Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Ta forum na spodnjem linku najbrž poznaš. Vsi ga poznajo...in je v angleščini

 

http://advrider.com/forums/

 

Samo eni ste pa res smešni. Tudi sam sem pogledal kar nekaj prispevkov od uporabnika, kapo dol, lepo, kvalitetno, veliko truda je vložil, marsikomu bo prišla zadeva prav. Dejansko takih prispevkov motosvetovci ne spravijo skupaj, ker so večinoma neki izseki iz "resničnostnega šova".

 

A jezik pa me je "zmotil". Ker kot sem napisal, se lahko še kdo spomni in bomo imeli večjezični forum.

 

Naj kar piše, a predlagam, da se odpre nov podforum za druge jezike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nobenemu ne pomagaš, pa od tebe leti kar veliko blata  :grim

Ti pa veš komu jaz pomagam,zdej si poleg forenzika postal še jasnovidec,predvsem si pa šupak zato smovsi od blata .
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa veš komu jaz pomagam,zdej si poleg forenzika postal še jasnovidec,predvsem si pa šupak zato smovsi od blata .

 

Jaz tu gori še nisem videl kaj pametnega od tebe oziroma koristnega. Verjetno si po porazu v resničnostnem šovu našel novo sredino, kjer lahko predstavljaš svoja doživetja.

 

Ideja sicer ni slaba, mogoče bi predlagal komu, da začnejo snemati šov na televiziji, npr. z naslovom "od kmeta do motocikla"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tu gori še nisem videl kaj pametnega od tebe oziroma koristnega. Verjetno si po porazu v resničnostnem šovu našel novo sredino, kjer lahko predstavljaš svoja doživetja.

 

Ideja sicer ni slaba, mogoče bi predlagal komu, da začnejo snemati šov na televiziji, npr. z naslovom "od kmeta do motocikla"

Smo ti že večkrat dokazali da vidiš in slišiš samo kar želiš tako kot šupak,vidi čokoladno samo kadar mu slečeš gate.....pa brez nervoze Snecer..malo manj se ukvarjaj z ostalimi pa ne boš tako frustriran inmogoče uspešnejši kot sedaj ko od tebe leti samo blato in njegova temperatura med vožnjo......zelo koristni podatki :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uničla sta temo.. pejta na zs  :glare:

Ni mu zanimivo na ZS ker ne more trolat,oziroma se ne more hranit z komentarji....
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mu zanimivo na ZS ker ne more trolat,oziroma se ne more hranit z komentarji....

 

ZS mi ne dela  :K razmisli o resničnostnem šovu, po moje bi bil zelo gledan in zanimiv, bolj kot kmetije, gostilne, BB in podobna komercialna nesnaga. Psihološki profil za takšen šov pa imaš idealen  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa sej je to en resničnostni šov...  :D

... kmeta vsi poznamo.

... radi bi spoznali še tebe.

Vsaj jest. Plačam ti pivo...   :D

Resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZS mi ne dela  :K razmisli o resničnostnem šovu, po moje bi bil zelo gledan in zanimiv, bolj kot kmetije, gostilne, BB in podobna komercialna nesnaga. Psihološki profil za takšen šov pa imaš idealen  :OK:

Na pa si uniču še eno temo :-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na Korzik se niste mogl zment? vidim da ste vsi še bolj skregan nazaj pršli... prokleta Korzika..... zdej morjo pa ostali trpet zarad nje :BUA:

 

Halucinacije? Prvič slišim, da je kdo od članov odprav med sabo skregan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: 

Halucinacije? Prvič slišim, da je kdo od članov odprav med sabo skregan.

 

pač lep besednjak pa to..... :)

pa uživajte na naslednjih odpravah :spider:

 

a morm ker drug smeško dat na konc? :O aja  tale :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi če komu pomagaš potem lahko serješ po vsemu ......

Snekica ma svoje mnenje, jaz ti svojega, vsak od nas lahko napiše mnenje, Snekica pa nej lektorira Protectorju če se mu da :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tu gori še nisem videl kaj pametnega od tebe oziroma koristnega. Verjetno si po porazu v resničnostnem šovu našel novo sredino, kjer lahko predstavljaš svoja doživetja.

 

Ideja sicer ni slaba, mogoče bi predlagal komu, da začnejo snemati šov na televiziji, npr. z naslovom "od kmeta do motocikla"

če ti nisi videl "tle gor nč" še ne pomeni da nobenmu ni pomagal...sicer pa brezveze je tu obračunat, te moti jezik, pritoži se moderatorju, le ta bo zbrisal prispevek in vsi:

bomo na slabšem. Se bo najdu kdo, ki piše "primorsko" pa bo štajerca motilo, pa bo spet zbrisano...tak se začne. Maš pa pravico do svojga mnenja. Kdor ne razume kar piše je polpismen, če ne razume nič, je rismen, zato pa slike :P

 

DANES DNEVNI VTISI NEMA NIČ SPLJOH, PEČ NI CRKNULA :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet iste fore ko pozimi ko se noben ne vozi...no skoraj noben...in potem sledi prepucavanje po vseh mogočih temah... :slap: ...aja saj res prevroče je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi ni uspel prit na angleško pivo in slovenski golaž, sem danes kljub vročini morala pogledat to čudo, novo na seznamu slovenskih znamenitosti :whistle:

 

na srečo ni bilo gužve, in se je dalo prav lepo od blizu tole videt :P

 

post-21285-0-46443400-1436368075_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!