Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Danes jo pa ucvrem čez Graško Goro in nato SG, Dravograd, Prevalje, Holmec ter do Mittlerna si ... nabrat jagode :). Nazaj pa tudi čez Holmec, Črno na Koroškem in Sleme. Rezultat vožnje polnih ajmerjev jagod v zadnjem kufru na matorju ...... :grrr.

 

attachicon.gif20150605_195951.jpg

A z Laškem si jih pa založu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vtisi.....

 

fulj fajni .... upam da se do jutr zjutri do 6:00  to razkadi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj po službi relaksacija na Rakitno z živimnorcem....  :smoke:

 

attachicon.gifhdr_1433524960013.jpg

A ga zdej ni nič nogica bubala:-P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob deset do petih štartal iz KK, ob 6.00 bil na Ljubelju, potem pa via Vrbsko jezero in nazaj do kosila. Popoldan je že prevroče za kombinezon, in vožnja ni več užitek. Ta vročina nad 30 stopinj mi je dala mislt, da bo treba poleti imeti odprto čelado, telovnik in jeans hlače, ne pa leder kominezon (pa čeprav je namenjen za toplejše dni). Pa kakšen R1200R.

 

Ad1: Ja saj ravnaš pravilno - v hribe se gre poleti zgooodaj zjutraj in do župce si potem že doma.

 

Ad2: Ja in po svoje sem vesel, da je še kdo takih misli - sem že mislil da je kaj hudo narobe z mojo željo po motoriranju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend prevozil klasiko: Ljubelj, Železna kapla, Jezersko... Potem pa se Škofja Loka, Železniki, smučišče Cerkno, Cerkno, Idrija, LJ.

Predvsem prenovljena cesta od glavne ceste do smučišča je super. Super tura za vroče dni, po cestah kjer ni gneče.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!