Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

ja sj ... k pa js rećem, da jih je treba šćeulat me pa napadate, da sem grobijan ... to so navadni diujaki in objestneži ... končno so to tut novinarji dojeli 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/skoraj-tri-cetrtine-kolesarjev-krsi-prometna-pravila-celado-pa-uporabljajo-vecinoma-le-otroci.html

tričetrine motoristov jih zihr ni diujakou ... mogoče so diujaki tam okoli 2,5 ‰ vseh motoristov

:huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Xebec pravi:

Še zmeri je najbolj k jih policaji ne jebejo 1%.

ja sj .. kdo pa bi jih u unih oprijetih pajkicah in pobritih nogah .. te se je treba dotikat samo s tomfo :P

 

sem se u soboto peljal iz Senožet prodi Divači ... tako .. umirjeno .. po omejitvah ... in v daljavi zagledam kolesarja ... našpičenega ... ko se mu približam na cca 50 m je nenadoma zavil skoraj do sredinske črte ... ej fak ... ni velik manjkalo, da bi ga nasadu ... neki je stegoval za hrbet in kreten kar naenkrat zavil v levo ... če bi se mi samo dotaknil RR-ke, bi ga verjeten imeli za pogrešanega :mad: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 m pred seboj bi ga nasadu? Kolk dolgega pa mas? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Zok pravi:

50 m pred seboj bi ga nasadu? Kolk dolgega pa mas? :rolleyes:

on tok hitr vozi, da mu garmin u pretekliku govori, ti pa tut nč ne razumeš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zok pravi:

50 m pred seboj bi ga nasadu? Kolk dolgega pa mas? :rolleyes:

..... verjetn se vozi s kolom v roki....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Zok pravi:

50 m pred seboj bi ga nasadu? Kolk dolgega pa mas? :rolleyes:

če on pele 10 km u klanc .. js pa pelem 90 :blush: ... sm u nekaj sekundah pri njemu :whistle:

glede na fanta od mraulice, zmagam :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga tepst po buc, ker mu pol cel dan doni v glavi.....:ras:(donssempaseposebizlehtpress :whistle: )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

Agresivnež :twak:

in kje je tle agresija :huh:

kje je ćewl :huh:

kje je ćelna :huh:

kje je toućenje po tilniku :huh:

kje je ćupanje goutanca :huh: 

kje je lomlenje ćlenkov z mojim obrazom :huh: 

nabijaš :ras: 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bambi61 pravi:

Mene je že kar malo strah! Dobro da nimam pecikla...

ejga a veš da mene tut .. ga že ene 10 let nism iz kleti vn dau :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

A ni tvoj RR pecikl? :hmm:

a ti bi res rad teku in tulu ... SJ NAUM VEEEEEEEEEEĆ :mad:

tvoj 125-ka je pecikl :ras:

ti si še pešec in kolesar ... zato si na drugi strani brega :dry:

p.s.

a si že na cesti al še vedno drajsaš poligon :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 5. 2017 ob 11:52, maus pravi:

ja sj ... k pa js rećem, da jih je treba šćeulat me pa napadate, da sem grobijan ... to so navadni diujaki in objestneži ... končno so to tut novinarji dojeli 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/skoraj-tri-cetrtine-kolesarjev-krsi-prometna-pravila-celado-pa-uporabljajo-vecinoma-le-otroci.html

tričetrine motoristov jih zihr ni diujakou ... mogoče so diujaki tam okoli 2,5 ‰ vseh motoristov

:huh: 

Se ti zdi, da kršijo predpise ? Mogoče piše, kje mora biti čelada ? Ker v 1. odstavku piše naslednje ; (1) Voznik in potnik na mopedu, lahkem štirikolesu, motornem kolesu, trikolesu in štirikolesu brez zaprte kabine mora med vožnjo nositi na glavi ustrezno pripeto homologirano zaščitno motoristično čelado.

(3) Voznik in potnik na kolesu morata imeti do dopolnjenega 18. leta starosti med vožnjo ustrezno pripeto zaščitno kolesarsko čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj nisem se obregnil ob čelado ampak o kršenju predpisov, kot je omenjeno v članku, katerega nisem jaz napisal :P

samo danes sem opazil dva kolesarja, ki sta se peljala v nasprotno smer, eno kolesarko s telefonom v roki in 3 kolesarje, ki so prečkal cesto na prehodu za pešce kjer ni kolesarske steze ... 

