Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

A nisi rekel, da si v tvojih koncih že vse ustavil? :?

 

Se samo meni zdi, da ti gre to ustavljanje preko tipkovnice bolj slabo. :hmm:

V zgornjem postu govori o moških biciklistih, v spodnjem pa o ženski biciklistki. Verjetno bi jo dohitel, pa mu je zgleda štanga delala napoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi rekel, da si v tvojih koncih že vse ustavil? :?

 

Se samo meni zdi, da ti gre to ustavljanje preko tipkovnice bolj slabo. :hmm:

Na naših koncih je ena, na pot na šiht je pa druga štorja! :grim 

Na naših koncih si ne upam nč bičiklistk tikat, k lohka babnc kej na uha pride. Pol bo pa ona mene ustaulala. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne tragedije so žal del vsakoletne statistike v črni kroniki: http://www.rtvslo.si/crna-kronika/za-posledicami-nocnih-nesrec-umrla-dva-kolesarja/370226

Kot vidimo v tej temi, pa živimo med ljudmi ki si najdejo celo čas, da se iz takih tragedij norca delajo. Primitivci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kot vidimo v tej temi, pa živimo med ljudmi ki si najdejo celo čas, da se iz takih tragedij norca delajo. Primitivci!

Kdo se tu dela norca iz nesreč?  :blush:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa zgleda, ko te ugrizne pes, katerega je lastnik poslal name, ker sem "rekeativno kolesaril" mimo njegove hiše.

Ljudje malo več strpnosti, ter olike na naših cestah(u bistu na vseh področjih) nam ne bo škodilo.

 

 

A to me ne bo ustavilo. Dobil sem še dodatni zagon...

post-36419-0-36839100-1437897838_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes je dobil svojo porcijo z kolesarskim čevljem. Lastnik pa še bo. Od policije...

 

Drugače pa ne priporočam kolesarjenja po Osolniku nad Soro (Medode), ker ni to osamljeni primer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes je dobil svojo porcijo z kolesarskim čevljem. Lastnik pa še bo. Od policije...

 

Drugače pa ne priporočam kolesarjenja po Osolniku nad Soro (Medode), ker ni to osamljeni primer...

Me pa zanima kje je to bilo....sem prefural že Osolnik po dolgem in počez z gorcem (zdaj sem bolj na cestnem).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vabim vse z veseljem h nam u hribe :OK: ne bom psa spustila na nobenga, sam prej se najavte, da si stol ven prnesem, pa kokice.... men je pa tok dober gledat prešvicane kolesarje ... :blush:

 

p.s. priporočam dobro kondicjo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa zgleda, ko te ugrizne pes, katerega je lastnik poslal name, ker sem "rekeativno kolesaril" mimo njegove hiše.

...

Očitno čist nesposobn cuck!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes je dobil svojo porcijo z kolesarskim čevljem. Lastnik pa še bo. Od policije...

 

Drugače pa ne priporočam kolesarjenja po Osolniku nad Soro (Medode), ker ni to osamljeni primer...

 

Za lastnika flobert...za psa pa klobaso   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno čist nesposobn cuck!

Al pa kolesar, ki je navajen na neprijetne situacije. Lahko pa prideš k meni pa preveriš sam...

Aja pa če si star pa zagrenjen, ne se sekirat, sej te bodo kmalu ciprese ozdravile....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima kje je to bilo....sem prefural že Osolnik po dolgem in počez z gorcem (zdaj sem bolj na cestnem).....

To je pa zadnja kmetija predno prideš do cerkve. Lastnika osebno poznam. Tudi vem, da preganja kolesarje. Nisem pa mislil, da bo name poslal psa, ker sem bil že velikokrat pri njem in je bil pes privezan. Tudi je močno deževalo in sem mislil, da pač nikogar ne bo zunaj. No ko me je pes ugriznil mi je še rekel, čist prav ti je da te je, kaj pa kolesariš tukaj. Ko je pa ugotovil kdo sem, se je pa začelo jeclanje. Sem se pa čisto "ponesreči" peljal mimo, ker sem prič šel tam mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za lastnika flobert...za psa pa klobaso   :smoke:

 Ha napaka. Flobert ima 7,5 J moči. Mislil si .22 lr, pa da mu spustimo vodo iz kolena... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K dohtarju pejt pa prijav ugriz. Itak je fajn da kako injekcijo proti tetanusu dobiš... Pa nima veze a psa poznaš Al ne. Bo lastnik dobil še poziv iz veterine.

Načeloma nisem zato da je človek žleht, ampak v takih primerih pa... Milo za zajfo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K dohtarju pejt pa prijav ugriz. Itak je fajn da kako injekcijo proti tetanusu dobiš... Pa nima veze a psa poznaš Al ne.

Tako je. Tam ti bodo svetovali tudi obisk antirabične ambulante.

Drugače pa jaz ugriz psa ne oprostim lastniku. Po ambulantnem pregledu sledi prijava policiji, nato pa primerna odškodnina. Če imajo ljudje pse, naj za njih primerno poskrbijo!

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kolesar, ki je navajen na neprijetne situacije. Lahko pa prideš k meni pa preveriš sam...

