Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

kmet, jaz prinesem pivo.... tale tema mi je čezdalje bolj všeč.... si že grozijo virtualni friki, kako se bojo med seboj poiskali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en vidik lepih prešvicanih tudi kolesarjev  :jezik: :

 

"A če je generaciji Y uspelo ubežati nepremičnemu življenjskemu slogu svojih predhodnikov, jim ni uspelo ubežati banalnosti. Sprehod po Facebook časovnici danes močno spominja na sprehod skozi middle class sosesko, le da se s FB-dvorišč namesto novih avtomobilov bleščijo popolne frizure in ploščati trebuhi, statusi o tem, koliko smo danes pretekli, kako produktivni smo bili v službi in kako srečna je naša zveza. ... Tisto obsesivno košnjo trave in obnavljanje kuhinje (»kaj si bodo pa sosedje mislili!«) staršev smo le prenesli na svoja telesa in možgane; tako kot so starši opazovali sosede skozi rolete, danes mi kukamo na pametni telefon in štejemo lajke ter našo srečo v real-timu primerjamo s srečo ostalega sveta."

 

Vir: http://www.mladina.si/163882/delo-na-sebi/

s tem se pa popolnoma strinjam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet, jaz prinesem pivo.... tale tema mi je čezdalje bolj všeč.... si že grozijo virtualni friki, kako se bojo med seboj poiskali :lol1:

Ja eni so res močni  :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet, jaz prinesem pivo.... tale tema mi je čezdalje bolj všeč.... si že grozijo virtualni friki, kako se bojo med seboj poiskali :lol1:

Pobje, če skrbimo za vašo zabavo, glejte da bo pir pa kokice še za nas! Po fajtu seveda!

Še mačke se zastojn ne gonjo! :grrr

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eni so res močni  :P

Sploh ne. Jast na primer sem primer zelo nežnega in pohlevnega ... kwa že :hmm: no  ja nežen pa pohleven skratka.

V odsotnosti se pustim tud prebutat. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si pa res butl!

18 zaposlenih ima že vsak šiptar, ti pa si s tem postal doktor delovne zakonodaje! Dej se mal umir, pa ne skač vsakič, ko ti nekdo samo blizu repa stopi.

Da meni mešaš realno življenje z virtualnim tu gori na osebni noti, kot si to storil Thumperju in obenem še tako v celofan zavito zagroziš, bi te jaz poiskal in se realno in osebno s teboj "pomenil".

 

Da nas moti, če nekdo naredi kaj zase?

Moti kako so kolesarji oblečeni?

Moti, da se vozijo po cesti?

 

Lej dec, poišči si eno strokovno pomoč, da ti pomaga odpraviti narcisoidnost in vse te tvoje fobije!

Moti nas, ravno ta narcisoidnost in prepotentnost tistih rekreativnih kolesarjev, ki kršijo cestno prometne predpise in ogrožajo varnost ostalih v prometu. Vse ostalo je le dobra mera zdrave zajebancije, ki jo narciski seveda niste sposobni prebaviti.

Še enkrat, en tromotorn bk si!

Ma nisi vreden..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No kwa je zdej s tem Motoloverjem? :?

 

Čak mal:  :ras:  :fyou:  :jezik:  :fight1:

 

U jeba, za tren prepozn.

No pa me je  :blush:  Nč nau s perom pa kokicam...

 

 

 

 

 

A se mu čm opravičt  :?

 

 

 

 

 

:grrr

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je to temo nekfo vzel zelo zares in pri Hrusevju s ceste spravil dva. Enga v UKC druzga na vecni velodrom..,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da zaradi kolesarjev zaprejo Vrsic vsaj 3x letno, zaradi motoristov pa nikoli je jasno, kdo koga lahko zaustavi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele bi lahko pokazal kolk vas motjo,z bojkotom Franje:)

zakaj pa to ?? tukaj se ne pogovarjamo o organiziranih in varovanih prireditvah ki so javno napovedane po zakonu ..

 

saj si bil zadnjič pri nas v coni - si videl mogoče kakšnega , da se je po kolesarski stezi peljaj? če si imel srečo vsakega petega - in o teh ki ovirajo promet ter ogrožajo sebe ter ostale je govora tukaj ..

 

pri nas v coni je zanimivo to , da je več lot polovica dnevnih migrantov ..zanimivo je tudi to , da odkar pobirajo vse več vozniških dovoljenj za motorna vozila se je število teh ignorantov ki se vozijo tam , kjer jim to ni dovoljeno potrojilo ..naključje ali povezava??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda kolesarska, zaprejo vršič in to celo za vikend in za celi dve uri......pol se pa v nedeljo še z Mangrta vozjo z vrha na dol po desni strani......tam ko so se vsi motoristi hotl po levi gor vozit :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda kolesarska, zaprejo vršič in to celo za vikend in za celi dve uri......pol se pa v nedeljo še z Mangrta vozjo z vrha na dol po desni strani......tam ko so se vsi motoristi hotl po levi gor vozit :kva2:

Danilo neb meu problema :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je ali zna i30 sploh tako hito peljat auto  :smoke:

Pojma nimam, mi ata ni števca ugradil. Sam onadva z mamo ga mata. :blush:

post-33199-0-15829900-1433754642_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele bi lahko pokazal kolk vas motjo,z bojkotom Franje:)

Jo bojkotiram že nekaj let. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper,najbrž se velika večina rekreativcev udeleži Franje,z bojkotom bi jim dali vedet da je njihovo obnašanje izven organizirane prireditve v veliki večini nesprejemljivo.Bi pa morali vsi ali pa vsaj  večina motoristov/klubov odpovedat varovanje,da bi bil kak efekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo jih

 

11406910_1018255644866442_23396775346956

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!