Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Saj v oglasu v naslovu piše, da je to nosilec za Givi V35. Na ta nosilec NE gre nič drugega, razen, če ma Kapa kako kopijo V35 kovčka.

Nosilec in kovček sta oblikovana okoli izpušne cevi in pritrdilno mesto ni ravno. V kolikor bi delal distančnike za ravno pritrdilno ploščo, bi izgledalo grdo - štrleče na spodnjem delu.

Popravljeno . Popravil raza
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Raavi pravi:

@The Lakl  tako je 08 letnik, 650. 

Sej kar se tiče simetrije se ne ubadam. Ker zaradi lepote ne bi imel enega gor.

Bolj me zanima če potem paše na ta nosilec bilo kateri stranski kovček od Givija? Ker iščem neko cenovno bolj ugodno rešitev, saddlebagi verjetno odpadejo zaradi visokega auspuha. Razen če bi homemade nosilce in distančnike naredil.

stranski V35 od Givija pašejo, saj je napisano v oglasu, oziroma tudi Kappa K33 ,ker so sestrske firme, pa majo enaka vpetja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Raavi pravi:

@The Lakl  tako je 08 letnik, 650. 

Sej kar se tiče simetrije se ne ubadam. Ker zaradi lepote ne bi imel enega gor.

Bolj me zanima če potem paše na ta nosilec bilo kateri stranski kovček od Givija? Ker iščem neko cenovno bolj ugodno rešitev, saddlebagi verjetno odpadejo zaradi visokega auspuha. Razen če bi homemade nosilce in distančnike naredil.

Mislim, da mora biti od givija monokey varianta in ne monolock, da paše.

Imam pa 2 taka 20l kovčka viška, če te zanima :D

 

Ostalo lahko na privat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Raavi pravi:

Moji streli bi privoščil stranske kovčke, tle sem našel rabljen nosilec

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13172187

Pa me zanima kateri stranski pašejo na to?

 

Kar se tiče kufrov, ti predlagam ta sistem od Shada 3P je univerzalen, torej boš kovčke lahko uporabil tudi na drugem mopedu. Možnost imaš izbire različnih tipov kovčkov. Aja, pa cenovno je dokaj kul cca 300€ mal čez vse skupaj.

http://www.shad.es/en/shad-world/products/fittings/suzuki/vstrom-650/c12mar4mod22/

edino če dobiš ugodno Givi kovčke, kar pa težko verjamem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, tomaz69 pravi:

Tudi vzel Shad pri Saplex-u. bi jih kar pohvalil, tako kovčke in njihov 3P sistem, kot tudi prodajalca....

Že ve BMW zakaj mu SHAD dela kufre za GS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, MdAzz pravi:

Že ve BMW zakaj mu SHAD dela kufre za GS

ker je najcenejši ponudnik :P

saj jih dela tudi za KTM, pa sem jih reklamiral, ker so se zvili. Moje mišljenje je da je Givi kvalitetnejši ali pa sam na uč bolj debela in trša plastika (to je primerjava kufri z1000sx (dela Givi) in ktmGT(dela Shad) oboji cca 700€), medtem ko so tile 3P kar kvalitetni (SH23), zapirajo se z vrha, popolnoma tesnijo, preverjeno v takem nalivu, da sem vodo iz čevljev zlival. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil mal skeptičen glede BMWjevih vario kufrov in vodotesnosti, pa so po dveh urah krepkega nalivanja, ko je spustil dežjak, čevlji, še v čelado mi je začelo tečt, samo v kufrih ni bilo pa niti kapljice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MdAzz pravi:

Že ve BMW zakaj mu SHAD dela kufre za GS

Le zakaj jim delajo motorje Kitajci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, MiNa pravi:

Le zakaj jim delajo motorje Kitajci?

Jaz bi reku da iz istega razloga kot iPhone... Ni kitajc kriv, če je zasnova v qrcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam original kovčke in nosilce za Yamaho TENERE XT660Z (2008-2016).

Slo lepo ohranjeni in letnik 2012.

Cena za komplet je 500 EUR.

LP

2015-01-05 15.53.50.jpg

IMG_3287.JPG

IMG_3288.JPG

IMG_3289.JPG

IMG_3286.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam GIVI V46. Zanima me, ali je že kdo vgradil led luči vanj za stop, pozicijo in smerokaze. Našel sem kit komplet v USA.

Pri nas lahko kupiš samo STOP kit, ne pa celotnega kompleta.

Preden naročim, me zanima vaše mnenje.

Kit: https://www.revzilla.com/motorcycle/admore-led-kit-for-givi-v46-topcase

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Racka11 pravi:

Imam GIVI V46. Zanima me, ali je že kdo vgradil led luči vanj za stop, pozicijo in smerokaze. Našel sem kit komplet v USA.

Pri nas lahko kupiš samo STOP kit, ne pa celotnega kompleta.

Preden naročim, me zanima vaše mnenje.

