Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Imam intruderja vl1500 in sem se odločil, da mu zaradi potrebe dodam stranke kovčke.

Bil sem TC-ju, kjer mi ni všeč nič, poleg tega bi nosilce moral dal delati po naročilu.

Imam kdo že podobno izkušnjo ali kakršnokoli koristno informacijo, kje bi vsaj

lahko pogledal!?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam intruderja vl1500 in sem se odločil, da mu zaradi potrebe dodam stranke kovčke.

Bil sem TC-ju, kjer mi ni všeč nič, poleg tega bi nosilce moral dal delati po naročilu.

Imam kdo že podobno izkušnjo ali kakršnokoli koristno informacijo, kje bi vsaj

lahko pogledal!?

Hvala

Tole sm na hit najdu, pa je res lepo in dokaj temeljito izdelano zgledalink

če bi dal usnjene maš nosilce tule link

pa še v kakem Louisu poglej, tam se tudi dobijo torbe in ti nosilci, če pa še kdo kje blizu izdeluje kar je na prvem linku pa ne vem...to je bl na hitro :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam intruderja vl1500 in sem se odločil, da mu zaradi potrebe dodam stranke kovčke...

Tule na našem koncu večkrat parkira možakar, ki je na kawasaki EN 500 zmontiral GIVIjeve V35. Očitno ima tu primadono, ampaq to nima s kufri nobene veze.

Recept za montažo je simpl: vzameš najcenejše nosilce tipa plx, odflexaš tisto, kar je odveč, našvasaš tisto, kar ti za določen tip mopeda pride prav, et voilà.

post-13034-1245905331_thumb.jpg

post-13034-1245905359_thumb.jpg

Možakar trdi, da je zelo zadovoljen. Z mopedom, s kufri, pa tudi s primadono. Osebno ne vidim razloga, da bi mu oporekal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da imam star in bolj bogi kufer (zdaj mi je pa uspelo tudi izgubit odsevnik- ki odpade če ni zaprt OK), gledam maxie. 52lit je kot vidim pri nas v akciji po dobrih 140 eur, in je star in preizkušen kufer.

55 je pa lepši in večji...in je ca 200 eur. Po eni strani sem pomislil "pa dobro, tistih pa pirov več bi dal pa bom imel bolj sexy kufer", potem sem pa našel tole stran: http://forum.mototurismo.it/showthread.php?t=14648

Za tiste ki ne govorite italijansko- 55 ima (baje je imela in nima več?) probleme z mehanizmom za zapiranje in se včasih kar sama odpre med vožnjo, pa tudi kaveljčki nosilca naj bi se lomili (in kufri odpadalo) ker so totalno plastični [baje za razliko od prejšnjih ki so imeli kovinske].

Mogoče kdo kaj ve, so te težave odpravljene? Po eni strani dobim za 200 eur preizkušen kufer z žarom in pivo, po drugi pa -sicer bolj sexy- kufer brez žara in z možnimi težavami... Kaj pravite? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem šel do tc in ga kar kupil.

Tudi v 52 gresta lepo dve integralki, tako da sem vzel kar "tamalo" (52lit)- sploh glede na razliko v ceni (52 imajo v akciji). Vzel sem še plato in žar ki so mi ga fantje namontirali (in celo ponudili kavo ko sem čakal, svaka čast :worship: ), tako da sem ponosen lastnik maxie :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Suhi za link, vendar se mi zdi cena kar močno premastna za kufra.

Sicer sem preletel net, po dolgem in po čez, a nisem našel nič uporabnega. Vsi ponujajo leder torbe, kar pa po mojem,

na mojega intruderja ne paše.

Bom verjetno moral obiskal kar Suzuki trgovino in se pozanimati o ceni originala.

Hvala še enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas mamo na enem motorju Kappo 52l, na drugmu pa Givi 52l. In pašeta eden na druzga brez problema.

Seveda sta identični, če zadevi prihajata iz iste štale :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam en mali problem - mam doma kufer kappa - in ga ne morm zapret oz. zaklent - se mi odpira (vrjetn je sel kak fedr al pa kj podobnga, tko da ne prime) - kak nasvet kako to zrihtat..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena najnovejša od Alposa - še vedno jih ni problem dobiti, saj sem včeraj samo poklical tja, čez 2 min sem dobil e-mail s ponudbo, se odločil, poslal naročilo, čez 5 min dobil predračun, plačal preko bankaneta, drugi teden pa me pot zanese v celje, pa si jih grem dvignit - simpl ko pasulj.

Aja, pa cena je še vedno ista, kot do sedaj - za C41 (41 litrov) - 55 Eur + ddv, 100% avans - 15% popusta. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena najnovejša od Alposa - še vedno jih ni problem dobiti, saj sem včeraj samo poklical tja, čez 2 min sem dobil e-mail s ponudbo, se odločil, poslal naročilo, čez 5 min dobil predračun, plačal preko bankaneta, drugi teden pa me pot zanese v celje, pa si jih grem dvignit - simpl ko pasulj.

Aja, pa cena je še vedno ista, kot do sedaj - za C41 (41 litrov) - 55 Eur + ddv, 100% avans - 15% popusta. :rolleyes:

Če še nisi našel tule je opisano vse o Alu kovčkih na motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Pozdravljeni!

Zanima me kje bi lahko dobil kovček givi 55 ali 52, z nosilci in ploščo za kawasaki er5 čim ceneje.

LP!

Na prejšnji strani sem napisal- maxia52 + nosilec, kupil v TC, so imeli znižane. Poglej na njihovo stran če imajo še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se zraven motorja dobil kovček Givi 55l, plato pa sm potem kupil v TC. Drugače pa pokliči tipa v PMZ v Novi gorici mislim da jih prodaja za 200 € al pa tu nekje, pa tud plato ti zrihta.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje bi dobil nosilec in tank torbo za hondo cbr600rr. Nekaj dni nazaj sem na motosvetu zasledil reklamo vendar je več ne najdem. Prosim za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preverite nosilce za topcase, meni je počil del, na katerega je privijačena plošča (givi e52)...

Meni se je isto zgodilo na plati od prejšnjega kufra. Sicer je pa RES češko narejeno- 2mm robček drži vse skupaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kje bi lahko dobil kovček givi 55 ali 52, z nosilci in ploščo za kawasaki er5 čim ceneje.

LP!

V MotoCharlie v Trstu sem za Givi 46L dal cca 100€.

Če ti ni predaleč se vsekakor splača pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mogoče kdo ve kje bi dobil "zob" ki je na koncu plošče nosilca kovčka? Pri originalnem nosilcu na Yamahi ga ni zraven, na plošči od Kappe od katere imam kovček ga pa ne morem dol vzet?

post-21069-12511847402_thumb.jpg

post-21069-125118471538_thumb.jpg

post-21069-125118472832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mogoče kdo ve kje bi dobil "zob" ki je na koncu plošče nosilca kovčka?

Louis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živjo!

V Louisu imajo v akciji stranske torbe IRON HORSE po ceni 39.95€.Rabim kakšno mnenje kako bi to ustrezalo na Fazerko za občasno uporabo poleti,pa nimam nobenih izkušenj z temi zadevami.Ali pride zraven ves potreben material za pritrditev ali ne?Sedaj imam na motorju namontiran samo originalni zadnji nosilec z Yamaha kovčkom.

http://www.louis.de/...tnr_gr=10025435

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!