Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

Pa ta mamca je iz gugl street viewa..... brezveze razglablat a je tm korenine pognala al ne :) Fora je,tko k i30 prav....tm kr picijo bedaki....k je na haubi je pa se bl pametn....pa sploh nima prov :)

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ta mamca je iz gugl street viewa..... brezveze razglablat a je tm korenine pognala al ne :) Fora je,tko k i30 prav....tm kr picijo bedaki....k je na haubi je pa se bl pametn....pa sploh nima prov :)

jst se čist strinjam za ta križišče, se dostikrat tam peljem in je točno tako kot je I30 opisal....

 

gre pa za to. da če je že bila v križišču, jo neupravičeno daje kot primer biciklista ki se tam ne ustavi :jezik:

jest sm pa mislu da je sestra od unga na fasadi...

:lol1:  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk tut da je tvoja sestra, vse je mogoče :)

 

Napisal sem to zato, ker iz slikce ni glih najbolj razvidno, kdo je bil prej v križišču in če se je ženščura že zapeljela čez, predno je avto prišel.... potem je zgodba drugačna. Sicer pa poznam zelo dobro to križišče v rožni dolini in lahko potrdim, da redko kateri biciklist tam ustavi in počaka.... ni panike, dokler ne poči....

Ma bolj je podobna tvoji hčerki. Izrezan foter.

 

Glede na hitrost bicikla in zmožnostjo gonjenja športnice na njem, je verjetno tale avto šele krenil od doma, ko je ona že začela vozit čez križišče.

Torej imaš verjetno prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bolj je podobna tvoji hčerki. Izrezan foter.

 

Glede na hitrost bicikla in zmožnostjo gonjenja športnice na njem, je verjetno tale avto šele krenil od doma, ko je ona že začela vozit čez križišče.

Torej imaš verjetno prav.

pa ne da si užaljen nazo? :friend1:

 

prov, če štajerski strokovnjak tako reče, potem že mora biti tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da si užaljen nazo? :friend1:

 

prov, če štajerski strokovnjak tako reče, potem že mora biti tako :)

Užaljen? Kaj je to? Nekaj za pojest?

 

Bolj je videti, da si ti takoj užaljen, kakor hitro kaj napišem na tvoj post. Živčki?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Užaljen? Kaj je to? Nekaj za pojest?

 

Bolj je videti, da si ti takoj užaljen, kakor hitro kaj napišem na tvoj post. Živčki?

čak, kako lahko rečeš da sem užaljen, če ne veš kaj to je? :) kontradiktorno.... :grim

 

živčki? ah ne, imam zelo dobre, k sreči.... sam sem frej, pa mam čas po MSju skoz brskat :)

 

drgač pa tudi ti hitro repliciraš, karkoli pade na tvojo izjavo ;)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak, kako lahko rečeš da sem užaljen, če ne veš kaj to je? :) kontradiktorno.... :grim

 

živčki? ah ne, imam zelo dobre, k sreči.... sam sem frej, pa mam čas po MSju skoz brskat :)

 

drgač pa tudi ti hitro repliciraš, karkoli pade na tvojo izjavo ;)

Itak, da se bom pogovarjal (dopisoval) s tistim, ki se z mano pogovarja (dopisuje). Tisti, ki si ne upa, ni zanimiv.

Mogoče si v kakšni zadevi celo bolj pameten kot jaz in me boš kaj naučil in prepričal v svoj prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da se bom pogovarjal (dopisoval) s tistim, ki se z mano pogovarja (dopisuje). Tisti, ki si ne upa, ni zanimiv.

Mogoče si v kakšni zadevi celo bolj pameten kot jaz in me boš kaj naučil in prepričal v svoj prav.

ja no vidiš, identično počnem jaz, pa sem po tvojem živčen? :)

 

mogoče si tudi ti v kakšni zadevi pametnejši od mene in se lahko kaj naučim... znanje nikoli ni škodilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no vidiš, identično počnem jaz, pa sem po tvojem živčen? :)

 

mogoče si tudi ti v kakšni zadevi pametnejši od mene in se lahko kaj naučim... znanje nikoli ni škodilo...

Ja ko takole berem tvoje debatiranje z drugimi, mi res deluješ precej živčen. Samo ta zadnje preberi, ki sta si jih izmenjala s pajkico. Manjka tisto galantno, umirjeno, dopustniško pisanje.

 

Lahko brezskrbi izpustiš besedico "mogoče".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ej tastaredva...kreganje je v multištrudl temi :ninja:

To ti je kot za šankom. Vsake toliko se morata dva zravsat, da ostali ne zaspijo. Tema je čisto zamrla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ko takole berem tvoje debatiranje z drugimi, mi res deluješ precej živčen. Samo ta zadnje preberi, ki sta si jih izmenjala s pajkico. Manjka tisto galantno, umirjeno, dopustniško pisanje.

 

Lahko brezskrbi izpustiš besedico "mogoče".

pajkica je druga štorija, moje pisanje njej, zdaj nazadnje, je bilo prav umirjeno in na chill out verzijo.... ampak, preko računalnika, si vsak lahko zapisano interpretira po svoje...

 

glej, lahko izpustim tudi besedo mogoče, ni problema, vsak zase ve koliko ima znanja in pameti in o tem nebi rad debatiral... edino beseda brezskrbi se piše narazen (sem prepričan da to veš in da se ti je prikradel tiparski škart, ampak sem mogu :) )....

Ej ej tastaredva...kreganje je v multištrudl temi :ninja:

pa tole se mi sploh ne zdi kreganje :)  multišrtudl tema :lol1:  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pajkica je druga štorija, moje pisanje njej, zdaj nazadnje, je bilo prav umirjeno in na chill out verzijo.... ampak, preko računalnika, si vsak lahko zapisano interpretira po svoje...

 

glej, lahko izpustim tudi besedo mogoče, ni problema, vsak zase ve koliko ima znanja in pameti in o tem nebi rad debatiral... edino beseda brezskrbi se piše narazen (sem prepričan da to veš in da se ti je prikradel tiparski škart, ampak sem mogu :) )....

pa tole se mi sploh ne zdi kreganje :)  multišrtudl tema :lol1:  :lol1:

multištrudel ne multišrtudl:)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

glej, lahko izpustim tudi besedo mogoče, ni problema, vsak zase ve koliko ima znanja in pameti in o tem nebi rad debatiral... edino beseda brezskrbi se piše narazen (sem prepričan da to veš in da se ti je prikradel tiparski škart, ampak sem mogu :) )....

...

Ma tale škratek nama pa res nagaja.

Jebiga, tudi jaz sem mogu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tale škratek nama pa res nagaja.

Jebiga, tudi jaz sem mogu.

Pozabil si oboldati škart=škrat.... je pa namenoma tako napisan ta tiparski škart :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si oboldati škart=škrat.... je pa namenoma tako napisan ta tiparski škart :)

Za škart sem si mislil, da zna bit namerno. Tiparski, pa še nisem jemal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ti je mislu podturit nebi, ker misli da se narazen pise.

Tudi to sem videl... glede na to, da trdi, da je pametnejši od mene (v kar ne bom podvomil), bo že sam vedel kako se piše tj. skupaj ali narazen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ti je mislu podturit nebi, ker misli da se narazen pise.

Aha. In ti misliš, da se piše skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil ze v dvomih pa si sel googlat?

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!