Aja pa če si star pa zagrenjen, ne se sekirat, sej te bodo kmalu ciprese ozdravile....

O revši, kaj te pa tare?! Poleg teh komarčkovih pikcev seveda. :jezik:

 

Drugače je pa pri teh zadevšnah tudi vprašanje kje se vse to dogodi.

Tudi meni ne bi bilo všeč, če se mi bi kdo čez dvorišče z bicikli lajhal.

 

Tako da za osvetlitev situacije lahko lokacijo pokažeš na gmapu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ha napaka. Flobert ima 7,5 J moči. Mislil si .22 lr, ...

Kaj če bi se ognil opisovati nekaj o čemer očitno nimaš pojma?! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič me ne tare. Me pa grozno moti odnos slovencev, ko so v avtih, na dvoriščic, itd... polno neke nestrpnosti. Razmišljam tako, če si zajebu v življenju, in nisi nič naredil iz sebe-si zguba- ne bit jezen na cel svet, bodi jezen nase, ker kriv si si sam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se ognil opisovati nekaj o čemer očitno nimaš pojma?! :glare:

 

Ha, zdej se pa malo smešiš, ker o tem imam pa precej več pojma, kot ti. Ne bit bedak pa se delat pametnega tam kjer nisi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa zgleda, ko te ugrizne pes, katerega je lastnik poslal name, ker sem "rekeativno kolesaril" mimo njegove hiše.

Ljudje malo več strpnosti, ter olike na naših cestah(u bistu na vseh področjih) nam ne bo škodilo.

 

 

A to me ne bo ustavilo. Dobil sem še dodatni zagon...

Zavestno pustit psa, da ugrizne človeka je debilno do skrajnosti.

 

 

...

Tudi meni ne bi bilo všeč, če se mi bi kdo čez dvorišče z bicikli lajhal.

 

...

Pa vseeno ne bi naščuval psa na človeka. Takšen problem se da rešit na 1000 in en bolj kulturen način (ograja, tabla Privat zemljišče, nenazadnje prijava na policijo in tožba zaradi motenja posesti, ... )

Tako pa bo heroj, ki se skriva za psom plačal konkretno kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, zdej se pa malo smešiš, ker o tem imam pa precej več pojma, kot ti. Ne bit bedak pa se delat pametnega tam kjer nisi....

Ja bravooooooo! Ko ti bo jasno, kaj je Flobert, kolikšna je širina tega izraza in ne boš zanj pisal teke eksaktne moči, se bova pa naprej o tem pogovarjala!

Do takrat pa raje parkeljčke stran od tipkovnice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami pa nobene divjačinske salame ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavestno pustit psa, da ugrizne človeka je debilno do skrajnosti.

 

 

Pa vseeno ne bi naščuval psa na človeka. Takšen problem se da rešit na 1000 in en bolj kulturen način (ograja, tabla Privat zemljišče, nenazadnje prijava na policijo in tožba zaradi motenja posesti, ... )

Tako pa bo heroj, ki se skriva za psom plačal konkretno kazen.

Nikjer ne piše, da je bil pes naščuvan. Je pa bil odvezan, spuščen. Na kmetijah kot so te tam gori, je treba pričakovati, da se okoli kmetij sprehajajo psi čuvaji. 

Imajo jih tako zaradi čuvanja domačih živali pred plenilci, kot tudi zaradi vse bolj prisotnih kolesarjev in sprehajalcev, ki lazijo povsod kjer se jim sprdne in stikajo tam kjer nimajo kaj iskati. Za kmeta je celotna kmetija isto kot za meščana njegovo stanovanje. Nimaš kaj tam iskati brez njegovega dovoljenja, če pa še izrecno prepoveduje, pa sploh ne. In kot opisuje Skalar, je ta domačin že izrazil nestrinjanje z lazenjem in bicikliranjem okoli njegove kmetije. In če se ne motim, tiste poti tam sploh niso javne! 

Tudi sam ne maram, da meščanska mrgolazen stika po mojih parcelah! 

Frajerji se sprehodijo mimo tebe in nisi vreden niti pozdrava, pa hodi po poti, ki si jo ti utrdil, čez most, ki si ga ti postavil, mimogrede se gre še nafutrat na tvojih pridelkih in po možnosti parkira v najbolj bujni detelji, ven grede pa še seveda skoplje kolesnice, ker itak ne zna drugje kot po asfaltu vozit.

Res je pravica uporabe naravnega okolja dana vsem, a odnos je potrebno imeti in večina te kolesarske svojati ga NIMA!

Zato bo še marsikdo jokal, zaradi kakšnih luknjic v koži, še posebej tisti, ki bi na pasji ugriz odgovorili s strelnim orožjem, kot se tu izjavlja ta butasti Skalar!

 

O kazni zaradi psa je pa še vprašanje če bo. Ni vsak ugriz kazniv, še posebej če je šlo za ugriz psa čuvaja na privatnem prostoru! Zna biti kazen tudi ali pa samo za nasprotno stran. Premalo je znanega za razsodbo tako čez palec!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!