Skoči na vsebino

Nezgodno zavarovanje


sayo

Priporočene objave

Meni se zdi še najbolj problematična invalidnost. Če se ti to zgodi, si v breme družini, zato je pomembno, da si zavarovan za visok znesek.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi še najbolj problematična invalidnost. Če se ti to zgodi, si v breme družini, zato je pomembno, da si zavarovan za visok znesek.

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlom kosti, bolnišnični dan, invalidnost, stroški prevozov to motoristovo zavarovanje mora zajemat, za smrt pa vsak sam ve, zuni te ne bojo pustil

Zuni res ne, ampak nekak pa moraš poskrbet za svojce (sploh če imaš otroke, ki še niso preskrbljeni), tudi v primeru svoje smrti. Tako da vsem, ki se velik podijo po naših cestah toplo priporočam kako življenjsko ali nezgodo zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem se mi zdi, da se v takem primeru splača zavarovat, če imaš kredite. Zavaruješ sebe in kredit pa se mirno podiš za diwjaki po jadranki med zajčki. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam vse.. osnovno, nezgodno, ao+.. razlika z ali brez ao+ bi v mojem primeru bila 10x manjša odškodnina pri prometni pred leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam vse.. osnovno, nezgodno, ao+.. razlika z ali brez ao+ bi v mojem primeru bila 10x manjša odškodnina pri prometni pred leti.

Si bil sam povzročitelj nezgode?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ao+ se splaca. Pametno je ineti tudi nezgodno, ce imas druzino/kredite, da nisi v primeru nesrece njim v breme oziroma jim po smrti ne pustis samo kredite etc. ce se velkko podis po tujini je pa priporocljivo imeti coris(nujne voznje z resilcem, ali helikopterjem so hudo drage).

Sedaj pa naj vsak posebi razmisli zase kaj mu je dovolj in kaj rabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!