Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

A se nisi morda malo zatipkal ... kolikor pa jaz vem, je pa cestnina za Nockalmštrase, za Turraherhohe pa ne, saj lani je ni bilo, ker niti ni kake rampe bilo spodaj ali kake utice za kasirat :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nisi morda malo zatipkal ... kolikor pa jaz vem, je pa cestnina za Nockalmštrase, za Turraherhohe pa ne, saj lani je ni bilo, ker niti ni kake rampe bilo spodaj ali kake utice za kasirat :).

Saj to je cestnina za Nockalmsstrase mimo koče Glockenhütte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabil sem dopisat, da na teh motozborih res vidiš, kako nekateri zlorabljajo svoje motorje. Saj vem, da je le kup kovine in plastike, a jaz ga imam za več kot to. Mi je skoraj kot prijatelj. In nikoli nebi kaj takega delal z njim. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, eno je kurjenje gum, drugo pa nažigavanje blokade pol ure, razna polivanja itd. Eni zgleda majo keš, nimaš kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo faq, tist je blo že tam k sem se tja prpelu  :ninja:  . A sem potem s sabo vzel, da nebi tam na tleh grdo zgledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tega je že najmanj 7 let, bili smo z dvemi avti, pet oseb, dva kužka "in v zraku je dišalo po doma pripravljenih jedeh za piknik". Kje je to bilo ???

 

bp.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!