Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

To so me ujeli v kader ko so snemali z Vin Dislom ker drugače me itak niso mogli ujet  :grrr

 

Evo za vse ki ne znamo in ne znate................

11168019_10204396575496602_5573435018524

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vedu da bo buren odziv, sicer tudi meni kdaj všlo čez črto, ne pa tako kot onemu spredaj, je pa marsikdaj ko je na posnetku videt da je že čez črto, ampak ni. Drugače pa tudi že druge ms videl voziti ....... verjetno čisto nobenemu izmed nas nebi škodoval tečaj varne vožnje :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

... stari, glede na to, da grem tud jest dostkrat po tej cesti gor in dol bi mi blo res fino, če bi v bodoče zelo jasno in nedvoumno napovedal v temi "Najave dnevnih voženj" tvojo prisotnost tam gor ...   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danilo, drugič poklič za Jezerskega, men gre še kr tale vzpon, pa bi rd vidu d še mene tkole skurcajo na posnetku :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi polovico denarja, ki je šel za GoPro kamero, investiral recimo na Vranskem, potem bi bilo na teh posnetkih veliko več dnevnih vtisov in veliko manj nevarnih vtisov! Ko smo bili še mulci in smo bili poredni, so nam včasih doma pobrali ventilčke, da se za kazen nismo mogli voziti s kolesi....za te nevarne vtise bi jaz takoj ventilčke pobral iz motorja!   :bum:

 

Tečaj na Vranskem takšne vožnje ne odpravi, lahko jo pa nadomesti s kolenčkanjem, ki je še bolj nevarno.

Sem prepričan, da večina, ki se oglaša na videoposnetek, prav tako redno vozi objestno, morda ne s sekanjem ovinkov, ampak na druge možne načine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sem prepričan, da večina, ki se oglaša na videoposnetek, prav tako redno vozi objestno, morda ne s sekanjem ovinkov, ampak na druge možne načine.

 

 

.

... jest že ne ...  :eek:

... ne meči vse v en koš ...  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, glede na to, da grem tud jest dostkrat po tej cesti gor in dol bi mi blo res fino, če bi v bodoče zelo jasno in nedvoumno napovedal v temi "Najave dnevnih voženj" tvojo prisotnost tam gor ...   :kva2:

Doma ostan ,pa boš varen  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma ostan ,pa boš varen  :kva1:

 

.

... pa sej sem skoz doma ...  :(

 

 

 

 

 

.

.ps.

... itak si tak k moja baba ...  :krneki:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si zbiratelj, a ne :)

 

 

... ja ...  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tečaj na Vranskem takšne vožnje ne odpravi, lahko jo pa nadomesti s kolenčkanjem, ki je še bolj nevarno.

Sem prepričan, da večina, ki se oglaša na videoposnetek, prav tako redno vozi objestno, morda ne s sekanjem ovinkov, ampak na druge možne načine.

brez posnetka ni dokazov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam nek posnetek iz nakupovalnega središča...  :smoke:

jst tam vozim po desni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učasih je blo po radiu opozorilo ;

" Z območne enote kluba kolesar-kolesarju obveščamo vse bicikliste, da se v LJ nahaja Miran Rudan!.

Vse kolesarje naprošamo, da se izogibajo širšemu centru ljubljane "

d nau zdej tko tle ratal ;)

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tam vozim po desni :P

Tam je bil objesten samo en bmflar,ostali smo bili znotraj družbenobontonskih pravil . :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pik1 .... bl bi blo dober da bi ti in tebi podobni to napovedal .....

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vsi prevozmo kdaj polno crto in prehitro itd.itd..... sm na posnetku pa un vozi konstantno prek crte... mogoce je pozabu da je dvosmerni promet... drgac si ne znam razlagat...

Na posnetku 7.30 8.30 ... al pred avto al pred kamion... ma nmors tko ovinkou sekat sej nis kamion...

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Tečaj na Vranskem takšne vožnje ne odpravi, lahko jo pa nadomesti s kolenčkanjem, ki je še bolj nevarno.

 

Tam se naučiš/izpiliš tehniko, s katero brez problema slediš liniji ovinka. To vsaj onemu spredaj na posnetku povzroča nemalo preglavic. Na serpentini se skor ustavi, pa še ne zvozi pravilno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tečaj na Vranskem takšne vožnje ne odpravi, lahko jo pa nadomesti s kolenčkanjem, ki je še bolj nevarno.

Sem prepričan, da večina, ki se oglaša na videoposnetek, prav tako redno vozi objestno, morda ne s sekanjem ovinkov, ampak na druge možne načine.

 

Spet lapanje v tri dni....na posnetkih se lepo vidi, da ne zmore zvoziti radija ovinka, ker ne zna/upa nagniti motorja in na Vranskem te ravno tega naučijo, da lahko ovinek zvoziš po svoji polovici z recimo tehniko odrivanja motorja, pa uporabo zadnje zavore itd......o kolenčkanju nas tam niso nič učili, prej nasprotno, je bilo lepo  povedano, da se kolenčkanja na tečaju ne bomo šli!

Sicer pa kot je že MiNa lepo napisal...vsi smo krvavi pod kožo, z mano vred  :ninja:

 

@Danilo, če je bilo za kamero, napraskaj še tistih nekaj € pa obišči tečaj. Glede na videno, ti zagotavljam, da bo po tečaju tvoj prvi naslednji video iz vzpona na Jezersko popolnoma drugačna zgodba .)   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam se naučiš/izpiliš tehniko, s katero brez problema slediš liniji ovinka. To vsaj onemu spredaj na posnetku povzroča nemalo preglavic. Na serpentini se skor ustavi, pa še ne zvozi pravilno...

 

supermanski tečaj, ko v par urah Rossija šolaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supermanski tečaj, ko v par urah Rossija šolaš

 

Pa o kakem Rosiju ti spet bluziš :slap:  Ti imaš resen problem, ker tečaj varne vožnje enačiš z dirkanjem.....mah brezveze!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serpentine in linijo v ovinkih se tam naučiš v nulo v uri, dveh... dajmo bit resni.

Poleg tega pa še naštudiraš vse ceste in potek ovinkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pik1 .... bl bi blo dober da bi ti in tebi podobni to napovedal .....

čist prou da si ga mal skurcal, k on je bil pr vseh pizdarjah k so se zgodile vedno zravn!! :D

 

aja pa tak nekak zgleda, če ne ujameš prave "krivulje"....posnetka neprave krivulje na drugi strani, pa raj ne gledam, je precej bolj krvav :(

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zalostno je da se se vedno najdete tisti, ki zagovarjate snecerja. Sej te oz. ga res ne poznam osebno ampak izjave glede tehnike voznje in tecajev imas tako glupe da vcasih res ne vem no.. A se ti ne zdi skoda se delat tako bu*dalo?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!