Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Danes štart 7,30 cilj 11,30

LJ Trbovlje Marija Reka Šoštanj Zlata na Koroškem Mežica Avstrija do Pvličevo sedlo Jezersko Domov v LJ.

Slik ni ker ni cajta za slikat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vročina je super - za skuter. V japankah, kratkih rokavih, kratkih hlačah in z odrto čelado sem se lepo vozakal po Lj in okolici. Ko sem se naveličal mesta, sem jo ucvrl skozi Tacen do Zbilja, Mavčič, Kranja, Brnika , Cerkelj, Komende in nazaj do doma. Skupaj lepih 120km in poraba primerna počasnosti užitkov, 2,9l, kar je dosedanji rekord.

Poseben čar s skuterjem je, da ti ni treba pozdravljati motoristov, ker te tako ne smatrajo za sebi enakega in te ne pozdravi nihče. Toliko bolje, končno mir na cesti tudi ob vikendih.

Z endurco se zdaj vozi novi lastnik, ki si jo je v četrtek ponoči prilastil, zato se ob vikendih več ne morem umakniti v gozdove na makadamske cestice. Show must go on!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Motolover sej ni treba pozdravlat... ni zakona.. drgac pa .. a so ti ukradl motor? :O

Rad pozdravljam, na športniku sicer večinoma mežiknem z lučjo, ker imam že z vožnjo polne roke dela, da se ne zvrnem v prvi jarek:)

Ponavadi pozdravljam tudi skuteriste, sploh mladim narediš veliko veselja, če jih pozdravi "ta prav" motorist. Pa še olike jih na hitro naučiš, da ne mislijo, da so kaj več, ko dobijo tank med kolena.

Ja CRF je žal v četrtek ponoči šla, sem objavil med ukradenimi motorji. http://www.motosvet.com/tabla/topic/32037-ukradeni-motocilki/page-35

Popravljeno . Popravil motolover
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogled je bil brezplačen

 

So avstrijci vedel da v nedeljo ne bo folka in so hotel obriti tiste "ta sobotne" kar za dva dni! :angry:  (v soboto je bla karta 20€ - za dva dni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji vtisi: po češnje v Goriška Brda, pa potem dol do morja, pa spet nazaj čez Kras do LJ. Vročih 290 km. Ampak je pasalo. Aja, slikal nisem nič, ker se mi v tisti vročini ni dalo po kufru iskat telefona....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji vtisi: po češnje v Goriška Brda, pa potem dol do morja, pa spet nazaj čez Kras do LJ. Vročih 290 km. Ampak je pasalo. Aja, slikal nisem nič, ker se mi v tisti vročini ni dalo po kufru iskat telefona....

brez slik, ne vela :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo krščen je bil ,par prask in to je to ,no vsaj upam . Nazaj domov nisem več nič slikal ,po treh dneh in treh državah  30+ in prevoženih 1300km sem imel dost 

Če bo vikend obetajoč se vidimo kej tu doli ,lp  :kmet:

 

Briga me ne, vprasam pa lahk:

 

A so tavelka Šarena svatbena kola AKA ktm 1190 adv spet crknila, da zeninga po tleh meces?   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Briga me ne, vprasam pa lahk:

 

A so tavelka Šarena svatbena kola AKA ktm 1190 adv spet crknila, da zeninga po tleh meces?   :smoke:

Maš dezinformacije že od začetka,KTM 1190 ni nikoli še crknil in upam da tudi ne bo  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v šolo varne vožnje vadit parkiranje :)

To ne rabiš nič vadit ,ni to BMW ali Versys ko takole pade sam še avtovleka. KTM pobereš obrišeš prah in avantura se nadaljuje .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

del fotke manjka? :)

sm se ustrašil oboževalcev :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pajkica :) no, kje pa sta makadam srečala?

pssst sam zate..sej ni bil pravi makedam, bolj delo na cesti, sam moped je pa fsran :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne rabiš nič vadit ,ni to BMW ali Versys ko takole pade sam še avtovleka. KTM pobereš obrišeš prah in avantura se nadaljuje .....

 

Ne klati neumnosti, to velja samo za Versačija...ko BMW pade in vseka s svojim cilindrom ob tla, se spremeni celo zemljina orbita! BMW-ju seveda ni nič! :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

11412305_1585955378330664_52880736201254

 

 

Zgleda da novi KTM toliko trese, da je od vibracij takoj pol križa stran padlo :kva1: .....če bi se še jaz zraven pripeljal s svojo tresočo gajbo, bi še ostala polovica dol padla....in to direkt na tisti študentski motor na desni  :grim

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!