Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

pred 5 minutami, I30 pravi:

Torej, brez spremljevalnih vozil in licence ni vožnje vštric!

Jim bom šal jaz spremstvo delat. Sam dbkiller morem prej ven pošravfat :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 5 minutami, . pravi:

Samo še dopovedat jim je treba. Inkasanti pa raje tiste 10+ kasirajo na odsekih ki bi lahko imeli znake za večjo dovoljeno hitrost...

Takole bom rekel. 
Če za njih ne veljajo omejitve, potem tudi za druge ne!

Kaj se zamudiš peljati 30km/h pred tako kolono po celi trasi, ki jo nameravajo goniti?
Če začnejo to  prakticirati avtomobilisti, bo zagotovo prišlo do hude krvi in prijav. Kar. Tako se bo identificiralo tudi pedalogonce. 
Priporoča se  uporaba kakšnih starih dizelašev, katerim je zaradi varnega pogleda naprej potrebno redno čistiti stekla.:jezik:

Konec koncev jim s tem pomagaš da vsaj delno zadostijo zakonu in dobijo spremljevalno vozilo spredaj in več njih zadaj.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, I30 pravi:

Mislim, da bom v skladu z zgornjimi ugotovitvami in potrditvami začel ukrepati na našem koncu.:smoke:

Bolj težko. Valpeti štrajkajo in se ti bodo samo veselo nasmihali, če jih boš klical.

 

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

A pol zdej ne smem več vštric vozit, ko grem sam na bicikl furo :eek:

Lahko pod pogojem, da si toliko natreskan, da sebe četverno vidiš v ogledalu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, I30 pravi:

No, zdaj pa malo resnosti prosim!

Torej, brez spremljevalnih vozil in licence ni vožnje vštric!
Neumikanje take kolone pedalogoncev , legalne ali nelegalne v primeru, da se za njo nabere kolona, ki ne more varno prehiteti je prekršek.

Pika in amen!

Prekrškek je tudi, ko bedak v konzervi prehiteva kolesarja, ko nasproti pelje lepa velika Scania, Man...in te nato zrine v jarek. Taki imbecili so samo za v kakšno luknjo :twak:. Zato vedno z biciklom malo bolj proti sredinski črti al' pa vštric, da me taki idioti ne rinejo "preblizu desnemu robu vozišča". Tako napiše policist, ko obravnava padec kolesarja. Idioti v pločevinki, ki skuhajo pizdarijo pa itak odpeljejo naprej. Ko jebe kolesarja v malinah, a ne?

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ton pravi:

Prekrškek je tudi, ko bedak v konzervi prehiteva kolesarja, ko nasproti pelje lepa velika Scania, Man...in te nato zrine v jarek. Taki imbecili so samo za v kakšno luknjo :twak:. Zato vedno z biciklom malo bolj proti sredinski črti al' pa vštric, da me taki idioti ne rinejo "preblizu desnemu robu vozišča". Tako napiše policist, ko obravnava padec kolesarja. Idioti v pločevinki, ki skuhajo pizdarijo pa itak odpeljejo naprej. Ko je be kolesarja v malinah, a ne?

Itak, kaj pa delaš dren na cesti. Če si se prišel vozit, potem goni do onemoglosti in ne sanjaj ter opazuj vejverc po drevesih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 12 minutami, ton pravi:

... Ko je be kolesarja v malinah, a ne?

Točno tako. :jezik:

Ok, no joke, tipično si odreagiral. Kretensko pedalogonsko! Pišemo o eni situaciji, ti se vlečeš ven in izgovarjaš z drugo blesavo situacijo.
Seveda je to, kar si opisal nevarno in nedopustno. A ne pojasnuje in ne opravičuje tiste prve čredno zblaznele situacije.
Sam večkrat z mopedom "šlepam" kakšnega solo kolesarja na naših koncih in sem do sedaj to počel z veseljem, ker sva potem oba dobre volje.
Po teh tvojih in takih reakcijah, kot jih od kolesarjev doživljam, pa sem že začel razmišljati v stilu "ko jih jebe". 
Kaj ti želim povedati? Da take reakcije kot je tvoja ali še kakšna bolj nestrpna od koga drugega, le potencira konflikt. Kdo potegne krajšo v konfliktu kolesar - piksna, pa sam premisli!

Kolesarji, ki želijo varno rekreacijo in potovanja na javnih površinah, bi morali podpirati prizadevanja za upoštevanje cestnih predpisov in tako ustvariti znosne razmere za vse, ne pa da konflikt potencirajo.
Ali bodo to kdaj počeli? Po njihovem obnašanju sodeč zelo dvomim. 

