Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Včerajšnji vtisi:  NIČ NE BI IMEL PROTI, ČE BI SE MI VSAK DAN ZGODIL KAKŠEN TAK VTIS = Roberto on the road again with gasoline 25 km/h :grupni:

 

ROBERTO: Dober dan, jaz sem včeraj telefoniral zaradi rdečega SIM Orbita. Dober dan tudi vam. Rdečega bo treba še odpakirati. :notworthy:

 

img1251.jpg

 

 

 

 Lahko bi še cepilec mimogrede priklopil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne velja,to ni prava tema.

 

Lp Pajkulja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne velja,to ni prava tema.

 

Lp Pajkulja :P

 

Ce bi se zuzelk bau, bi pips sabo nosil ...   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji vtisi:  NIČ NE BI IMEL PROTI, ČE BI SE MI VSAK DAN ZGODIL KAKŠEN TAK VTIS = Roberto on the road again with gasoline 25 km/h :grupni:

 

 

Robi - čestitke in varno vožnjo!!! :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji vtisi:  NIČ NE BI IMEL PROTI, ČE BI SE MI VSAK DAN ZGODIL KAKŠEN TAK VTIS

.... stari SVAKA ČAST !!!!!!

... Če ti povem, da sem naši tale tvoj post pokazal, pa ji je skor ena solzica ušla ... pa ni ne vem kakšen motorist ... :)

... pol veš, "kolk je ura" ... :)

.... Uglavnm ... naročila mi je, da ti dam sto lajkov ... :) :) :)

.... SREČNO ... :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Firence - Pisa - Lucca 540km  . . . vtisov ni, je pa dooolg odtis gume na avtocestnem asfaltu . . . grrrrr   :smoke:

 

 

 

Jaz grem v pondelk tja dol. Kako kaj zgleda, dost gužve? Grem pa ne po AC ampak mal naokol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v pondelk tja dol. Kako kaj zgleda, dost gužve? Grem pa ne po AC ampak mal naokol.

Nic bat... Nobene guzve ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer gledam vremensko za jug – hmmm je kazalo bolj slabo... Na koncu optimistično vzamem za »pravo« tisto od Ilmetea, ki je kazala najbolje ;)  Z IgorKR se zmeniva da sva na vezi zjutraj.

 

Zgodnje prebujanje da lahko v miru naredim še par stvari doma, vmes še enkrat pogledam napoved – še vedno isto stanje. IgorKR javi da ne gre, jaz se odločim da grem proti meji in Reki pogledat če napoved drži še v živo :kva1:

 

Štart tam okrog 9.30h, že kmalu ugotovim da sem se čisto preveč optimistično (premalo) oblekla  :grrr  Ma kdo bo hodil nazaj – sem si mislila se bom že segrela na morju ... Mimo Rumenega potrobim ker vidim da je kombi zunaj, on pa v delovnem pajacu zunaj (ma ne vem če me je sploh slišal ;) ). Čez Postojno in v Kozini levo in pred mejo še tankat. Na bencinski je spet delal uni prijazni stric :) Potem naprej do Staroda – na meji me spet preseneti Neno. Ker se mi je mudilo na jug ni blo časa za kafe – drugič z veseljem! :D Mimo Reke po obvoznici je kazalo 13 C brrr me je že kar pošteno zeblo. Ma – trma je huda reč in če si nekaj zadam je to treba speljat :P Začne rosit – gledam v nebo – na levi vse črno, na jug koprenasto… ma če sem prišla že do sem, grem pa še malo naprej – vsaj do Senja... V Senju je blo že malo boljše – si mislim na jugu bo še bolje in grem naprej :D in res – nekaj časa je celo sijalo sonce – mmm je pasalo se malo segret. Malo pred Karlobagom spet oblačno in hladneje, zato se odločim da se bom ustavla da malo pretegnem noge. Malo poslikam, vmes pošljem pozdrave iz Karlobaga tudi Bizixxxu - da bo vedel kaj zamuja ;)

 

attachicon.gifDSCN3370.JPG   attachicon.gifDSCN3371.JPG

 

 

Ko se mimo mene proti Karlobagu pripelje nekaj motoristov si mislim da očitno kakšnega hudega dežja ni dol in se odločim da grem naprej :) Ta plavi na ta drugi »klasični lokaciji« (ne pri Križacu, ampak malo naprej)  imajo v obdelavi enega hrvaškega motorista. Nekje na pol poti do Paklenice je spet začelo rosit, ma tudi kmalu ponehalo. V Paklenici sem šla najprej tankat, potem pa do morja na malco, oddih in fotografiranje :D

 

attachicon.gifDSCN3379.JPG   attachicon.gifDSCN3385.JPG

 

attachicon.gifDSCN3393.JPG   attachicon.gifDSCN3396.JPG

 

attachicon.gifDSCN3398.JPG   attachicon.gifDSCN3402.JPG

 

 

Malo čez dve sem štartala nazaj proti domu. Za nazaj spet sonček od Karlobaga proti Senju, cesta pa skoraj prazna

 

attachicon.gifDSCN3408.JPG   attachicon.gifDSCN3412.JPG

 

 

Za nazaj sem srečevala cele trume motoristov, ki so migrirali na jug :) Še en kratek postanek za slikat …

 

attachicon.gifDSCN3420.JPG   attachicon.gifDSCN3428.JPG

 

 

Potem pa naprej do meje in čez na Ilirsko Bistrico, do Postojne še tankat in čez prazne Ride do Logatca, kjer sem najprej srečala Suzukija na kolesu, malo naprej pa še Rumenega v kombiju :D Ko sem že parkirala v garaži ugotovim da je zadnja guma že čisto fuč, ugotovim, da jo lahko pridem kar takoj zamenjat, zato skočim še do LJ po novi gumi in nazaj domov, pa se je nabralo dobrih 630 km :OK:

Tvoja klasika :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, to so strojanovi na nemski cesti.....

dons vtis do vrtojbe in nazaj. zihr je ksna bolsa pot do gorice od rebrnic ker zale ob autocesti ni za 1/2K !

Razdrto-Senožeče(desno)-Sežana čez Kras-Štanjel-Branik-Vrtojba. Le Rebrnice so zrite, ostala cesta do Vrtojbe (ob avtocesti) je pa v redu.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povem, ne vem kje sm se včeri vozu...ene 4km nadmorske nad Polhovim Gradcem:) makadam pa čudoviti razgledi :)

Črni vrh, Pasja raven, Lučine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!