Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Nč ti ne pomaga toliko konjev, če je osel za balanco ...  :whistle:  :010

Hmmm . . . tko pravs ...  grem jutr u Paklenico osla iskat.   :smoke:

 

PS: a mora nujno za balanco sedet, al ga lahko na zadnjem zicu dam peljem?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustil sem se prepricat, da GajSnA ni dobra, ker nima dovolj konjev...pa sem jih sel iskat.   :smoke:

 

 

PS: zdej jih ima vec kot dovolj...pa se tamau bo na moci dobil  . . . 

 

Si se končno vsaj z lepim motorjem spet peljal :). Nevem no, ali samo men resnično niso všeč teli novi križanci od BMW-ja!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Gailtal Strasse" res ni ravno najbolj "popeglana", je pa to ena lepših dolin in če ne gledaš samo pod prvo gumo, imaš kaj videt. Nasprotno od tebe, Darko3g, izlet v to, cca 50 km dolgo dolino, zelo priporočam!

Do Silliana je mogoče res kakšen kilometer krajša pot, kot preko Lienza (zato si jo ti najbrž izbral), ni pa za "dirkače"!  Tu se pelješ, da vidiš lepo naravo, lepe kraje, zanimive vasi, urejene hiše,....seveda, če te to zanima!

 

Se opravičujem za malce nerodno oznako. Okolica je res zelo lepa, le da sem jaz šel na dolgo pot. Ta cesta je primerna za samostojen izlet z ogledi, in z motorjem, ki neravnine dovolj dobro požira (ne vem, kako bi me sopotnica klela, če bi jo vlekel po tej cesti z mojim motorjem). Kljub krasni okolici pa je cesta še vedno zanič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuteristi lahko pisejo v to temo? ;)

Skratka, odhod iz obrobja Lj proti Polzeli, ura 8.00, 10 stopinj. Tam se priklopi druga polovica odprave, na malcek vecjem stroju, a se vedno iz rubrike skuter ;)

Od tam v smeri Logarske in na prviAgipovi pumpi na kavo. Poceni kava in prijazna usluzbenka. Naprej do vrha Pavlica, zgoraj hladnih 8 stopinj, ura cca 9.30. Po strmini dol do Zelezne kaple, v nasprotni smeri pa nebroj kolesarjev. Kapo, no ja, celado dol. Sledi Miklauzhof, Ravne in po dolini gas do Mb. Vmes drink pri Krivogradu oz. nekaj podobnega, lep razgled na cesto ;)

V okolici Mb postanek za odlicno kosilo in hmmmm... hmmmm.. no ja, ene 7 kosov borovnicevega strudla ;) S polnim trebuhom gas po stari cesti cez Trojane do startne tocke na obrobju Lj. Skupaj 360 km, od tega 320 km suhega in 40 km mokrega asfalta. Ene 5 km dezja, ni omembe vredno.

Hvala druzbi v Avstriji, ki je nesebicno opozorila na policijsko zasedo. Saj ne, da bi letel 100 skozi naselje, kaksen km nad 50 pa verjetno ne bi bilo tezko izmeriti.

Slik ni :D

Dan je mimo. Varno in prijetno.

Tantadruj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva tanka bencina sta šla, ploha me je zmočila, ...kar v redu preživet dan, slik ni razen dveh, ki pa nista za javno objavo...kilometrov nisem štel

...saj ni važno, samo, da se malo pohvalim... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla ena popoldanska...brez slik. Verjetno to pomeni, da če ni slik ni dokazov.....Mah...prov me briga tura je bila nenačrtovana kar tako en giro po obalno-kraški regiji. Naštepal sem 248 km.

 

Če brez slik ne velja, bo potrebno odpret novo temo z naslovom vtisi dnevnih voženj-brez slik. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko pot od 4.6. do 21.6. 2015 .. prevoženo cca 4600 km:

Ljubljana – Dubrovnik – Bari – Pompei – Messina – Etna- Siracuza – Agrigento – Corleone – Palermo – Cefalu – Messina – Bari – Dubrovnik – Trebinje – Durmitor – Žabljak – Zlatibor – Užice – Čačak – Topola – Čačak – Užice – Mokra gora – Višegrad – Sarajevo – Jajce – Bihač – Metlika – Črnomelj – Ljubljana

Slike še pridejo :D - mogoće

:bounce: Jaz bi tud, jaz bi tud :bounce:

 

Aja, sem pozabil, da sem bil zraven :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!