Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Ob 15. 5. 2015 ob 7:04, Kmet2 pravi:

 

Tu v Stari Baški čisto na koncu kjer se vse ceste končajo je plaža (rajska) kjer iz pod kamnov priteka v morje slatka voda in poleti je tu morje res za osvežitev saj po nekje ne preseže 18 stopinj prav zaradi podtalnice ki se izliva .... :OK:

11219454_1575664649359737_35749781341887

 

V stari Baški smo bili lani enkrat jeseni, parkirali smo pri pomolu. V katero smer in kako daleč pa je ta rajska plaža, če se orientiraš od pomola?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obiščem še kolega motorista ki je strasten ribič in ima isti moto kot jaz"rana ura zlata ura".........aha tu je ura 7.30 B)

11045285_1575664469359755_42963655330918

Ker tudi sam vozi TDM sva kakšno rekla tudi o novi MT-09,se poslovim in čez Petrino usekam do Omaldinskega jezera :)

 

dobr potopis! morm najdet to Omladinsko jezero!

 

ampak kolega ribič je organiziran do konca; papuče, pes tam kjer mora bit, 3 v vrsto - svaka čast. js bi 3 še zapakirane palce takoj zafeclou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V stari Baški smo bili lani enkrat jeseni, parkirali smo pri pomolu. V katero smer in kako daleč pa je ta rajska plaža, če se orientiraš od pomola?

Ne smeš se sploh spustiti v Staro Baško ampak zaviti gor v hrib (levo ) in po cesti do konca asvalta,potem mal makedama in si tu,ne moreš zgrešit!

 

dobr potopis! morm najdet to Omladinsko jezero!

 

ampak kolega ribič je organiziran do konca; papuče, pes tam kjer mora bit, 3 v vrsto - svaka čast. js bi 3 še zapakirane palce takoj zafeclou

No pod Omladinsko jezero marsikdo tu ne ve ,mi mu rečemo Lokve :grim ....ne rabiš dost iskat  :D sem ti povedal vzemi si en cel dan pa prekruzava moje domače kraje,je velik za videt,edin problem imaš v motorju ,saj tam kjer je lepo je tudi makedam ...... B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da si vzamem dan je že zmenen! si bom neki probu sposodt ampak nisam baš vičan makadamom....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smeš se sploh spustiti v Staro Baško ampak zaviti gor v hrib (levo ) in po cesti do konca asvalta,potem mal makedama in si tu,ne moreš zgrešit!

 

Verjetno je pol to ena od teh uvalic

post-40830-0-57988000-1431690315_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-Jezersko-Zelezna kapla-Brnik-brlog

Mal plezal, mal nagibal, mal poskakoval in je dan okol.

 

 

Si me prehitel, proti koncu pa še pofotkal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr potopis! morm najdet to Omladinsko jezero!

 

ampak kolega ribič je organiziran do konca; papuče, pes tam kjer mora bit, 3 v vrsto - svaka čast. js bi 3 še zapakirane palce takoj zafeclou

 

Kr pridi lovit prej povej, da bova šla z Jockerjem tist dan testirat 200 km/h + na vodi... :blush:  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krasna furca. jutr jo odpelem! gre kdo zravn :)

mi poveš kaksna je cesta od trebuše do solkana? nism še tm vozu, zmer čez most na soči... a so une semaforje okol idrije že zrihtal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krasna furca. jutr jo odpelem! gre kdo zravn :)

mi poveš kaksna je cesta od trebuše do solkana? nism še tm vozu, zmer čez most na soči... a so une semaforje okol idrije že zrihtal?

 

Še zmer so semaforji, sem šel tam čez prejšnjo soboto. Nrdi krog čez Petrovobrdo  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, to pomen cez žiri. pridem ven na bači pol nazaj proti Trebuši. Res bi rad Trebuša - Solkan, a je ta cesta ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, to pomen cez žiri. pridem ven na bači pol nazaj proti Trebuši. Res bi rad Trebuša - Solkan, a je ta cesta ok?

 

Iz Trebuše na Čepovan in potem Solkan še nisem bil, sem šel samo Iz Mosta na Čepovan in ta je bla cesta v redu, una pa nevem, mogoče ve kdo drug če je ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kos je makadam, od Trebuše do Čepovana, pa bolje je, da greš do Gorenje Trebuše po asfaltu in potem za Čepovan, kot že v Dolenji Trebuši. Most na Soči - Čepovan - Solkan je pa asfalt.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krasna furca. jutr jo odpelem! gre kdo zravn :)

mi poveš kaksna je cesta od trebuše do solkana? nism še tm vozu, zmer čez most na soči... a so une semaforje okol idrije že zrihtal?

Od Doljne Trebuše do Čepovana je makedam, potem naprej asfalt... tam ni nobenih semaforjev. Naprej od Idrije sta samo en do dva semaforja, in se da počakat, nimata glih dolgih intervalov , lep del ceste je na novo zgrajen. Nevem pa kako je s semaforji naprej od Doljne Trebuše proti Mostu Na Soči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Doljne Trebuše do Čepovana je makedam, potem naprej asfalt... tam ni nobenih semaforjev. Naprej od Idrije sta samo en do dva semaforja, in se da počakat, nimata glih dolgih intervalov , lep del ceste je na novo zgrajen. Nevem pa kako je s semaforji naprej od Doljne Trebuše proti Mostu Na Soči.

 

Jst tistih semaforjev sploh ne čakam, itak se vidi daleč, pa za motor je dosti široko, polcajev pa ni sploh tm , je preveč "zabačeno" da bi tja našli.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tistih semaforjev sploh ne čakam, itak se vidi daleč, pa za motor je dosti široko, polcajev pa ni sploh tm , je preveč "zabačeno" da bi tja našli.

nauš verjel prvič in zadnjič sem storil to kar ti, ker sta se mi pripeljala 5.0 nasproti in

smo kr lep cajt pol debatiral ono in ovo pa kok bo to koštal.

No ja na konc je blo srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tistih semaforjev sploh ne čakam, itak se vidi daleč, pa za motor je dosti široko, polcajev pa ni sploh tm , je preveč "zabačeno" da bi tja našli.

 

isto sm js reku u logatcu ko so delal sto let tiste par metrou ceste kjer je zdej semaforizirano križišče... nč nobenga ni blo ,vedu sm da bo zdej zdej zelena..mal pogledam nobenga kepsa... potegnem..ma ni hudič sm ga ze cez 20 sek zaslišu za mano tulit, od kje se je uzel nimam pojma... pa je napisu 250 pa 3 pike... js se raj ne zajebavam več :D

res da tam ni policajev skor nikol ampak..sj veš kako je ..glih takrat ko ni treba...

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oddrgnu.

Tale od Škofje L do Idrije ni ravno men pisana na gume...

Je blo pa od tam proti Logatcu bolj pestro kjer se ujamemo z lepo očiščenim Duče-jem in še enim možakom. Oba res čista mopeda. ;) Kdo od tukaj? Fanta sta peljala kar prijeten tempo. Na ridah sta mal okolico preverla... No na omv pa zasedba zrelih let, kamor zgleda że spadam :) in pa večni mladenič KR M.

Zdele nahranm familijo popoldne pa še do Bohinja. Tud kšno slikco bom probu da ne bo takle dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej, Tm okol Tolmina Italjani dirkajo ko debili. Prehitevat grejo takrat, k je najmanj treba. Nej jim pocrkajo tisti skreti od motorjev, nau skode. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!