Kit: https://www.revzilla.com/motorcycle/admore-led-kit-for-givi-v46-topcase

 

lp

Ni predrago?

Frend kupil iz aliexpressa...ravna led nalepka,kjer "zavorna luc in smerokazi....ne vem tocno a vem pod 20eu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, meni se zdi tudi cena malo visoka. 55Usd je še poštnina in carina bo ziher kakšnih 30Eur. 

Led trak dobim pri nas tudi v Conradu na metre za drobiž.

V kompletu iz USA sem zasledil, da je zraven nekakšna škatla z elektroniko, ki verjetno uravnava napetost in stikalna plošča, da lahko kovček snameš brez odklapljanja. To stikalo pa se pri nas tudi dobi. Se bom posvetoval z avtoelektričarjem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Racka11 pravi:

Ja, meni se zdi tudi cena malo visoka. 55Usd je še poštnina in carina bo ziher kakšnih 30Eur. 

Led trak dobim pri nas tudi v Conradu na metre za drobiž.

V kompletu iz USA sem zasledil, da je zraven nekakšna škatla z elektroniko, ki verjetno uravnava napetost in stikalna plošča, da lahko kovček snameš brez odklapljanja. To stikalo pa se pri nas tudi dobi. Se bom posvetoval z avtoelektričarjem.

 

Bom probu najdit...to led trak...robi smerokazi na sredi luč ali stop luč kk si pac priklopis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 29. 12. 2018 ob 10:59, Racka11 pravi:

Imam GIVI V46. Zanima me, ali je že kdo vgradil led luči vanj za stop, pozicijo in smerokaze. Našel sem kit komplet v USA.

Pri nas lahko kupiš samo STOP kit, ne pa celotnega kompleta.

Preden naročim, me zanima vaše mnenje.

Kit: https://www.revzilla.com/motorcycle/admore-led-kit-for-givi-v46-topcase

 

lp

Jaz sem v Givi kovček vgradil na vsako stranko po 2x LED trakova. Priklopil sem na direktno (z varovalko) na kontakt od bremze in dela BP. Ker pa je bremz luč in s tem pozicija že original LED, ni bilo nobenih problemov z dodatno elektroniko. Edini problem, ki ga moram rešit je, da moram vsakič konektor odklopit,  ko odstranim kufer.

1GZhNmh046dkAW6p4gMpqkppWecCpp9YRILqi104Tmu75h98fl-73eug7_vJ_AIj4SCTKsXumX9ZC4zm7kymcMleszh9VjHm1YijdSkpLuzNGq7xe59Lpe9-yJPHnC-87ANWBxZnKXZY2cLL-KP3i66zD4l6Vt5xVNq7dLpBoszNl1VZjcVED_bchaotrFMK8R0Vv4SCaZUUtBVuqiYbg20Cm-l5-GJAZD8Mnw7lqsrsH_3v5M2xg_OFCrGZkyku-57ACEaf4dEGdfXOzumryV5jj3Ig_xx_z8gi4FcMs_qgXKYa4UWgbiu-iFgeSbwGM51KQiGbvk4abo6UDyRYezvGzQrYjuSqEAdIE-KxrbMFEVqG7_ijRCK75ru0Gk-0hfjtyMTB-lH2-1x49QJ1rvCPlPklef7YnMitL739j0ZRUxe8jGIfU38xRW5hNJboNsXew-FCgirZsf6jHyeFj1P9MHsZ5_9Owm0TaRHVCGvRpf_v7NNhThtHLo_Ey5-rMcbUaQeooI_sJiT1ARpY-WqfAcnFk_4eAhx6Gkr9tePPgjqbgdxq0Ei2HP6lSLKAzlVMxgIYLC8fbMD5hQrVwbJq5tVFLIazAi2Uzxt78OtrZDsuXQQIHWNLqjy_XoQ15lccWI_TzR6iE3VcNiXrHGDlfw=w1011-h758-no
 

Še eno vprašanje, kakšno torbo bi priporočali za na sedež, hkrati bo gor tudi GIVI kovček.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, car_freak pravi:

Še eno vprašanje, kakšno torbo bi priporočali za na sedež, hkrati bo gor tudi GIVI kovček.

Eno roll torbo. Tolk veliko, da se lahko se zbases na motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka, ki ima enostaven nacin pritrditve, da se ne ubadas 15 min z pritrditvijo in odstranjevanjem, pa se vedno dovolj fixno, da ne leze naprej, in tisci vate. Taka je sploh vrhunska, ko si po cele dneve na potovanju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maxxa pravi:

Taka, ki ima enostaven nacin pritrditve, da se ne ubadas 15 min z pritrditvijo in odstranjevanjem, pa se vedno dovolj fixno, da ne leze naprej, in tisci vate. Taka je sploh vrhunska, ko si po cele dneve na potovanju ?

Kakšen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, car_freak pravi:

Kakšen predlog?

Od mene ne, ker imam tocno tako, kot sem malo visje napisala kaksne se izogibaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!