Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Današnji vtisi so skromni  ,a smo razveselili Zivganorca na rehabilitaciji v Dolenjskih Toplicah z Nearreinom ..... :OK:

11014672_1563546447238224_47312298852333

Zakrožla sva še čez dvor v Kočevje,v Ložinah pri medvedku sva pojedla in nazaj v smog .....200km z povsem plešastimi gumami,še dobr da sem Neareina danes peljal zadaj na MTS in mi je moral vrniti uslugo,pa sem probam mal novega S1000r.....prijetno presenečen  :OK:

Kaj ne poveš, da lenariš v moji bližini! Če daš z en kofe, te pridem celo pogledat takole "usput" iz šihta....z motorjem seveda, da ti malo" lušt" naredim  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trio Adio se je odpravil ob 9 zjutraj na 600 kilometrsko odisejado s ciljem narediti Cortino spet slovensko.

Misija je uspela nad pricakovanji. Od jutri naprej bodo avtohtoni prebivalci jodlali izkljucno v slovenscini.     :smoke:

Bravo, svaka čast! Koliko km pa že imate prevoženih letos? Sam jih imam 7kkm, a sem za vas očitno pravi vajenec. Ali so prelazi že odprti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, svaka čast! Koliko km pa že imate prevoženih letos? Sam jih imam 7kkm, a sem za vas očitno pravi vajenec. Ali so prelazi že odprti? 

Vecina je mislim da je kopna,vsaj te okoli Cortine,to kar smo se mi vozili je bilo suho. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj krog cez Cortino,600km, v druzbi Nearraina in Kmeta, Kmet na sreco z znucanimi gumami ,tako da ni slo na izpadanje.Super. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet naredil dobro delo.

Kmet je lahko po dolgem casu peljal motor.

PS: zgleda da bom lahk cel cigaret pokadil v nebesih preden me fuknejo ven. :)

post-478-0-02244900-1429177415_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil izlet v duhu iskanja snega in leda  .) in ker se bmflarjom ne vrjame čisto vse ,povem še mojo stran medalje :P

Kranjska Gora B)

11144085_1564412073818328_12048376901001

 

Dokaz, da res nisi ljubitelj zime, pa te  "zimska" geografija mal....to je  pri starem gostišču Špik v Gozd-Martuljku, do Kr. gore je pol še  ene 4 km.

 

Vsekakor pa...lep izlet.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!