Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

predvidevam, da se v jezeru nisi kopal :grrr

Ni bilo ne časa ne volje.

 

 

Tale zemljevid se ti ne ujema z lokacijami ja sliki.

Možno, da sem ga kje kiksnil zaradi furje. Lahko napišeš kje in kaj konkretno sem zajebal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so danes padavine napovedane za popoldne, sem se dopoldne s kolesom odpeljal do idrijskega Jukatana, tako da ne boste misili, da obstaja samo v Mehiškem zalivu ... .)

 

:worship:

 

radar.jpg

 

:worship:

 

jukatan.jpg

 

:blush:

 

img2234.jpg

 

:grupni:

 

img2236.jpg

 

img2235.jpg

 

img2237.jpg

 

:blush:

 

img2239.jpg

lokacija druge slike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se odpravil na eno lepo turco, čez Zasavje, proti kooški in nazaj.

Cesta je na večih delih superska, ponekod zelo slaba, ampak na koncu lahko rečem, da je bilo zelo uživaških 320km. :)

 

post-48120-0-99439800-1438844924_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo ne časa ne volje.

 

 

Možno, da sem ga kje kiksnil zaradi furje. Lahko napišeš kje in kaj konkretno sem zajebal?

Gusswerk (recimo vzhodni del parka Alpenwild) do Graz- je po cesti min 100km.

Park je severo_zahodno od Graz-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo ne časa ne volje.

 

 

Možno, da sem ga kje kiksnil zaradi furje. Lahko napišeš kje in kaj konkretno sem zajebal?

Sam si poglej, več napak je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bscap0015.jpg

 

Ostalo mi je poznano, le teh kock pa nimam v spominu .... napiši prosim katera cesta je to. Hvala.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusswerk (recimo vzhodni del parka Alpenwild) do Graz- je po cesti min 100km.

Park je severo_zahodno od Graz-a.

 

 

Sam si poglej, več napak je.

Aaaa, šele sedaj pogruntal, da sem dvakrat naložil pot do Dražgoš in nazaj. Se opravičujem.

Tale je prava:

post-10199-0-73646600-1438921788_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa, šele sedaj pogruntal, da sem dvakrat naložil pot do Dražgoš in nazaj. Se opravičujem.

Tale je prava:

attachicon.gifClipboard.png

Kakšna je cesta (kvaliteta asfalta, ovinki) na 71?

Sam sem prepeljal 24 (dejansko skozi Wildalpen park) 55km same uživancije, slabega asfalta le ca 5km.

Zelena dolina na ca 800mnm (humane temp ob dolinskih 32C) z ovinkasto cesto :OK: in rečico (kajaki in rafti).  :D

Slike so na netu, sm sam vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostalo mi je poznano, le teh kock pa nimam v spominu .... napiši prosim katera cesta je to. Hvala.

Grossglockner - cesta na Edelweisspitze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je cesta (kvaliteta asfalta, ovinki) na 71?

Sam sem prepeljal 24 (dejansko skozi Wildalpen park) 55km same uživancije, slabega asfalta le ca 5km.

Zelena dolina na ca 800mnm (humane temp ob dolinskih 32C) z ovinkasto cesto :OK: in rečico (kajaki in rafti).  :D

Slike so na netu, sm sam vozu.

Če si vozil, poznaš razliko med SLO in AUT. Zelo podobni, če odmisliš zgradbe in ostale umotvore ljudi. Pri nas je kot da so Cigani hiše skup znosili. Eno od tu eno od tam, večkrat kar zanemarjeno na zunaj, spoloh starejše hiše. V AUT dajo veliko na zunanji videz in idilo. Zelo redko0 vidiš zanemarjeno staro hišo. Večidel so lepo urejene. Turistično so pa ponudniki na posameznem območjo zelo povezani. Prespiš pri kmetu in ti pove, da imaš v uslugi všteto še ni da ni pri ostalih (muzeji, sedežnice - ki obratujejo tudi poleti, da prevažajo turiste, ... ). Ceste so po moje bolje vzdrževane kot pri nas. Vožnja po omenjeni cesti je nekako še najbolj podobna vožnji po Gorenjski s sanjskim asfaltom.

Vozim povečini turistično in opazujem okolico. Pa da vas spomnim, uporaba cestnih kamer je v AUT prepovedana. Kazen je do 10.000€.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!