Zato sem prvi, ki bi podpisal zahtevo po registraciji koles in ovešenju njih s tablicami.
 

pred 14 minutami, jskrablin pravi:

Jim bom šal jaz spremstvo delat. Sam dbkiller morem prej ven pošravfat :devil:

Že, sam nekaj pa le morš notr met!

Vsaj kešna diza za prelaufan ole.:cool:

 

Zdej pa sam še un butast forum 69 na 202valu počakamo, de bo kej zbrihtal!:SS

pred 24 minutami, ton pravi:

Prekrškek je tudi, ko bedak v konzervi prehiteva kolesarja, ko nasproti pelje lepa velika Scania, Man...in te nato zrine v jarek. Taki imbecili so samo za v kakšno luknjo :twak:. Zato vedno z biciklom malo bolj proti sredinski črti al' pa vštric, da me taki idioti ne rinejo "preblizu desnemu robu vozišča". Tako napiše policist, ko obravnava padec kolesarja. Idioti v pločevinki, ki skuhajo pizdarijo pa itak odpeljejo naprej. Ko jebe kolesarja v malinah, a ne?

Ton, še en špeguček:

Pedalogoniš po sredini voznega pasu. Dejansko si v prekršku, ker bi moral voziti po desnem robu.
Nasproti ti pripelje piksna. Recimo da je bmfa, de bo bolj verodostojno. 
Ti se za svojo vožnjo izgovarjaš, da je cesta razfukana in bi na robu razfukal tabularje.
Bemtiš, na oni strani pa isto sranje in bmfa ima nizkoprofilna kolesa, ki so takisto občutljiva na udarne jame. 
Ergo se jim tudi on z isto pravico umakne. Nihče od vaju pa se seveda ne bo potrudil zavreti in počakati čiste situacije.
Ti v malinah on z odbitim špeglom.
Kdo je večja baraba in idiot?
Jaz bi takim rekel zmenta se sama, oplaženje. Tako se definira ko gre ista situacija za dve piksne. 

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, maus pravi:

s ketno od kawasakija jih ustavš celo kolono :ninja: 

Klinc, k jih nisem spraulau. :blush:
A od Honde ni dobra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, I30 pravi:

Klinc, k jih nisem spraulau. :blush:
A od Honde ni dobra?

jah ... no ja ... mislm ... božat jih pa ni treba :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, RobiRoberto pravi:

NE ME "ketnat" ... :blush:

sj s ketno od honde boš sam božan ... boj se kwasaki ketne :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me bo že kdo ketnav, potem naj me ketna vsaj z Y-psilonovimi ketnami... :OK:

Zakaj se sedaj bojim na današnje popoldnasko bycykliranje ???  :OK:

Seveda, tudi sedaj NISEM zagovornik kolesarjev, ki se vozijo v skupinah in eden zraven drugega !!!   :nono:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ton pravi:

Klanci navzgor so pa posebni užitki za kolesarja. Predvsem dobro natreniranega. Prakticiram pa oboje, avto in bicikl. Enkrat v eni, drugič v drugi vlogi.:ras:

A se tud kej z motorjem voziš :hmm::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam z X ringi bolj boli kot z O ringi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 4. 2016 at 7:32, HD-Dyna pravi:

Hmmm, eno vprašanje Borutt .... No ja, malo več kot eno :blush:

S kolesom vozim hitreje kot 25 km/h.... Ali to pomeni : 

- Da nisem kolesar ?

- Da s kolesom ne smem voziti hitreje od 25 km/h ?

-  Da si moram nalimati tablico na rit ?

- Da ne smem nikoli več prehiteti Norca na njegovi ljubici :P

Ti kar pedaliraj do onemoglosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 4. 2016 at 13:03, Kmet2 pravi:

 

 

Ob 7. 4. 2016 at 9:38, I30 pravi:

Točno tako. :jezik:

Ok, no joke, tipično si odreagiral. Kretensko pedalogonsko! Pišemo o eni situaciji, ti se vlečeš ven in izgovarjaš z drugo blesavo situacijo.
Seveda je to, kar si opisal nevarno in nedopustno. A ne pojasnuje in ne opravičuje tiste prve čredno zblaznele situacije.
Sam večkrat z mopedom "šlepam" kakšnega solo kolesarja na naših koncih in sem do sedaj to počel z veseljem, ker sva potem oba dobre volje.
Po teh tvojih in takih reakcijah, kot jih od kolesarjev doživljam, pa sem že začel razmišljati v stilu "ko jih jebe". 
Kaj ti želim povedati? Da take reakcije kot je tvoja ali še kakšna bolj nestrpna od koga drugega, le potencira konflikt. Kdo potegne krajšo v konfliktu kolesar - piksna, pa sam premisli!

