Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Zgleda da novi KTM toliko trese, da je od vibracij takoj pol križa stran padlo :kva1: .....če bi se še jaz zraven pripeljal s svojo tresočo gajbo, bi še ostala polovica dol padla....in to direkt na tisti študentski motor na desni  :grim

čeb tvojo šajtrgo tule pripeljal bi blo prec:

 

tob2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkiram motor pri Mileni da pojemo zajtrk a glej ga hudiča pasjega ko gre poscat ravno KTM  in ravno na stransko stojalo ,teren ki je nasut se zmehča ,ko naenkrat slišim kaabuum  :eek: in se spomnim svoje žene,ki mi je prvič odkar sem šel od doma naročila takole" dragi prosim ne razbij mi tega motorja,ta mi je res všeč " :yea1:    eeeeeee   nea bo šlo ......

11412452_870829892986564_132122688398124

 

A ni take zgodbice včasih pisala Svetlana Makarovič?

PS: Zdej mi je pa jasno zakaj imaš 2 KTM-ma. Ker maš enga stalno v popravilu  :lol1:  .)

Versys, Versys je zate...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeb tvojo šajtrgo tule pripeljal bi blo prec:

 

tob2.jpg

 

Saj veš, za dobrim konjem se vedno kadi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je

 

Pozna Popoldanka . . . Lj-Jezeransko-Pavelicevu sjedlu, Cernivac, bRRlog.

 

attachicon.gifPhoto 8. 06. 15 16 40 36.jpg

attachicon.gifPhoto 8. 06. 15 16 55 35.jpg

attachicon.gifPhoto 8. 06. 15 17 04 47.jpg

 

:smoke:

 

PS: Versache je cist napadaln . . . 

V duhu sprave smo se odločili, da BMW-isti in Versy-isti naredimo eno spravo :love1:  -konc prepiranja, kateri motor je najboljši :yes:   (seveda Versys :hooray: ). Kot mediatorja smo s sabo vzeli voznika čist iz drugega planeta-Aprilio :OK: . Bila je pa ena pomankljivost. Midva z Nerrainom, sva se pozabila posetovati z ostalimi lastniki dotičnih znamk motociklov, kako ter kaj :slap: . Zato smo se le vozili in govorilo o "posvetnih stvareh".

Prepir traja naprej....

 

PS: a sem že omenil, da je versys najboljši!? 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je

 

V duhu sprave smo se odločili, da BMW-isti in Versy-isti naredimo eno spravo -konc prepiranja, kateri motor je najboljši :yes:   (seveda Versys :hooray: ). Kot mediatorja smo s sabo vzeli voznika čist iz drugega planeta-Aprilio. Bila je pa ena pomankljivost. Midva z Nerrainom, sva se pozabila posetovati z ostalimi lastniki dotičnih znamk motociklov, kako ter kaj. Zato smo se le vozili in govorilo o "posvetnih stvareh".

Prepir traja naprej....

PS: a sem že omenil, da je versys najboljši!? 

 

 

Res je najboljsi !

 

BTW: najboljsi med hrbtnimi skropilnicami za sadno drevje   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni take zgodbice včasih pisala Svetlana Makarovič?

PS: Zdej mi je pa jasno zakaj imaš 2 KTM-ma. Ker maš enga stalno v popravilu  :lol1:  .)

Versys, Versys je zate...

Se že dogovarjam z HyperJackom  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verso mi mal deluje kot antilopa k ma se ene 14 dni do konca materine mlečne terapije. še mal pa bo :)

...morm vsaj podrekat temo če se že ne vozm. a je bla točajka tadeja na prizorišču ? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je najboljsi !

 

BTW: najboljsi med hrbtnimi skropilnicami za sadno drevje   :smoke:

Hja res je, ker sem sam tebi pokazal moram še ostalim povedat. Na mojga versys-a prlimam ene naramnice, pa eeno cev z šobo, kolesa itak sama dol padejo, ko ga vzdignem v zrak, pa v prostem času zaslužim kakšen dinar, ko ljudem škropim sadje. Saj zato pa ima ime Versys-versatile-univerzalo uporaben  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verso mi mal deluje kot antilopa k ma se ene 14 dni do konca materine mlečne terapije. še mal pa bo :)

 

Ha sej to je to. Videz vara. Sej majhna antilopa takoj po rojstvu že lahko teče, ko se lev še kobaca...

Versys je kot žganje, majhna količina, speče pa fajn.. ostali motorji pa kot češko pivo... ga je treba ogromno spit da prime...sam v krugli pa zgleda dobr...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verso mi mal deluje kot antilopa k ma se ene 14 dni do konca materine mlečne terapije. še mal pa bo :)

...morm vsaj podrekat temo če se že ne vozm. a je bla točajka tadeja na prizorišču ? :)

 

Zal nismo sli do Tadeje...prevec bencina sabo mel, pa smo ga moral pod nujno po Pavlicevem sedlu razvozit.

 

Jutri mogoce Tadeja "pade".   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verso mi mal deluje kot antilopa k ma se ene 14 dni do konca materine mlečne terapije. še mal pa bo :)

...morm vsaj podrekat temo če se že ne vozm. a je bla točajka tadeja na prizorišču ? :)

 

nismo šli do kaple, smo zavili na pavliča:/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pozda, cist okol na kamnik, al nazaj? jutr pa kar se mene tice lahko takoj po marendi... pa sever bo mal vlazn?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj pa šel najprej na servis da mi menjal zadnje disk ploščice k so ble čist adijo :D, potem sem se pa šel razpelat do Jurgovega na Roglo, da so se disk ploščice utekle al kk se že reče:D, potem pa nazaj dol in čez Stranice na Dolič in Mislinjo, potem pa še čez Graško Goro nazaj do Velenja, do Konjic pa čez Hudo luknjo in prav tako čez Dolič in Stranice. Prijetnih 135km je pa le blo :).

 

...  attachicon.gif20150608_173951.jpg

                                                

                                                                                                           paša je menda odlična :grrr

 

 

 

 

MENDA?!  Al nisi nič preveril?! 

 

Ne verjemi jim na besedo, Danilo, - moraš se sam prepričat      :P            :lol:

 

 

 

Js sem bil gor mesec in pol nazaj, ko se je dalo še kaj takega naredit

 

                                                   post-13666-0-72997400-1433832764_thumb.jpg

 

 

Razgled pa, čeprav malo hladen, :OK: ....post-13666-0-62670900-1433833096_thumb.jpg

 

 

 

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!