Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Evo, pa sem končno tudi jaz, prvič na motorju, prevozil jadransko magistralo. Tko kot je rekel otim, je bila družba odlična, zato je bila vožnja še bolj ptijetna. Videli smo kar nekaj MS članov motoristov. Nabolj se spomnim MiNa, ter skalaprava, ter ne smemo pozabiti na Kmeta2. gsxf750 nam je dal nekaj pametnih nasvetov ob kavi. Tomcat je pa poskrbel za odlično vodstvo!(da sem gumo malce obrabil tudi na robovih, ne samo po sredini) Hvala vsem za prijetno družbo. Se še priporočam za naslednjič. 

Še dve sliki, podobni otim-ovim:

Na prvi sliki smo Kawasakijeci, kasneje se nam je pridružil otim s svojo aprilio. Je raje vozil za nami, ker mu je stalno puščalo olje, ter so odpadali razni deli, da nebi kdo od nas padel.  ;) . Tomcat in gsxf750, sta pa na odličnih motorjih bila za nas prehitra, jih niti slikati nismo mogli!

 

Če se ne bi ustav vmes za prekrasno sliko iz prejšnjega posta, bi bila aprilia verjetno nekaj ovinkov pred kawasakiji :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnji prvi izlet BMW Moto kluba Slovenija:

 

Ljubljana-Koper /kosilo/-Buzet-Pazin-Motovun in počasi nazaj

 

Vozni park: večina K 1600GTL in  RT in nekaj malega GS in RR

 

Pri Igorju je vedno dobro  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnji prvi izlet BMW Moto kluba Slovenija:

 

Ljubljana-Koper /kosilo/-Buzet-Pazin-Motovun in počasi nazaj

 

Vozni park: večina K 1600GTL in  RT in nekaj malega GS in RR

Drugič me pocukaj za rokav, da se spoznava. En podoben RRju, se mi zdi, da je bil edini PKW med vsemi LKWji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si zadovoljen z TKC70?

 

Ne prevec.

Predvsem prva guma je cudna.  Govorim za voznjo po asfaltu. Za prelozit motor potrebuje zelo veliko countersteeringa in ne daje dobrega obcutka. Zmes je mehka in guma drzi, samo feedbacka ni nikakrsnega. Po makedamu je zadeva solidna, ampak se vedno dalec od TKC 80. 

Verjetno se da z njimi narediti veliko vec kilometrov kakor s konkurenco, vendar jaz nisem merodajen. 

Zvozil jih bom do konca in se nato vrnil na Metzeler NEXT. Ko bom videl koliko km lahko z mojo voznjo izvlecem iz TKC 70 jih morda se kdaj nabavim. Ampak samo za dolgo turo v dvoje. Za preganjanje po Jadranki in bliznji okolici pa se vedno prisegam na M. NEXT.

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič me pocukaj za rokav, da se spoznava. En podoben RRju, se mi zdi, da je bil edini PKW med vsemi LKWji.

 

Pa ne da si bil zraven???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navsezgodaj že sadil krompir, da sem dobil taščino dovoljenje za izlet. Relacija Šebrelje, Gorica, Štanjel, Koper, Trst, Gorica, Čepovan, Most na Soči, Šebrelje in z avtom nazaj v LJ. Accuweather je danes popravil vremensko napoved za prvomajske praznike. Prej napovedan samo dež, sedaj je bolj obetavno. 25. April - smer Črna gora. Yeeees

,

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!