Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Domen L
      Ma kdo service manual za tracer 2018+?
    • hajamoto
      Interne fore so DAMI-Mitas, Snečer-Versys. Jest sm pa slišov, da bo Bavarc neki denarja vložu v reklamo na MS. Me zanima kva bo potem.  Sicer pa čudni smo ljudje ne motorji😇😇😇😂
    • Alla
      JEsti moraš takrat ko maš, ker nikol ne veš kdaj boš spet hrano doBU
    • Snečer
      če bi res spremljal forum, bi videl in razumel, da imamo "interne" fore GS-ovce se tudi ubadajo s kawasakijem, sploh z določenim modelom, ampak tu imamo pač takšno okolje glede bokserja pa takole: moja se ne spozna nekak na motorje, a vseeno, ko sva se nekoč peljala in ustavila, je zagledala BMW, GSko... pojma nima "kaj" je GSka. prvo vprašanje je bilo "zakaj ima ta motor tam tako čudno..." vse je povedala  
    • bimer1150
      Očitno nekateri ne morete nehat nabijat s temi GS killerji in kako grd in težek je GS, in kako je bokserski dvovaljnik najslabši agregat na svetu. Sem pa pričakoval, da moderatorji to malo vzamejo v obzir. Redno spremljam ta forum in ne vidim, da bi se GS - ovci 10 posto tolko ukvarjali s Kawasakiji. Pa tudi, če bi se, bi odgovor na nizkotne provokacije pomenil nezrelost. Zato nikoli ne udarim proti nobeni znamki, na otročje obnašanje in smetenje teme bom pa opozoril vseeno.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!