Skoči na vsebino

Krmila - razno


Desmo

Priporočene objave

ali ima mogoče kdo viška nhk odm 500 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ali ima mogoče kdo viška nhk odm 500 ?

hvala.. dobil novega z ebay-a za 69,90€ s poštnino ...še nosilce zrezkat pa bo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolko je blo vse skup z poštnino + carino? :D

ebay.de ... plačano prek pay pal - a v sredo prišel v ponedeljek ... carine so me oprostili ker je znesek pod 150€ ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf lepo hehe..

:lol1: ... ebay.de je v EU..iz EU ni carine .. glih tolk da ne boš v dilemi ali bi naročil kaj preko 150€ ... :D

če pa naročaš izven EU pa je carinska osnova izdelek + poštnina kar ne sme presegati 150€ ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si potrpezljiv in cakas na pravo priloznost, najdes na ebayu ohlinsa ceneje.

Sem ga docakal za 80€ s postnino, iz UK.

Deluje BP, je brez prask, samo olje bi najraje zamenjal, saj je sedaj notri viskoznost predpisana za origanal ohlins blažilnike, kar je malenkost premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si potrpezljiv in cakas na pravo priloznost, najdes na ebayu ohlinsa ceneje.

Sem ga docakal za 80€ s postnino, iz UK.

Deluje BP, je brez prask, samo olje bi najraje zamenjal, saj je sedaj notri viskoznost predpisana za origanal ohlins blažilnike, kar je malenkost premalo.

zaradi specifike bonnevilla je nejlažje in preverjeno zmontirati odm500 , ki ima obenem ravno pravi hod .. in jaz sem kupil novega ! ne rabljenega...in ko potem prišteješ še servis , olje in semeringe/tesnila pri ohlins-u si pa na koliko ? na cca 150/180€ odvisno koliko je dela in materiala ... to je pa malo več kot 69,90€ kajne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi specifike bonnevilla je nejlažje in preverjeno zmontirati odm500 , ki ima obenem ravno pravi hod .. in jaz sem kupil novega ! ne rabljenega...in ko potem prišteješ še servis , olje in semeringe/tesnila pri ohlins-u si pa na koliko ? na cca 150/180€ odvisno koliko je dela in materiala ... to je pa malo več kot 69,90€ kajne...

Ampak mas Ohlinsa, ne somethingsomething :)

Bi pa opozoril na tole, zx10r je bil original opremlen z ohlinsovim sterz amortizerjem, vendar tisti Ohlins ni tak kot ce ga kupis posebej. Klik na pravem pomeni cisto nekaj drugega kot klik na serijsskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

servis, če se ga sploh da naredit te bo koštal okoli 100€, jaz sem dal svojega v koper na servis, mladen jugovac s.p., pooblaščen prodajalec in serviser....menjal je pa semeringe ter olje (105€)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak mas Ohlinsa, ne somethingsomething :)

Bi pa opozoril na tole, zx10r je bil original opremlen z ohlinsovim sterz amortizerjem, vendar tisti Ohlins ni tak kot ce ga kupis posebej. Klik na pravem pomeni cisto nekaj drugega kot klik na serijsskem.

Res je. Ko enkrat vidiš, kako enga noname Tobyja na S1000RR pri hudem headshaku dobesedno skrivi, potem veš zakaj doplačaš tisto nekaj več, kar je tudi po kakem padcu, ne samo opletanju, nedotaknjeno in v popolnoma funkcionalnemu stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ... ebay.de je v EU..iz EU ni carine .. glih tolk da ne boš v dilemi ali bi naročil kaj preko 150€ ... :D

če pa naročaš izven EU pa je carinska osnova izdelek + poštnina kar ne sme presegati 150€ ...

