Skoči na vsebino

Odnos policije do vas?


Priporočene objave

Pa si ti prepričan, da gre res za vašega policaja. Da ni slučajno John Wayne v reinkarnirani obliki? :wink:  8)

še hujše: umazani hary :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, čudna zgodba res. Morda je pa res vpletena kakšna osebna zamera, al pa karkoli. Pa še vsaka medalja ima 2 plati. Seveda pa so nekateri policaji nestrpni, dostikrat pa so tudi ljudje nestrpni do njih.

Jaz osebno še nisem imel niti ene neprijetne izkušnje z njimi, čeprav me ustavijo zlo pogosto. Se pač vozim na takih relacijah in ob takem času, da sem pogosto "tarča". Vendar do zdaj so še vedno bili korektni do mene. Še takrat, ko bi mi res lahko napisal kazen, mi je napisal opozorilo. Če se obnašaš do njih korektno, se bodo tudi oni do tebe.

Seveda pa izjeme so in vedno bodo ... tu moraš pa imeti (ne)srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem čemu gre zahvala, morda mojemu krektnemu odnosu do njih, večinoma vožnji v okviru predpisov ( vsaj z avtom ),ali goli sreči, ampak z policaji pač nimam nekih slabih izkušenj. To da te ustavljajo, kaznujejo, preverjajo...,pač ne šteje, opravljajo svojo službo za radi katere jih plačujemo, in roko na srce tudi potrebujemo.

Se spomnim časov ko smo bili mulci, še v času juge, in se z mopedi vozili brez izpitov in počeli raznorazne pizdarije ( letom primerne , 10 + ), pa so nam samo spustili gume..., o kakšnem izživljanju ki ga danes opisuje mularija ni bilo ne duha ne sluha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem to je pa za popizdet. Da se pa en tako izživlja nad nekom in izkorišča svoj položaj je pa preveč. Jst osebno nisem mel nikol problemov s policaji sam enkrat me je en mal napizdu k sem ga hotu okol prnest, drugač so pa bli zmerej korektni. Kar se pa tega policaja tiče bi pa sam to reku, da če je res tak bi blo zelo dober, da bi ga čim prej odpustili iz policije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben nima pravice pretepsti nobenega. Policaj ima na voljo druge

mehanizme za ukrepanje. Seveda vedno obstajajo dve plati zgodbe.

Policaj se ima pravico fizično obranit, mislim pa, da ima vsak človek

pravico, da se obrani krivičnemu fizičnemu nasilju - prav tako, če ga

napade policaj. Noben prekršek ne opravičuje izzivljanja. Pretepeni

naj bi probal priti do zadoščenja po uradnih kanalih, če mu to ne uspe

(ponavadi), naj najde "pretepača" v civilu in ga razčefuka na prafaktorje.

Prosim! ne me napast (pretepst :( ) - Samo moje mnenje! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!