Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Kmalu po štartu zadnjega dneva, ne prvega ... če je bilo morda malo nerazumljivo :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na tole sem jaz naletu doli nekje čez mejo, ne vem več a na kosovem ali črni gori, 100m čez mejo pes ležal na sredini voznega pasu :grrr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na tole sem jaz naletu doli nekje čez mejo, ne vem več a na kosovem ali črni gori, 100m čez mejo pes ležal na sredini voznega pasu :grrr.

Dok ni krava se ne sekiraj:-D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš robo ven iz kufrov kjer pač spiš, butneš not kratke hlače pa batke, preoblečeš se na parkplacu une gostilne koj na vhodu v vas, moto opremo tacajt zbašeš v kufre, gre, sprobano....

Jaz sem to naredil...ne prvic...dal sem kaousmeritev tistim, ki ogled NP Krka z motorjem nacrtujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dok ni krava se ne sekiraj:-D

 

Blo je tudi krav, ne brini..

 

Pa ta pes je čist OK, ker samo po črnogorsko leži. Bolj zajebani so tisti, ki se z boka zapodijo proti tebi, ki jih ne vidiš ampak samo naenkrat zaslišiš, VAU VAU GRRRR... Pol pa sam gasa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa mene živali na poti ne motijo, na to sem več ali manj pripravljen v teh deželah.

 

Bolj sem zacvikal, ko sem v Čapljini naenkrat zaslišal cvijenje gum tik za sabo. V golfu 2 je bil trop pijanih lokalnih mladcev, ki so ugotavljali, kaj mi piše na tablici - in se drli "od kod sem". Verjetno so bili toliko pijani, da so se morali čisto približati, da so lahko prebrali tablico. Jaz pa sem se že videl zbit na cesti ali v grabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je tudi krav, ne brini..

 

Pa ta pes je čist OK, ker samo po črnogorsko leži. Bolj zajebani so tisti, ki se z boka zapodijo proti tebi, ki jih ne vidiš ampak samo naenkrat zaslišiš, VAU VAU GRRRR... Pol pa sam gasa..

Poznam me je šarplaninc lovu po obali jezera v Bosni,ovce so ga pa debel gledale,noben mu nč hotu:-D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam me je šarplaninc lovu po obali jezera v Bosni,ovce so ga pa debel gledale,noben mu nč hotu:-D

Kaj to, mene in Igorjakr je pobesneli bik v Razdrtem lovil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam me je šarplaninc lovu po obali jezera v Bosni,ovce so ga pa debel gledale,noben mu nč hotu:-D

 

...v takem primeru je fajn, da imaaš kako klobaso v žepu...

Kaj to, mene in Igorjakr je pobesneli bik v Razdrtem lovil :P

...v tem primeru bi bilo pa bolje, da imaš obute soperge..... Igor pa na pol spuščene hlače....   :lol1:   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pa kumarke vsega pupikale :cry:

 

še dobr, da me niso napićle na njihove rilce in odnesle :O

 

:krneki:

 

diuja žvau je diuja žvau, ne mi zdj o velikosti :ras:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v takem primeru je fajn, da imaaš kako klobaso v žepu...

...v tem primeru bi bilo pa bolje, da imaš obute soperge..... Igor pa na pol spuščene hlače....   :lol1:   :P

v tem primeru ni bilo pametno druženje z Igorjem, ker ima ardečo đamaho....:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bika ne bi motilo, tudi če bi Igor imel tardečo....   :lol1:

...in spuščene hlače.....  :lol1:

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je tudi krav, ne brini..

 

Pa ta pes je čist OK, ker samo po črnogorsko leži. Bolj zajebani so tisti, ki se z boka zapodijo proti tebi, ki jih ne vidiš ampak samo naenkrat zaslišiš, VAU VAU GRRRR... Pol pa sam gasa..

 

Takšno bobrodošlico smo imeli mi v Gusinju letos :blink:

 

post-688-0-06737300-1435655349_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšno bobrodošlico smo imeli mi v Gusinju letos :blink:

 

attachicon.gifDSCN1782.jpg

 

ščene...vpraš SLVR.ja, kak jaz to naredim, gas do blokade...pes sploh ne ve, kaj ga je zadelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bil pasme Dirkalni Jazbečar!
Revež se je z laježem v polnem galopu zelo pogumno zakadil v motor, ampak je 1m pred motorjem fasal kontra ofenzivo z odprtim izpuhom na 2 cilindra ... Revež se je skotalil čez nos v preval in hitro odšibal nazaj pod cesto od koder je prišel, verjetno gazdarici pod kiklo.  :music4:  :OK:

 

Tako se ne odganja samo živali, tudi turiste, ki zasanjano stopicajo po cesti, križiščih, ipd, brez da bi spremljali promet okoli sebe. Preverjeno deluje!  :evilgrin:

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale, ki sem ga jaz srečal, ni nič lajal. Je izgleda ležal že malo dlje...

 

pes.jpg

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale, ki sem ga jaz srečal, ni nič lajal. Je izgleda ležal že malo dlje...

 

 

 

Dokaz, da z Bemflarji ni dobro češenj zobat :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!