:lol1: ... ebay.de je v EU..iz EU ni carine .. glih tolk da ne boš v dilemi ali bi naročil kaj preko 150€ ... :D

če pa naročaš izven EU pa je carinska osnova izdelek + poštnina kar ne sme presegati 150€ ...

no ja jaz mam namen naročiti plastike za kawasakija iz kitajske tak da bo nekaj poštnine in carine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koliko od vas je že peljalo mojega bonija ?

ali pa malce manj provokativno vprešanje - koliko vas je že montiralo blažilec balance na triumpha bonneville ?

potrebe se razlikujejo od motorja do motorja .. pri boniju je montaža stranska , hod mora biti 85mm in skupna dolžina 270mm ..

nhk odm 500 se prodaja za vintage kawe in honde kar je v rangu bonija .. na angleškem forumu jih večina montira tako izvedbo in so zelo zadovoljni ..torej zakaj bi odkrival toplo vodo za več kot še enkrat višji strošek ... pa pustmo to da sem na tesnem z € ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koliko od vas je že peljalo mojega bonija ?

ali pa malce manj provokativno vprešanje - koliko vas je že montiralo blažilec balance na triumpha bonneville ?

potrebe se razlikujejo od motorja do motorja .. pri boniju je montaža stranska , hod mora biti 85mm in skupna dolžina 270mm ..

nhk odm 500 se prodaja za vintage kawe in honde kar je v rangu bonija .. na angleškem forumu jih večina montira tako izvedbo in so zelo zadovoljni ..torej zakaj bi odkrival toplo vodo za več kot še enkrat višji strošek ... pa pustmo to da sem na tesnem z € ...

Na hornetah so najveckrat videni blazilci s stransko montazo, ampak se je dalo nekaj naredit z nosilcom na krmilu, tako da sem vzel najkrajsega ohlinsa, ki pase na sportne motorje ala ZX10R in zmontiral :)

Pozna se kar, ampak ko bom olje zamenjal bo trdota top shit :)

prva pa udrva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hornetah so najveckrat videni blazilci s stransko montazo, ampak se je dalo nekaj naredit z nosilcom na krmilu, tako da sem vzel najkrajsega ohlinsa, ki pase na sportne motorje ala ZX10R in zmontiral :)

Pozna se kar, ampak ko bom olje zamenjal bo trdota top shit :)

prva pa udrva

no meni na mojega bonija tudi ne bi pasal zlat ohlins .... sam ta grozdje je zihr kisu .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na bonija bi ga probak pod kriz dat,tam vmes med vilcami,nebi noben opazu. sam boni ma precej hoda,mislm da bl misija nemogoce.

nekaj takega , ja ... že tko sem si zastavil lep projekt z alu nosilci ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni.

Moja balanca mi vibrira bistveno bolj odkar sem jo bil primoran menjati. Problem je v "utežeh" ki to niso in so le 40g aluminija z gumjastim "zatičem". Iščem nekaj takega:

$_3.JPG

Kje kupiti oz koliko "pirov" (tudi opcija refošk je možna) Ima kdo oz. za razmen denar? Zaželjeno je da ima zatiče za hondin sitem da pašejo gor take bunke:

honda_bar_ends.JPG

Oz drugi predlogi zaželjeni. Če zraven še ublažim lih eno malo še ogledala sem pa totalno zmagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej sprobaj kolk tezke rabis,gres lahko v prvo ribisko stacuno po svinc pa ga prilimas na konce krmila. sam sem dal precej testov cez,preden sem ugotovil da je dunlopka kriva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me, kako je s popravili stabilizatorjev.

Lastim si Matris M3 ki je zacel puscat hidravlicno olje. Bral sem po tujih straneh in videl da je to pogosta tezava pri tem modelu.

Je ze kdo imel kak tak primer? Se kdo s tem ukvarja, se lahko kam poslje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako je s popravili stabilizatorjev.

Lastim si Matris M3 ki je zacel puscat hidravlicno olje. Bral sem po tujih straneh in videl da je to pogosta tezava pri tem modelu.

Je ze kdo imel kak tak primer? Se kdo s tem ukvarja, se lahko kam poslje?

 

Amortizer d.o.o. pokliči (prosi za Markota) in vprašaj , če ti lahko porihta Matrisa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!