Kolesarji, ki želijo varno rekreacijo in potovanja na javnih površinah, bi morali podpirati prizadevanja za upoštevanje cestnih predpisov in tako ustvariti znosne razmere za vse, ne pa da konflikt potencirajo.
Ali bodo to kdaj počeli? Po njihovem obnašanju sodeč zelo dvomim. 

Zato sem prvi, ki bi podpisal zahtevo po registraciji koles in ovešenju njih s tablicami.
 

Že, sam nekaj pa le morš notr met!

Vsaj kešna diza za prelaufan ole.:cool:

 

Zdej pa sam še un butast forum 69 na 202valu počakamo, de bo kej zbrihtal!:SS

Ton, še en špeguček:

Pedalogoniš po sredini voznega pasu. Dejansko si v prekršku, ker bi moral voziti po desnem robu.
Nasproti ti pripelje piksna. Recimo da je bmfa, de bo bolj verodostojno. 
Ti se za svojo vožnjo izgovarjaš, da je cesta razfukana in bi na robu razfukal tabularje.
Bemtiš, na oni strani pa isto sranje in bmfa ima nizkoprofilna kolesa, ki so takisto občutljiva na udarne jame. 
Ergo se jim tudi on z isto pravico umakne. Nihče od vaju pa se seveda ne bo potrudil zavreti in počakati čiste situacije.
Ti v malinah on z odbitim špeglom.
Kdo je večja baraba in idiot?
Jaz bi takim rekel zmenta se sama, oplaženje. Tako se definira ko gre ista situacija za dve piksne. 

I30, ko pedalogonim se obnašam kot biciklist, ko upravljam s konzervo pa bentim čez te padalogonarje. Jebat ga, enkat tako, drugič drugače. Važno, da ne grem u maline al' pa, da kakšnega tja ne spravim.

Pa ne smeš peljati po desnem robu, ker to je že prekršek. Ti lahko Borutt pojasni, da vožnja preblizu desnega roba je "kurba". :lol1:

 

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mausu zaleže edino, če ga z OREGON ketno po hrbtu pobožaš..  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 4. 2016 at 13:03, Kmet2 pravi:

A se tud kej z motorjem voziš :hmm::P

Večkrat kot z biciklom. Letos se bom pa še malo več. Sem oba bicikla prodal. Samo zato, da me I30 ne bo rinil v maline. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ton pravi:

Večkrat kot z biciklom. Letos se bom pa še malo več. Sem oba bicikla prodal. Samo zato, da me I30 ne bo rinil v maline. :lol1:

I30 se bolj malo vozi, bolj jaga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

mausu zaleže edino, če ga z OREGON ketno po hrbtu pobožaš..  :D

 

36 zob.

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

 

 

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

I30 se bolj malo vozi, bolj jaga :D

Zato pa imam raje cesto kot hard enduro. Off road vožnji po gozdu se izogibam. Raje vidim, da me sklati kakšna Scania, kot kakšen "omotičen" jager. :alko:

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Zivnorc pravi:

mausu zaleže edino, če ga z OREGON ketno po hrbtu pobožaš..  :D

 

ORENKGON ketna bo torej tisto pravo za pedalogonce?!:hmm:

pred 9 minutami, ton pravi:

Večkrat kot z biciklom. Letos se bom pa še malo več. Sem oba bicikla prodal. Samo zato, da me I30 ne bo rinil v maline. :lol1:

Evo, edn majn:010. Kdo pravi, da ta tema nima efektov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, I30 pravi:

ORENKGON ketna bo torej tisto pravo za pedalogonce?!:hmm:

Vzamem samo tisto HG (hyper glide). Oregonka ne paše na pedalogonske zobnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ton pravi:

36 zob.

 

Zato pa imam raje cesto kot hard enduro. Off road vožnji po gozdu se izogibam. Raje vidim, da me sklati kakšna Scania, kot kakšen "omotičen" jager. :alko:

Trezu jager te bol zihr zadene! K enga cila, ne pa dveh. In stopnja nevarnosti se povečuje:mad:, ker "omotičnih" je vedno manj. Menjava generacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, I30 pravi:

Trezu jager te bol zihr zadene! K enga cila, ne pa dveh. In stopnja nevarnosti se povečuje:mad:, ker "omotičnih" je vedno manj. Menjava generacij.

To drži. Trezen te načrtno zihr zadane. Omotičen pa po nesreči. Itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

I30 se bolj malo vozi, bolj jaga :D

Klinc, ne pa jaga. Grabi, seka, z motiko in motorko po gmajni leta, jagal bomo pa po 1. maju. Zjutri, ko boste spal, začnemo nažigat. Tko da ne se s kšnimi kožuhi pokrivat, če boste u hosti obležal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!