Skoči na vsebino

Dirkališče v Cerkljah


nsignific

Priporočene objave

Pozabi na to smotano mapo in dejte malo več uporabljati motolokacije, dečko iz tega foruma je zasnoval zadevo in bi lahko bila prekleto koristna, če bi se malo spucalo dvojne vnose.

 

 

http://motolokacije.si/

 

Od biker friendly lokalov do radarjev pa vse do impromptu dirkališč

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

"šlo bo za objekt javnega značaja" ? 

samo nekaj me zanima - a ni bilo rečeno da bo privatni kapital?

bo privatna investicija v javni objekt in potem poračun z najemnino ali je to investicija javnega - našega - denarja pa potem v najem privat sektorju? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To verjetno pomeni zgolj, da bo objekt dostopen/odprt za splošno javnost. Kar je glede na opis dejavnosti v dokumentu edino smiselno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎.‎02‎.‎2016 at 7:55, jskrablin pravi:

To verjetno pomeni zgolj, da bo objekt dostopen/odprt za splošno javnost. Kar je glede na opis dejavnosti v dokumentu edino smiselno.

zanimivo bo izvedeti , kdo bo v resnici dal Denar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na ljudi, ki so zraven, bi si upal trditi, da bo šlo z neke vrste javno-zasebno partnerstvo. Javen kapital, zasebni dobički in na koncu javne izgube...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene udejstvovanja na objektu pa v nebo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mic po mic pa mogoče enkrat bo,

glede javnih izgub, če smo lahko milijarde v banke porinili, pa Grkom jamstvo za milijone dali, pa za povabilo Merklove vse beguncem tega sveta porabili ogromno denarja in ostalih resursov (v cerkvene zadeve se sploh ne mislim spuščat ali pa v neumne referendume za to ali bom sral levo ali desno nagnjen in  ki jih na koncu nihče ne udejani) bomo pa še milijonček ali dva letno prispevali za dirkališče.

LP Bajsi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po mojem tega in drugih dirkališč še nekaj časa ne bo.Ima kdo kako idejo kje se da vseeno v Sloveniji normalno dirkat? Razni mobikrogi me ne zanimajo, dirkališča so pa par ur vožnje. Je v Sloveniji kje kak zaprt al pa neprometen del ceste kjer se da it kake "ghostrider" variante?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je pa zanimivo kako vsakič, ko je zadeva po TV povedo, da so uspeli zbrat nekaj čez 100 podpisov proti dirkališču zaradi hrupa. Potem pa posnamejo tri penzioniste, ki jamrajo, da bo zadeva preglasna. Mi je zanimivo, da bi nekoga motil ta hrup, a že x let živi praktično ob letališču.

Isto kot za tisti stadion v ljubljani, ko se bunijo, da se ga ne sme prenovit. Folk rajše gleda razpadajoče objekte, kot pa nekaj uporabnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še bolj pa je zanimivo, ko istemu odcolaš odškodnino v € ...pa ga tut ne moti več hrup.... pa tut če mu auspuh u spalnico naštimaš...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

..še bolj pa je zanimivo, ko istemu odcolaš odškodnino v € ...pa ga tut ne moti več hrup.... pa tut če mu auspuh u spalnico naštimaš...  :D

ja pol ma dnar da si kupi čepke za ušesca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ja pol ma dnar da si kupi čepke za ušesca :P

Sam baterije jim iz slušnih pobrat, sploh ne bi vedli, da je dirkališče zraven :D:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, jamar pravi:

Je pa zanimivo kako vsakič, ko je zadeva po TV povedo, da so uspeli zbrat nekaj čez 100 podpisov proti dirkališču zaradi hrupa. Potem pa posnamejo tri penzioniste, ki jamrajo, da bo zadeva preglasna. Mi je zanimivo, da bi nekoga motil ta hrup, a že x let živi praktično ob letališču.

Isto kot za tisti stadion v ljubljani, ko se bunijo, da se ga ne sme prenovit. Folk rajše gleda razpadajoče objekte, kot pa nekaj uporabnega.

Folk se spomni koliko hrupa je bilo na vseh treningih in tekmah :P

 

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

..še bolj pa je zanimivo, ko istemu odcolaš odškodnino v € ...pa ga tut ne moti več hrup.... pa tut če mu auspuh u spalnico naštimaš...  :D

A ti se ne bi pritoževal da ti naredijo pisto pred bajto ....? 

In ja za evrčke nekako lažje prenašam hrup ....ti ne ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Folk se spomni koliko hrupa je bilo na vseh treningih in tekmah :P

 

A ti se ne bi pritoževal da ti naredijo pisto pred bajto ....? 

In ja za evrčke nekako lažje prenašam hrup ....ti ne ?

...a si že bil kdaj na kakem dirkališču....

.... recimo Spielberg.... sredi mesta... v naselju lepo v hribčku.... sredi dirkališča cerkev, kmetije...

...Brno... ko prideš na MGP, se bolj sliši tam v mestu, kot na samem mestu zločina....

.. za primerjavo Cerklje - N. Marof. .... okoli dirkališča Marof je mesto...

...in še in še...

 

Dirkališče zarad hrupa ne bi smel biti problem.  Denferje u auspuhe, pa je 99,9% problemov rešenih. Vedno pa se najde nekdo ki pa je vselej proti.

...pa sej motor čist nič bolj ne leti, če ima odprte auspuhe... 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Folk se spomni koliko hrupa je bilo na vseh treningih in tekmah :P

 

A ti se ne bi pritoževal da ti naredijo pisto pred bajto ....? 

In ja za evrčke nekako lažje prenašam hrup ....ti ne ?

Tud sam živim 50m od železnice, pa vsako noč na stranskem tiru kurblajo lokomotive, minimalno vlak na uro mimo, pa se ne bunim naj zaprejo železniško progo.

Pa dvomim, da bi to zdaj naenkrat blo dirkališče, ki bi bilo skoz polno in povzročalo hrup ves teden.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jamar pravi:

Tud sam živim 50m od železnice, pa vsako noč na stranskem tiru kurblajo lokomotive, minimalno vlak na uro mimo, pa se ne bunim naj zaprejo železniško progo.

Pa dvomim, da bi to zdaj naenkrat blo dirkališče, ki bi bilo skoz polno in povzročalo hrup ves teden.

Sem pa skoraj 100 % , da je bila železnica tam prej kot ti .....

Pa se železnica ne buni, da si naredu bajto zraven :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!