Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

a je tud ta tema ratala ples mongoloidov?

 

 

Namest na malco je blo treba nujno do Trsta, pa krog po industrijski coni, nazaj do Štorij. od tam na Vrabče do Podnanosa in domow, v Postojno. Službeno. Supr.  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po teoriji je to preprosto, takole:

 

hairpin-32c7914aa56bb317cbb4770476b296e2perfectcornerbike.gif

 

problem je edino v tem, da so te skice mišljene za enosmerni promet (piste)  :kva2:

Ne mišljeno je za tvoj vozni pas.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tebi ni nerodno na moto forumu s tvojimi izjavami okoli motociklizma, potem naj bo tudi meni oproščeno, če kaj neumestnega okoli računalništva napišem na moto forumu.

Čeprav sumim, da vseeno bolje obvladam tipkovnico, kot pa ti motor.

 

//sori za offtopic.

Maš čisto prav.....za ta gif mi stalno javlja da je okužen....Snecer....mal boljši antivirus si zrihtaj....  :grim

Črta na sredini ceste je zid.....so me učili v avtošoli že ko sem za avto delal....in je dobro to imet v glavi!

 

Da ne bom čisto  :topic: ...sem imel dnevno furo danes....od Čarmana (servis) domov....bilo je lepo, a verjetno nobenega ne zanima  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaahahaha, ta vetr ti ni dau mera, ok, res je mal vlekl. pa vidm d niti celad nista snela, aerodinamika? :). unile turistki na filmu mi delujejo k d majo mal mešane občutke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je pihalo to moramo priznati. Med odlivanjem odpadnih tekočin ob cesti mi je odpihnilo čelado s sedeža in jo kotrljikalo proti drugi strani ceste in prepadu. Dobro, da ni bilo nasproti nič prometa, sem jo imel še ravno pravi čas ujeti.  

Super vožnja na super znucanih gumah, se mi zdi, da imamo danes vsi isti opravek, obisk vulkanizerja.

Ekipa, hvala za družbo!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je pihalo to moramo priznati. Med odlivanjem odpadnih tekočin ob cesti mi je odpihnilo čelado s sedeža in jo kotrljikalo proti drugi strani ceste in prepadu. Dobro, da ni bilo nasproti nič prometa, sem jo imel še ravno pravi čas ujeti.  

Super vožnja na super znucanih gumah, se mi zdi, da imamo danes vsi isti opravek, obisk vulkanizerja.

Ekipa, hvala za družbo!

Zgleda, da res.

20150527_184916.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu tut full wtisow... pa še ćustew :jezik:

 

pa nism sliku.. sm se vse zapomnu :P

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi z včerajšnje ture odlični. Z Sanjinom se dobiva pri Dorjanu na Kozini, kjer se kot kaka Pič.. usedem na zadnji zic in se odpeljeva do Kopra po motor, ki je bil pri mehaniku celih 30 dni. Poberemo motor in do vikija na cockto, par krat gor in dol gume segret in domov. :D

 

Občutki: Odlični. Motor kot da ni moj. Vse drugo. Kot da ne bi imel izpita. :D :D

 

Moram se zahvalit Sanjinu za prevoz. Svaka čast brate. ;):D

Popravljeno . Popravil bojevnik88
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj med čakanjem na menjavo gum naredil lepih 180km čez Jezersko, po avstrijski strani do Borovelj in nazaj čez Ljubelj.

Moram reči, da se da BMW R1200R, ki sem ga peljal, konkretno peljati po ovinkih. Jaz tega ne počnem, sem pa dobil tak občutek.. :yes:

IMG_3569_zpstsf39h6x.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpelu tole ajznkaplo čez jezersko. Posnel video samo za danilota ampak s telefonom zataknenim u prsni žep.

to ne priporočam ker poleg moje noge in napisa znamke mopeda se ne vid nč! razn mogoče en izstrel čez dvojni ovink, če bi bil avtobus tm bi bil 44 potnik, not so gud!

drug tedn snemam s hero na helmetu pa upam d se, danilo, pridružiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...občutek te ne vara .... :)

V primerjavi z GSom je še bolj našpičen, pa že GS gre hudo. Opazi se razlika v težišču (predvsem zaradi nižjega sedeža) in v vilicah. In seveda DDC naredi svoje.

A sem povedal, da sem peljal model Michelle Pfeiffer, pardon Christian Pfeiffer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!