Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

 

na 7.33 sta mela opletunge z avtom in avto z vama, kolega je komaj zvozil ovink po srečanju :BUA:

 

 

 

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prečesavam zemljevid Anglije in Iščem tale Eisenkapel pa sploh ne najdem...

 

Kot so že drugi povedali: res sta nevarna sebi in drugim.

Poleg tega sta zgrešila bistvo vožnje z motorjem: uživanje v ovinkih. Vidva sta jih kar poravnala!

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki pa sami profi vozniki  :kva1: kaj nimate nobenega vtisa iz dnevne vožnje  :P Danilo je imel vtise in sreča da ni imel tudi svoj odtis na kakšni pleh kanti  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mrbt je danilota potegnl za kameradom spredi pa je šlo pol bl pošrek. Drgač sm tud jes zagovornik svojga pasu, sej se da tud tm mal hitrej zapelat.... če že :)

uglavnm, okol 10.00' je un gozdarski kamjon dal resen popravek pajdašu, okrog 11.00' je pa tm Kogóški kmet k rad mal nafte ipd polije na cesto.... za popazit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poskusil biti nežen z besedami: ne znata voziti po cesti in si ne zaslužita biti motorista.

... stari, takim prvakom morte še čevlje pobrat, ne sam motorjev ... :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki pa sami profi vozniki  :kva1: kaj nimate nobenega vtisa iz dnevne vožnje  :P Danilo je imel vtise in sreča da ni imel tudi svoj odtis na kakšni pleh kanti  :)

 

Ja, fajn bi bilo videti tudi video posnetke drugih sodelujočih, ker sem prepričan, da je pri vsakem mogoče zaznati elemente objestne vožnje. Tudi mene včasih razmere prisilijo v takšno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, takim prvakom morte še čevlje pobrat, ne sam motorjev ... :(

Na tečaj varne vožnje. S hoduljco, da ne bo pomote. Sicer pa take pogosto "komunalci" spraskajo dol s ceste, avta, drevesa. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetnike ni slab magisterij vožnje z motociklom, da vsaj vidiš kako pravilno speljati ovinek, če logika tega ne da.

Veliko sem na tisti cesti, ki je na posnetku in upam, da te ne srečam kdaj, v vsakem ovinku greš v izhodu na drugi pas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poskusil biti nežen z besedami: ne znata voziti po cesti in si ne zaslužita biti motorista. 

 

Če bi polovico denarja, ki je šel za GoPro kamero, investiral recimo na Vranskem, potem bi bilo na teh posnetkih veliko več dnevnih vtisov in veliko manj nevarnih vtisov! Ko smo bili še mulci in smo bili poredni, so nam včasih doma pobrali ventilčke, da se za kazen nismo mogli voziti s kolesi....za te nevarne vtise bi jaz takoj ventilčke pobral iz motorja!   :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje dost, da se nau isto nardil k z unmu ravnateljnom :ninja:

ne no .. kar se tiče posnetka, je samo dobronamerna kritika in opažanje in nikjer ne vidim žaljenja temveč samo zelo koristne pripombe ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, fajn bi bilo videti tudi video posnetke drugih sodelujočih, ker sem prepričan, da je pri vsakem mogoče zaznati elemente objestne vožnje. Tudi mene včasih razmere prisilijo v takšno vožnjo.

A misliš da se vsi snemajo kot ti  :grrr .....mal pa ste narciski.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

res ne razumem, zakaj imajo motorje in ne odpeljejo ovinkov .... v čem je tle fora ... opažam, da veliko motoristov ne zna odpeljat levega ovinka ... vsi pridejo na sredinsko črto ... čemu  :?

 

Bankina je v levem ovinku precej 'bližje', kot v desnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot so ze ostali povedali, dajta investirat se kaj v svoje znanje ker tole je zal res zelo nevarno, ce vama je vseeno zase naj vama ne bo za druge! Tecaj bi vama res svetoval, saj nimata osnovnega znanja voznje z motorjem. Ce ne to, pa poprosita vsaj koga, ki je izkusen motorist in ki vama bo znal podati znanje. Placas tank bencina in kosilo :). Malo iznajdljivosti ne skodi. Pa brez zamere vsekakor, saj vama zelimo le vse dobro!!!

Popravljeno . Popravil gradbenik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bankina je v levem ovinku precej 'bližje', kot v desnem.

je pa glava bližje šleperju ... pa izbiri ... zakaj pa v desnem se pravilno odpelje .. malo zdrsne in gre pod tovornjak ?

 

saj pravim ... če je pravilno odpeljan ovinek, s primerno hitrostjo, se skoraj vsaj ovinek odpelje po kolenu in ne prevoziš črte, niti se ne nagneš preko nje ... samo znat je treba .... črta je zid ... tudi nagnt se ne smeš preko nje ....

 

če kdo ne verjame, naj mi plača 100 € za 10 minut vožnje za menoj ... :whistle:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš da se vsi snemajo kot ti  :grrr .....mal pa ste narciski.....

 

Jaz se ne snemam, nimam posnetkov, kjer bi bil gor. Za razliko od prispevkov, kjer se določeni osebki pojavljajo v vseh različnih pozah.

 

p.s.

saj ti bi tudi kaj posnel, če ti tehnika ne bi bila tuja :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj posname, včasih tut kako "situacijo" ampak nikol čez črto. :D

 

p.s. nism vedu da vsi pogledate 15-20 minut video posnetka...a nimate služb? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj posname, včasih tut kako "situacijo" ampak nikol čez črto. :D

 

p.s. nism vedu da vsi pogledate 15-20 minut video posnetka...a nimate služb? :P

nočne imamo danes, zdaj dopoldne se pa posnetki pregledajo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne snemam, nimam posnetkov, kjer bi bil gor. Za razliko od prispevkov, kjer se določeni osebki pojavljajo v vseh različnih pozah.

 

p.s.

saj ti bi tudi kaj posnel, če ti tehnika ne bi bila tuja :)

:OK: ko vidim kaj voziš vidim da je tehnika tebi tuja ne meni,zato ne imej refleksij  :grrr

 

Pa sploh ne vem kaj se čudite,jaz skoz tako vozim ,tako prijatelji za mano ostajajo celi ,to je ljubezen  :P in če srečam Danilota ko greva vsak na svoj nasprotni pas se prav lepo zgrešiva :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ko prideta v Anglijo pa Australijo se počutita kot doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ko prideta v Anglijo pa Australijo se počutita kot doma :D

Ko bova tam bova sigurno kaj posnela in poslikala in tu objavila "vtisi........ :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bova tam bova sigurno kaj posnela in poslikala in tu objavila "vtisi........ :kva1:

a nisi že posnel?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!