Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

Glede na uspehe naših profi kolesarjev, in zdej narodno navdušenostjo je cajt da si tut mi z "bojlerjem" nabavimo specialke pa začnemo delat gužvo po cestah, v decatlonu sm vidu jih majo že nekaj izbire za okoli 600€.

Samo se bojim da bi kdo sumil da sem zbežal iz kakga swinger kluba v latexu... ne da imam kolesarsko opremo :lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, smasher pravi:

Glede na uspehe naših profi kolesarjev, in zdej narodno navdušenostjo je cajt da si tut mi z "bojlerjem" nabavimo specialke pa začnemo delat gužvo po cestah, v decatlonu sm vidu jih majo že nekaj izbire za okoli 600€.

Samo se bojim da bi kdo sumil da sem zbežal iz kakga swinger kluba v latexu... ne da imam kolesarsko opremo :lol1::lol1::lol1::lol1:

Zato pa moraš nabavt gorca,ker na njem je pa moderna široka vrsta oblačil? za vožnjo po mestu, gozdu, freeride, allmountain stil ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Široke cote se nosijo samo pri AM in DH kolesih(frirajda kot vrste kolesa ni več, ga je izpodrinil AM).

Gravel in XC je vse oprijeto.

In, metromani na mestnih holandcih nosijo oprijete kavbojke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Buschi pravi:

Široke cote se nosijo samo pri AM in DH kolesih(frirajda kot vrste kolesa ni več, ga je izpodrinil AM).

Gravel in XC je vse oprijeto.

In, metromani na mestnih holandcih nosijo oprijete kavbojke...

Poj sem pa z svojim gorcem in bojlerjem ostal daleč za časom?, sam fleten se pa mam vseen k prbrcam kam na lepo razgledno točko?. A sm puzabu povedat, da mi pomaga štrom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Spasku pravi:

Japonska???trening

tko piše ... če bi se peljali proti kalu, bi jih že kakšna kamikaza snela :P

p.s.

v napačno temo sem tole pripopu ...

če bo kdo od moderatorjev vidu, lahko teh nekaj postov premakne v drugo temo

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Erikcslo pravi:

Kaj pa oni vejo, kako se pelje za užitek!!! ?

216904298_2374454099353094_4825177929741168474_n.jpg

blefer..šnopc proti prehladu je pozabu..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, Erikcslo said:

Še za tiste, ki imajo specijalko!

DL_BhdZW4AA1Dhy.jpg

Samo jaz noža nebi obračal z rezilom gor... Če zletiš potleh lahko napačno klobaso odreže.. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

.... ajd, da ti lula dela "trnk...trnk...trnk" po špicah...

 

... ampak, če ti pa muda vmes namota, pa....         :slap:

 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
10 hours ago, Frenk 67 said:

Dobr, da niso rekreativke 🤪

7sripr1klek51.jpg

Vseen jih treba zaustavit !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini minus te fotke je, da na njej niso takšne sorte babe, za kakršne je muska bla napisana: FAT BOTTOMED !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že en čas razmišljam, da bi @DAMI34&Co. predlagal spremembo teme v "Razmnožimo kulturne bicikliste" 😇

tale občutek moči v plehovju je res fenomen - če se traktor/ kamion/ kombajn/ Sveti Peter z rikšo umakne koloni avtov, bo od 10-ih vsaj 1 zahupal, pomahal čez okno, vključil vse 4 ipd.... 🤔 zahval motoristov (daleč najbolj kulturnih "cestarjev") sploh ne bom omenjal. 👍 resno mislim. 👍👍👍

kot tudi resno mislim, da se je biciklistu, ki se je hitrejšemu za njim vozečemu pripravljen umaknit na avtobusno/ pločnik/ bankino ipd., KULTURNO in MOGOČE zahvalit! 😇👍🐇

očitno je pleh na asfaltu samoumeven in edini sprejemljiv, dolžnost rekreativnih biciklistov pa, da se v primeru dohitevanja kulturno fuknejo v prvi grm/ škarfo/ na avtocesti tudi v protihrupno ograjo za 2.000 eur/m2 😋😋😋

da skrajšam: kljub plehu in popizditisu ob srečanju z nadobudnimi prostovozečimi čredami bodočih profi biciklistov, razumem poslanstvo rekreativnih in njihovo veselje ob še večjem veselju drugih, ki jim zaradi prometne kolegialnosti ni treba skurit žlajfov 😇

zdej bom pa lažje zaspal 😋

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je prej ena mična kolesarka na specijalki mim letela pa sem ji zatulu...krava!!!...
Se je obrnila pa mi fakiča pokazala...pa se je razletela direkt v sosedovo simentalko...
Ja nč...probu sm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!