Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Na vikiju sm zadnje bolj redko le ko nimam časa kam dlje it.

 

Za motokros pa upam da se uspe tukaj v Gradinu proga ponovno odpret, drugače mi ostane tu samo kar je v istri da ni predaleč. Sem še začetnik moram kej kondicije pridobit da bom lahko rekel da se vozim  :OK:

 

Kaj pa imaš za eno raketo nisem zasledil nikjer ?

imaš enduro poligon Griža na mostičju (med kubedom in rižano). v gradinu se pista ne bo odprla spljoh, kolikor mi je znano.

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš enduro poligon Griža na mostičju (med kubedom in rižano). v gradinu se pista ne bo odprla spljoh, kolikor mi je znano.

 

Sem bil na griži in mi ni všeč ker je namenjena endurotu. Jaz kot začetnik bolj iščem zemljo in skoke da ne letim preveč v luft. 

 

Kolko jaz vem se rihta in naj bi se v Gradinu odprlo. Treba samo lepo vse zastavit počasi pa bo.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora sn zad ses kartami. maa so nrdili spremembo namembnosti zemljišča? kolkor vem, je tam zemlja 1. kategorije..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora sn zad ses kartami. maa so nrdili spremembo namembnosti zemljišča? kolkor vem, je tam zemlja 1. kategorije..

 

nevem lej, kolikor mi je znano naj bi se zrihtalo da se bo dalo vozit. upam samo da res :D

 

sicer zaenkrat sem bil samo enkrat na progi v sv.ivanu. zanimivo tam so hiše 100m stran pa nobenega ne moti ker je vse lepo dogovorjeno. Proga mi je bila še kar mučna ker so vsi skoki narejeni kot pri supercrossu  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štart 7.50h, Samobor, Jastrebarsko, Karlovac, Delnice, Crikvenica, Karlobag - Paška bura ob 11.10h, po števcu 271km :grim . Ker moram v nočno, sm štartal it Karlobaga ob 12. 45h, nazaj na Crikvenico, Delnice, Kočevje, NM, 16.10h na kuča, 295km. :smoke: , 566km vkep :OK:  

 

 

 

 

Smo se srečala in pozdravili nekje med Senjom in Karlobagom, ko si že "domu" pičil........te "unikatne" maske od ST-ja res ni težko spregledati :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srečala in pozdravili nekje med Senjom in Karlobagom, ko si že "domu" pičil........te "unikatne" maske od ST-ja res ni težko spregledati :grim

Kako je dol zgledal? Je treba met še kake termo cote al smo lohk že poletni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srečala in pozdravili nekje med Senjom in Karlobagom, ko si že "domu" pičil........te "unikatne" maske od ST-ja res ni težko spregledati :grim

sm vedu, da si ti :grim  :OK: , sm pisu že v temi, "A si biu ti?", ko sm pršu na kuča :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je dol zgledal? Je treba met še kake termo cote al smo lohk že poletni?

 

Na Jadranki je meni danes kazalo od 18.5°C pa vse do 22.5°C........tako da en volnen pulover, en šal in samo en par dogih gat bo dovolj  :OK:

Tudi v Delnicah je bilo okoli desetih lepih 14.5°C  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!