Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

A to je blo s Črnivca na Podvolovljek? Kakšna je cesta tam?

Ups, mi je google narisal napačno (krajšo) pot. To bližnjico sem mislil it pogledat, pa nisem pravi čas zavil dol z glavne ceste :) Sem iskal odcep na senčni strani prelaza, pa je že pred vrhom.

Sygic navigacija je zajamrala, da je makadam tam. Jaz ga na google street-view na hitro nisem našel.

Najslabša cesta je videti na začetku, dol s Črnivca: https://www.google.com/maps/@46.268517,14.686228,3a,75y,81.37h,64.06t/data=!3m4!1e1!3m2!1sg8vcFEmE4-3gkFNlxIgDZA!2e0

Naslednjič grem definitivno tam preverit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, mi je google narisal napačno (krajšo) pot. To bližnjico sem mislil it pogledat, pa nisem pravi čas zavil dol z glavne ceste :) Sem iskal odcep na senčni strani prelaza, pa je že pred vrhom.

Sygic navigacija je zajamrala, da je makadam tam. Jaz ga na google street-view na hitro nisem našel.

Najslabša cesta je videti na začetku, dol s Črnivca: https://www.google.com/maps/@46.268517,14.686228,3a,75y,81.37h,64.06t/data=!3m4!1e1!3m2!1sg8vcFEmE4-3gkFNlxIgDZA!2e0

Naslednjič grem definitivno tam preverit :)

No ravno zato, ker kot jo imam v spominu, je ozka celo pot, enkrat sm z avtom šla tam, pa sta se prikolica in jeep komaj srečala.. pred recimo 15-20 leti so imeli pa celo makadam kar dolg del poti, če se ne motim, tako da je še stara navigacija ;) točno kdaj so položili asfalt, ne bi vedela. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se gre na kranjski rak in podvolovljek je cesta ozka in slaba je pa v celoti asfaltirana že kar veliko let. Pred Črnivcem levo na kranjski rak je lepa vse do odcepa za VP in Kašno planino, ko se začneš spuščati dol na luče je pa asfalt precej zdelan in ogromno peska vedno, počasi in previdno gre. Je pa z naše strani še kakšna bližnjica na Črnivec z deli makadama čez Markovo, nekoliko daljša čez Sela...kup cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj današnjih utrinkov.

 

 

 

 

 

Lepa dekleta 

attachicon.gif20150507_173346 (Large).jpg

 

 

Kmet, mislim, da si dobil ta prav moped za ženkico. Ji čist fajn paše. Jebeš endure :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, mislim, da si dobil ta prav moped za ženkico. Ji čist fajn paše. Jebeš endure :D

 

Jst mu tut to pravim ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj današnjih utrinkov.

 

Parkiranje nekega bemflfarerja ...

attachicon.gif20150507_113535 (Large).jpg

 

Potam pa čisti Balkan.

 

Lepa dekleta 

attachicon.gif20150507_173346 (Large).jpg

 

in seljaki   :kmet:  na motorju brez čelade.

attachicon.gif20150507_173427 (Large).jpg attachicon.gif20150507_173445 (Large).jpg

Sem na hiter pogledu pa sem prvo mislu da je papučar, pol pa vidu da sm se zmozu, ma superge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!