Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

Banda kolesarska, zaprejo vršič in to celo za vikend in za celi dve uri......pol se pa v nedeljo še z Mangrta vozjo z vrha na dol po desni strani......tam ko so se vsi motoristi hotl po levi gor vozit :kva2:

Kdor prigoni na Mangart, si zasluži, da se pelje dol kjer in kako mu paše. Pa četudi po prometnih predpisih.

 

 

Vi se kr zajebavejte vam bom enkrat pumpo od bicikla u feltno vrgu ka boste prpizdli mimo mene :D

Predno ti sploh najdeš pumpo, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res, preko prehoda za pešce na polno in pol se še jezi, ker sem ga hotel naprej peljati na haubi, da se človek ne matra....

 

Pripelje kot raketa, na prehodu za pešce ni bilo označene kolesarske steze in je prepričan, da lahko leti preko.... 

 

Seveda je priletel iz "neprave" strani.... 

 

Mislim, da bo postal kij za baseball del "obvezne opreme " pri meni....

 

Emti bando kolesarsko !!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No pa še z druge strani. 
Tukaj pizdakamo čez pedalogonce in neukrepanje policije nad prekrški in povzročanjem nevarnosti, ki jih zganjajo.

Kako pa se je policija tega lotila. Očitno ima kolesarsko enoto predvsem zato, da se loteva kolesarjev. In to se dogaja izgleda da le v naseljih. Pa še to ne povsod, temveč predvsem na križiščih, kamor se postavijo in kasirajo.

 

En tak zanimiv primer je križišče pri delavskem domu v metropoli. Če iz smeri centra mimo hotela Lev želiš zaviti levo proti Viču, bi po predpisih moral prečkati križišče naravnost, počakati nov zeleni semafor in zaviti levo, ter tako še enkrat levo, da bi se lahko po kolesarski stezi po pravilih odpeljal po Prešernovi naprej proti Viču. Zato se ljudje čez križišče pač peljejo s prekrškom in gredo takoj levo, a tam pred delavskim domom "hop cefizelj". Že nekaj dni opažam, da tja policaj pribiciklira ravno ob času odhodov iz služb. Jaz svojo kripo seveda potisnem peš čez prehod za pešče in ga potem pogledam z nasmehom ter s sredincem popravim očala.

To znajo, da bi pa zrihtal, da bi bila tam dvosmerna steza za kolesarje ob prehodu za pešče, če je že naprej po Prešernovi taka, ne toooo pa neeee. Buđet je treba filat!
O varnosti in ostalih kamikazah pa seveda nič.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da Dina še nisi videl ,ker model je športnik ,izklesan ......po duši...... :grim

A to pomeni, da se vsako nedeljo obleče v trenirko, si pripravi zalogo kokic, piva in baterij za daljinca, ter na TV pogleda vse športne prenose? Hehehe

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da se vsako nedeljo obleče v trenirko, si pripravi zalogo kokic, piva in baterij za daljinca, ter na TV pogleda vse športne prenose? Hehehe

Bereš me kot odprto knjigo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

a prek interneta bojkotiraš?

Ne, prenehal sem jih spremljati in varovati. Dovolj jasno? :jezik:

Počnem že nekaj let to o čemer je ideja tu šele padla.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, prenehal sem jih spremljati in varovati. Dovolj jasno? :jezik:

Počnem že nekaj let to o čemer je ideja tu šele padla.

ja, si zelo počasi napisal, tako da sem lahko v miru prebral in mi je dovolj jasno :)

 

no, zdaj pa resno vprašanje, zakaj jih bojkotiraš? so se ti organizatorji s čim zamerili mogoče, al je kak drug vzrok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, si zelo počasi napisal, tako da sem lahko v miru prebral in mi je dovolj jasno :)

 

no, zdaj pa resno vprašanje, zakaj jih bojkotiraš? so se ti organizatorji s čim zamerili mogoče, al je kak drug vzrok?

Točno v piko si zadel. Obatroje. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, si zelo počasi napisal, tako da sem lahko v miru prebral in mi je dovolj jasno :)

 

no, zdaj pa resno vprašanje, zakaj jih bojkotiraš? so se ti organizatorji s čim zamerili mogoče, al je kak drug vzrok?

V bistvu z motorjem ni mogel več slediti kolesarjem  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš konkretno informacijo, koliko več voznišlkih so pobrali glede na prejšnja leta?

glede na ure tvojih objav imaš časa na pretek pa si sam najdi statistiko ... če si imel firmo si tudi tolk inteligenten pa obveščen da veš kje poiskati..