sam od službe pa do doma, bi meu tedensko normo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, kaj si mislil. Ravno zadnjič je en kolesar naredil za kakšnega tisočaka prekrškov. Tudi on je mislil, da je nesmrten in, da ima prednost pred vsemi. S položnico v roki je spoznal svojo zmoto o neukrepanju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vseeno kaj je mislil. To kar zdaj zganjajo je čisto navadno zajebavanje in iskanje dlake v jajcu. Kolesarske steze po Ljubljani so eno zblojeno sranje (kažejo ene dve, ki sta za silo urejene, to da se končajo kar nekje in da potem nimaš kam, pa kar ni njihov problem) . In debil policajski razlaga po tv kako je pa treba par ulic naokoli... (bi ga jaz rad videl na kolesu, da bo "krožil" po par kilometrov v nasprotno smer) . Seveda je potrebno urediti zadeve, samo je potrebno najprej urediti infrastrukturo (kolesarske steze) in šele potem zajebavati ljudi, ne pa obratno (aja, tako je lažje) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, franc pravi:

Saj je vseeno kaj je mislil. To kar zdaj zganjajo je čisto navadno zajebavanje in iskanje dlake v jajcu. Kolesarske steze po Ljubljani so eno zblojeno sranje (kažejo ene dve, ki sta za silo urejene, to da se končajo kar nekje in da potem nimaš kam, pa kar ni njihov problem) . In debil policajski razlaga po tv kako je pa treba par ulic naokoli... (bi ga jaz rad videl na kolesu, da bo "krožil" po par kilometrov v nasprotno smer) . Seveda je potrebno urediti zadeve, samo je potrebno najprej urediti infrastrukturo (kolesarske steze) in šele potem zajebavati ljudi, ne pa obratno (aja, tako je lažje) .

lp

po eni strani maš prav, po drugi strani sem pa jaz govoril o urejenih kolesarskih stezah .. in  ti povem ... okoli Gospodarskega razstavišča, ob Vilharjevi v Ljubljani so urejene kolesraske steze na obeh straneh ceste... tukaj se kolesarji vozijo kokr jim paše gor dol, po dva ali trije vštric .. to vidim vsak dan ko grem iz službe in v službo ... vsaj enega vidim dnevno s telefonom v roki ... 

je pa res, da tudi jaz ne morem čez cesto peš kadar hočem in kjer hočem ... pač moram 100 m do semaforja ;)

je pa res, da kolesarske steze niso povsod urejene ampak naj se držijo predpisov vsaj tam kjer so urejene

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

po eni strani maš prav, po drugi strani sem pa jaz govoril o urejenih kolesarskih stezah .. in  ti povem ... okoli Gospodarskega razstavišča, ob Vilharjevi v Ljubljani so urejene kolesraske steze na obeh straneh ceste... tukaj se kolesarji vozijo kokr jim paše gor dol, po dva ali trije vštric .. to vidim vsak dan ko grem iz službe in v službo ... vsaj enega vidim dnevno s telefonom v roki ... 

je pa res, da tudi jaz ne morem čez cesto peš kadar hočem in kjer hočem ... pač moram 100 m do semaforja ;)

je pa res, da kolesarske steze niso povsod urejene ampak naj se držijo predpisov vsaj tam kjer so urejene

 

No, jaz vam priporočam, da greste 1 teden vsak dan na šiht in domov po kolesarskih in boste videli, kaj boste doživeli. 

Avti parkirani na pločnikih in kolesarski, vozijo se tudi skuterji in mopedi ( in to taki, ki imajo 25 nalepke, gredo pa konkretno več), pešci izstopijo iz busov in ne jebejo 5% kolesarske ali/in kolesarjev, tudi na splošno velikokrat kdo hodi po kolesarski, ko se pelješ čez cesto, marsikdaj kdo spregleda ali pa v zadnjem trenutku vidi ali pa vidi in ne jebe pa pelje naprej,...aja, da ne pozabim še, če kdo pozna LJ in se pelje od RTVja mimo Tabora, pride do kolesarske ob kateri so parkirani avti, tam sem skoraj fasal vrata od vozil, ker niso pogledali,...v glavnem za normalnega kolesarja, ki je pozoren in upošteva vsa pravila je en tak izletek lahko zelo stresen, tisti kolesarji, ki se jim jebe, pa jih je maus opisal.  Do zdaj lahko samo rečem, hvala kurcu da sem pozoren.

Jaz lahko priznam, da sem kršil en sam zakon - peljal sem se po kolesarski kontra, ker na drugi strani, kjer se moraš peljati po zakonu, ni bilo kolesarske, cesta pa nevarna, ker so v LJ idioti na cestah,sploh tistih prometnih (Njegoševa npr.).  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus to ti dam prav, samo tisto okoli Gospodarca je tudi nekaj boljšega, nekega resnega razloga za vožnjo v nasprotno smer tam res ni, samo če ti potem na križišču rata priti čez cesto brez prekrška, ti dam za kavo (lahko, da so sedaj popravili "ureditev" samo par tednov nazaj je bila to misija nemogoče, "skracane označbe" prekriti semaforji, v glavnem neizvedljivo) .

Definitivno pa soglašam z Arzen-om.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!