Skoči na vsebino

MOTO BOOM CELJE


Niko Vihar

Priporočene objave

  • 9 mesecev pozneje...

Upam, da bodo organizatorji (po treh letih pavziranja) kaj bolj fleksibilni. Najlažje je graditi strategijo sejma tako, da nastaviš oderuške najemnine tistim parim moto razstavljalcem, ki imajo s tako udeležbo na koncu samo izgubo...Pa še kot primer naj navedem, da je v zadnjih letih število predelanih motorjev v Sloveniji precej naraslo. Zainteresiranim "garažam" bi morali omogočit brezplačno udeležbo na tem sejmu, saj so taki motorji zelo atraktivni za obiskovalce... Trgovinam pa bi morali ponudit ugodno ceno najema štanta. In bi bili razstavljalci in obiskovalci zadovoljni, Sejem (kot institucija) pa bi si gradil nek pozitiven imiđ, ne pa da je pa ni... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
3 hours ago, discover0709 said:

mene tudi zanima če se splača na ogled predvsem ce je kaj za kupit opreme itd.????????

Težka tema ,kr imajo zunaj kamioinov se jim vidi da so prodajalci prišli na izlet častit svoje kolege in so sami sebi namen

pr motorjih pa podobno .V razstavni dvorani muska fuuuul naglas da ne morš nič vprašat al pa se pogovorit vsaj s tistimi

predstavniki k majo vsaj malo volje sodelovat .BMW se pa itak obnošajo tko da morš skor pisno prošnjo oddat če te kej zanima

pa nedaj bože da bi kakšen motor kej pošlatov bo gotov kej stran podlo .Robo prodajata dva Indijca mal ledra pa velik plastike

pa en star Švaba k neki kao za Harlija kramo prodaja .U glavnm težka tema ,mene ne vidjo nikol več

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem se vrnil od tam. Nisem imel velikih pričakovanj, pa sem bil vseeno nekoliko razočaran. Prijetno sem bil presenečen nad stojnico izpuhov Mass, ki za zgledno ceno ponujajo marsikaj, celo toliko so mi šli na roko, da sem v živo slišal, kako zvenijo Mass-ovi izpuhi na rabljenem Triumphu:whistle: Prijeten je bil tudi pogovor z motorističnim novinarjem Gustinčičem, drugo pa bolj tako-tako.

Pričakoval sem stojnico od Triumpha in Ducatija, za Royal Enfilda sem itak pričakoval, da ne bo nič, saj jih niti v trgovini ni, pa čeprav jih obljubljajo že od marca. Na BMW-jevem štantu samo en R nine, pa še ta z napisom "ne sedajte na motor". Nekaj je še custom predelav, ostalo pa bolj žalost.

Zares konkretna ponudba je bila tista z orodji v drugi hali. Vsaj na sejmih bi se lahko nekateri tudi obnašali bolj profesionalno, ker je kar malo nerodno, če nek obiskovalec ve o motorju več od razstavljavca. Kakor da bi se trudili prodati čim manj:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!