). Boste videli, da delo s takšnim orodjem, ki človeka spoti, zadiha, povzroča prijetno bolečino, v njem prebudi njegovo primarno željo po razmnoževanju, po zbližanju z drugim. Mogoče boste pa potem v pisarnah enga grupnega udarili ali solo po parih (takšnega kot Jenez in Mici, ko se na travniku pojavi prilika na kakšni kopici snega). Gotovo si boste še zaželeli snega in neočiščenih ulic, pa še Janeza in Mico boste bolje razumeli, da catch užitka pri sexu ni v denarju.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon,

dej ti tisle še 1x preber kr si napisu..... pa ber tko kt bi npr. dr. Rugelj bral:

Pa ti si ubrisan na seks :idea: :!:

ps: pločniki so skidani, cesta je v ledenih zaplatah!

pss: zato komunalo plačuje cela Poljanska, da jo pol mal na roke zmečemo?

:twisted: :twisted: :twisted:

a sm že vprašala kako tvoje spolno življenje :?: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Roni nisi. Mislim, da te tudi preveč ne zanima, ker ima takšna dama že svojega dovolj burnega in ji je ostalo naravno dolgočasno brati. Ampak takole za razmislek. Grupni je prilika, da se podrejenemu izpolni želja, da svojemu šefu v zadnjično odprtino porine prst in to celo s pozitivnim učinkom, ker bi bil podrejeni deležen kakšne bonitete pri plačilu.

P.S. Saj, če bi vprašala, bi ti povedal.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celica

Sicer se pa ne sekiraj! pridem jaz enkrat splužit tja enkrat do marca bom sigurno izpolnil svojo obljubo! Sonce naj sveti vsak dan! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V snegu se vozi s čim manj gasa

Teoreticno ze. Ko pa zacnejo enkrat kolesa vrteti v prazno pa gasa do fula, da se lamele in profil spucajo. Samo s spucanim profilom bo zimska agguma lahko rezala v sneg. Ko se ti enkrat v profil zabije sneg imas prakticno slick gumo.Tadej

Sem 4. februarja uspela občutit kako je, ko se ti pri štiri kolesnem pogonu vsa štiri kolesa vrtijo v prazno. Zadnji del ceste do doma imam 1km brega. Najprej sem čakala, da ostali, ki so imeli probleme, spraznijo cesto. potem pa sem še sosedu, ki se je že odpravil peš po bregu, še pogumno rekla, da meni pa to ne bo treba. Z malo problemov sem potem vožnjo po bregu spet začela in nadaljevala do 90° ovinka, kjer mi je zaradi južnega snega in premale hitrosti avto samo še poplesaval. Na koncu me je pešačenja rešil plug, za katerim sem se lahko spet normalno peljala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil je pa definitivno P E Š :wink: !

Ja na mojo veliko zalost sem bil pes. Delam v centru Ljubljane in nimam kje parkirat. Bil sem ti neizmerno fovs, ker si bila z avtom. Ampak zvecer, ko grem od doma z avtom, si pa dam duska. Verjemi!

Sedaj, ko se je sneg ze malo stalil, je zanimivo gledat kose plastik in spojlerjev, ki na vsakih nekaj metrov lezijo po Poljanskem nasipu.

Ampak, ko sem sel danes v sluzbo sem spet slisal RSK, RSK, HHHRRRR.... Pa se obrnem in vidim, kako nekateri z vso brzino terajo po ledenih kolesnicah, ker se jim zgleda ful mudi v sluzbo. To, da pri tem drsajo s podnom avtomobila po ledu jim zgleda sploh ni pomembno.

Najbolj pa mi je smesno, ko najdejo parkplac in hocejo parkirat in avto noce in noce iz ledenih kolesnic.

Kmalu na nasi ulici ne bo vec potreben plug ampak kak smetar, da bo vso odvecno plastiko pospravil.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!