 

Thumper,najbrž se velika večina rekreativcev udeleži Franje,z bojkotom bi jim dali vedet da je njihovo obnašanje izven organizirane prireditve v veliki večini nesprejemljivo.Bi pa morali vsi ali pa vsaj  večina motoristov/klubov odpovedat varovanje,da bi bil kak efekt.

jaz napišem to kar vidim ..in pri nas v coni je tako povprečje .. nisem pa nikjer napisal , da je taka večina kolesarjev v sloveniji ...

ne strinjam se s posploševanjem nikjer - ne pri kolesarjih ne pri motoristih in ne pri katerihkoli drugih udeležencih v prometu ...

zanimajo me dejstva ...

menim , da na sami franji taki niso ravno v večini .. no vsaj upam ... in samo varovanje franje s strani motoristov mogoče vsako leto spreobrne kakih par ignorantov..

no to je samo moje osebno laično mnenje...

Ampak res, preko prehoda za pešce na polno in pol se še jezi, ker sem ga hotel naprej peljati na haubi, da se človek ne matra....

 

Pripelje kot raketa, na prehodu za pešce ni bilo označene kolesarske steze in je prepričan, da lahko leti preko.... 

 

Seveda je priletel iz "neprave" strani.... 

 

Mislim, da bo postal kij za baseball del "obvezne opreme " pri meni....

 

Emti bando kolesarsko !!!!

trzin ?? kako hauba??? a ga nisi snel z motorjem???

http://www.domzalec.si/kronika

kolesar - naj bi - pripeljal preko prehoda za pešče pred motorista ... in - naj bi se - potem drl na motorista in ga preklinjav... 

 

khmm .. prehod za pešce je za pešce ..torej če bi pravilno - kot piše tudi I30 - potiskal kolo prek prehoda za pešce potem bi pisalo pešec in ne kolesar ...baje ..

 

No pa še z druge strani. 

Tukaj pizdakamo čez pedalogonce in neukrepanje policije nad prekrški in povzročanjem nevarnosti, ki jih zganjajo.

Kako pa se je policija tega lotila. Očitno ima kolesarsko enoto predvsem zato, da se loteva kolesarjev. In to se dogaja izgleda da le v naseljih. Pa še to ne povsod, temveč predvsem na križiščih, kamor se postavijo in kasirajo.

 

En tak zanimiv primer je križišče pri delavskem domu v metropoli. Če iz smeri centra mimo hotela Lev želiš zaviti levo proti Viču, bi po predpisih moral prečkati križišče naravnost, počakati nov zeleni semafor in zaviti levo, ter tako še enkrat levo, da bi se lahko po kolesarski stezi po pravilih odpeljal po Prešernovi naprej proti Viču. Zato se ljudje čez križišče pač peljejo s prekrškom in gredo takoj levo, a tam pred delavskim domom "hop cefizelj". Že nekaj dni opažam, da tja policaj pribiciklira ravno ob času odhodov iz služb. Jaz svojo kripo seveda potisnem peš čez prehod za pešče in ga potem pogledam z nasmehom ter s sredincem popravim očala.

To znajo, da bi pa zrihtal, da bi bila tam dvosmerna steza za kolesarje ob prehodu za pešče, če je že naprej po Prešernovi taka, ne toooo pa neeee. Buđet je treba filat!

O varnosti in ostalih kamikazah pa seveda nič.

samo nekaj pa je res - pravila so za vse enaka kajne ? tudi mi moramo - naj bi - po pravilih s pumpe upoštevati obvezno desno če je tak znak ..

 

danes na vir-u.. dec in baba parkirata kolesi...in gresta nekaj čez cesto merit - med drugim tudi širino kolesarske poti - ter se peš vrneta preko ceste IZVEN PREHODA ZA PEŠCE KO JE GORELA RDEČA LUČ!!!!!  in ja pol še na tej strani pomerta širino in oddaljenost ter se po križišču ODPELJETA PO PLOČNIKU IZVEN KOLESARSKE STEZE  NAPREJ ..

114013179416198092375508.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na ure tvojih objav imaš časa na pretek pa si sam najdi statistiko ... če si imel firmo si tudi tolk inteligenten pa obveščen da veš kje poiskati..

Si spet nekaj trdil na pamet, zdaj pa slalomiraš, da ni treba odgovoriti.

Ja, časa imam 24 ur dnevno. In kaj je najboljše pri tem? Da za vseh 24 ur sam odločam kaj bom počel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si spet nekaj trdil na pamet, zdaj pa slalomiraš, da ni treba odgovoriti.

Ja, časa imam 24 ur dnevno. In kaj je najboljše pri tem? Da za vseh 24 ur sam odločam kaj bom počel.

dej ne bluzi pa najd podatke ... jst jih nism - sam men je to oproščen k sm navadn butast delouček ... res sm sokriv za vse zaprte firme pa odpuščene delovce sam za podatke pa statistiko me pa bmk .. 

