Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Dami, Istra je od Kanegre, mimo Pika, mimo mene al pa Žnorca, ...

 

Kmet, nč te ni blo slišat :grim

Istra je dolga točno 1 uro, če še eno kavo vmes spijem :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no, Istra dons ni bla "dolga" samo eno uro ... :)

... tko da ...

... če prištejem zraven še tist popoldanski štau tam okol Razdrtega popoldne ...

... sem vozil cel dan ... 260 km ...

... od tega pr Vikiju tri ure ... pa na Rakitni dve uri ... :) :) :)

... jah ... pa sej niti ni blo tolk slabo ... :)

attachicon.gifhdr_00178_0.jpg

attachicon.gifhdr_00179_1.jpg

Lepotac ti pa prou pretiravas,pr vikiju se tri ure okol mize vozt more bit prou zajeban. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem odkolesaril proti Idrijski Beli že takoj po kosilu ... :blush:

 

img2306.jpg

 

..., vendar je bila vožnja od Podrateje do gostilne pr' Fežnarju zelooo prijetna, ker je bila cesta tudi danes ob tej uri večinoma v senci in tudi čisto brez prometa, kar sem ob taki uri tudi pričakoval = JUhuHU ...  :notworthy:

 

img2310.jpg

 

img2312.jpg

 

img2315.jpg

 

Očala se seveda tudi danes niso več rosila ...   :OK:

 

img2307.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepotac ti pa prou pretiravas,pr vikiju se tri ure okol mize vozt more bit prou zajeban. :kva2:

... ja, tolk cajt sem se vozu okrog mize, da mi je skor bencina zmanjkal u denarnici ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cortina d'ampezzo in naprej prelaz Valparola.

Gužve ni blo. Dve zasedi s kontrolo prehitevanja čez polno pa neuspešni... pač na ravninah se ne prehiteva.

Ja precej v breg je blo...

post-34709-0-54082200-1439403548_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SuNa - z Makaki ni zajebancije. Znajo bit prav žleht in celo ugriznit. Po Aziji so poznani predvsem po tem, da ti kaj izmaknejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja, tolk cajt sem se vozu okrog mize, da mi je skor bencina zmanjkal u denarnici ... :) :) :)

Drugic grem s tabo,pa ti bom stiri eure posodu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Vtisi bodo danes predvsem slikovni :) pot je bila približno takšna: https://goo.gl/maps/IWaTY nabralo pa se je vse skupaj 660,9km :)  Nepopisno lepo  :blush:

 

PICT0069.jpg  PICT0086.jpg    WP_20150813_11_00_35_Pro.jpg  WP_20150813_11_06_05_Pro.jpg
 
 
 
 
  WP_20150813_11_09_04_Pro.jpg  WP_20150813_11_48_29_Pro_highres.jpg  WP_20150813_12_05_12_Pro_highres.jpg  WP_20150813_12_05_24_Pro_highres.jpg
 
 
 
 
  WP_20150813_12_17_07_Pro_highres.jpg  WP_20150813_13_18_08_Pro_highres.jpg  WP_20150813_13_46_06_Pro_highres.jpg  WP_20150813_13_57_13_Pro_highres.jpg

 

Se spomnem, ker sem te vidu, ker si nekaj časa za nama vozu, samo nisem vedu, da si ti. Zdele šele po motorju opazim. Škoda, da nisi mal poblendu al pa mal potrobu, pa bi lahko se spoznali, pa en del poti skupaj odpeljali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj popoldne dogovorjena kava v Kocevju... Potem pa... Spoznavanje dolenjskih hribckov in grickov :) tm se telefoni tezk delajo, ne da garmin ne :) so ble dobre koordinate v besedi, zato najdeva tisto slavno vasico moje sodelavke. Kos poti do nje sem opravila sama, vesela je bla ko radio. Na hitr sve pocvekale (ura ze dost pozna), in gas nazaj za betonsko dzunglo. Vmes je blo treba se japonca odzejat v Zagradcu in potem pot pod kolesa proti Ivancni in AC do LJ...

Lustn je blo, ce bi mogla se enkrat it, po moje da bi slo :) (zelo rada mimo tabel padem in potem studiram... Ups :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!