 

 

na sem ti skopiral iz mojega posta če nisi podrobno prebral :

"pri nas v coni je zanimivo to , da je več kot polovica dnevnih migrantov ..zanimivo je tudi to , da odkar pobirajo vse več vozniških dovoljenj za motorna vozila se je število teh ignorantov ki se vozijo tam , kjer jim to ni dovoljeno potrojilo ..naključje ali povezava??"

 

teh dnevnih migrantov , ki se vozijo skozi cono v službo je letos ene 3x tolk kot pred dvemi leti ... naključje , povezava ali demokrašizem ?

 

zanimivo bi bilo , kako bi se ti osebki ki ignorirajo najbolj osnovna pravila obnašanja v cestnem prometu začeli obnašati , če bi jim poleg kazni grozile še kazenske točke v vozniškem dovoljenju - če ga še imajo seveda ..

 

če ga nimajo pa pa dvojno kazen ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na vir-u.. dec in baba parkirata kolesi...in gresta nekaj čez cesto merit - med drugim tudi širino kolesarske poti - ter se peš vrneta preko ceste IZVEN PREHODA ZA PEŠCE KO JE GORELA RDEČA LUČ!!!!!  in ja pol še na tej strani pomerta širino in oddaljenost ter se po križišču ODPELJETA PO PLOČNIKU IZVEN KOLESARSKE STEZE  NAPREJ ..

 

Najbrž sta namerila, da je preozka... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvoji statistiki so poleti vsi na kolesu, ker so brez vozniških, pozimi jim jih vrnejo in so zopet v avtih. 

niti ne ..veliko se jih vozi tudi pozimi - torej je nekaj kar se je dejansko spremenilo ..

al pa so se preselil na kmete ker so jih iz mesta uspešno pregnal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena iz drugega konca:

Roz'ntal u metropoli, kjer je cesta enosmerna, je pa v obe strani kolesarska steza. In ta ima v obratni smeri znak nimaš prednosti. Enak znak imajo tudi avtomobili, ki prihajajo z desne. A so na desni in imajo torej prednost pred kolesarjem.
Običajna slika tam je zmeda in prepotentnost kolesarjev, ki vidijo samo svojo rit in ego, ki mora vedno  imeti prednost tudi tam kjer jo nima. Celo slika iz gugl mepa pokaže točno to situacijo. Z eno staro brihtno kuro. Le jaz budala tam stopam dol in čakam, da se križišče sprazni. 
No, saj potem ko speljem, ker gre nekdo nasproti naravnost, pa spet škriplje, ker bk ne gre naravnost, sam žmigovca se mu ne lub pržgat.
Folk je fuknen, beciklisti pa še najbl!

post-33199-0-98909200-1433914142_thumb.jpg

post-33199-0-64303400-1433914147_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole križišče res lepo pokaže nesposobnost ljudi razumeti in/ali upoštevati najbolj preprosta CPP pravila. Ene 80% kolesarjev tisti trikotnik tam preprosto ignorira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena iz drugega konca:

Roz'ntal u metropoli, kjer je cesta enosmerna, je pa v obe strani kolesarska steza. In ta ima v obratni smeri znak nimaš prednosti. Enak znak imajo tudi avtomobili, ki prihajajo z desne. A so na desni in imajo torej prednost pred kolesarjem.

Običajna slika tam je zmeda in prepotentnost kolesarjev, ki vidijo samo svojo rit in ego, ki mora vedno  imeti prednost tudi tam kjer jo nima. Celo slika iz gugl mepa pokaže točno to situacijo. Z eno staro brihtno kuro. Le jaz budala tam stopam dol in čakam, da se križišče sprazni. 

No, saj potem ko speljem, ker gre nekdo nasproti naravnost, pa spet škriplje, ker bk ne gre naravnost, sam žmigovca se mu ne lub pržgat.

Folk je fuknen, beciklisti pa še najbl!

Lahko pa da je ta babi že bila v križišču, ko se je avto iz desne pripeljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa da je ta babi že bila v križišču, ko se je avto iz desne pripeljal?

Mogoče se je celo rodila tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se je celo rodila tam?

lohk tut da je tvoja sestra, vse je mogoče :)

 

Napisal sem to zato, ker iz slikce ni glih najbolj razvidno, kdo je bil prej v križišču in če se je ženščura že zapeljela čez, predno je avto prišel.... potem je zgodba drugačna. Sicer pa poznam zelo dobro to križišče v rožni dolini in lahko potrdim, da redko kateri biciklist tam ustavi in počaka.... ni panike, dokler ne poči....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!