Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Živjo!

V Louisu imajo v akciji stranske torbe IRON HORSE po ceni 39.95€.Rabim kakšno mnenje kako bi to ustrezalo na Fazerko za občasno uporabo poleti,pa nimam nobenih izkušenj z temi zadevami.Ali pride zraven ves potreben material za pritrditev ali ne?Sedaj imam na motorju namontiran samo originalni zadnji nosilec z Yamaha kovčkom.

http://www.louis.de/...tnr_gr=10025435

LP

Jaz imam podobne torbe iz Louisa(moto detail-2X18litrov) in sem z njimi zelo zadovoljen,zraven je kar precej jermenov na ježeka tako ,da lahko torbe enostavno in hitro namestim.Ker so te torbe, ki jih omenjaš ti, večje kot moje, mislim ,da boš rabil še kakšen nosilec ob straneh, sicer ti lahko torba pride do kolesa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

V Louisu imajo v akciji stranske torbe IRON HORSE po ceni 39.95€.Rabim kakšno mnenje kako bi to ustrezalo na Fazerko za občasno uporabo poleti,pa nimam nobenih izkušenj z temi zadevami.Ali pride zraven ves potreben material za pritrditev ali ne?Sedaj imam na motorju namontiran samo originalni zadnji nosilec z Yamaha kovčkom.

http://www.louis.de/...tnr_gr=10025435

LP

Žio

jast sem juh kupil v luisz moto detail 20l, tiste ki majo še zgoraj torbo, na fazerki so mi služile dobro, sedaj jih prodajam. Če te zanima pošlji na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

A je kdo od motosvetovcev poskušal to na Zja 08 letnik montirat? Sicer bi torbe druge oblike vzel (teksitlne kot tiste par postov prej, bolj trikotne) ampak kokr sem jz to meru pa gledu ni nekih mest za nosilce niti ni dovolj prostora na boku (razdalja med žmigavcem in delom kjer sopotnici pridejo noge).

Uglavnm a je kdo poskusu?

post-10955-12608210147_thumb.jpg

Sej sm z rdečim označu..Če razumete moj problem.

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

A je kdo od motosvetovcev poskušal to na Zja 08 letnik montirat? Sicer bi torbe druge oblike vzel (teksitlne kot tiste par postov prej, bolj trikotne) ampak kokr sem jz to meru pa gledu ni nekih mest za nosilce niti ni dovolj prostora na boku (razdalja med žmigavcem in delom kjer sopotnici pridejo noge).

Uglavnm a je kdo poskusu?

post-10955-12608210147_thumb.jpg

Sej sm z rdečim označu..Če razumete moj problem.

Nisem montiral, niti nimam namena, upam pa da sem ti kaj pomagal, tako ima narejeno GIVI. Vsekakor za sovoznico ni isto kot brez njih, to lahko sam sklepaš :).

post-14902-126082227859_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ja... O:-)

Hvala za slikco. Nisem vedu da to Givi sploh ma. Sicer je tole vse prej kot lepo, ali jeb***... Kakšne cotke boma pa morala kdaj s sabo peljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm naredil nosilce za tekstilne torbe Givi že za BMW R1150 GS, potem za Suzuki SV 650, sedaj sem ravno v izdelavi konkretnih nosilcev (kopija SW Motech) za Alu kufre Trax za Yamaha FZ1, tako da če te karkoli zanima me vprašaj, itak da se pa zadeva da naredit doma, le en cink vole rabiš pa še mal več časa. Lahko je pa na koncu reč precej kvalitetnejša kot od prenekatere znamke!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suhi, cenim ponujeno pomoč, ampak kar se idej tiče sem poln, tut vso potrebno orodje mamo doma. Sva se pa z mojo pomenla in je rekla, da ji je to Ful grdo, da bo rajši mela en ergonomično oblikovan nahrbtnik :eek: . Pa čeprav se zaveda, da jo bo to fejst motilo. Že ve. Js se pa prtoževal tut ne bom :) .

Hvala še enkrat Suhi!(maš PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo nabaviš malo večjo tank torbo. Sebi natakneš nekoliko manjšo torbo, njej pa malo večjo ;), mislim, da jo ne bi smelo toliko motiti. Sicer pa če imaš namen voziti samo "cote" ne bo problema, ni toliko težko, da bi bili kakšni problemi. <to je samo moje mnenje :P>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vam povem da brez stranskih kovčkov negem več nikamor. Na prejšnjem motorju sem imem mehke Kapine torbe, zdej pa imam alu kovčke in vam povem da je to res zakon. NPR. letos po Toskani nas je ujel vročinski val, lepo smo sleksli opremo, jo vtaknili v kovčke in se odpravili na ogled mesta peš. Fantastično. Je pa res da ni glih lepo za videt, ampak saj ga ne gledam ampak ga VOZIM!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm naredil nosilce za tekstilne torbe Givi že za BMW R1150 GS, potem za Suzuki SV 650, sedaj sem ravno v izdelavi konkretnih nosilcev (kopija SW Motech) za Alu kufre Trax za Yamaha FZ1, tako da če te karkoli zanima me vprašaj, itak da se pa zadeva da naredit doma, le en cink vole rabiš pa še mal več časa. Lahko je pa na koncu reč precej kvalitetnejša kot od prenekatere znamke!

ajd

Jaz tudi predelujem SW motech nosilec stranskih kovčkev za SVja. Paše na tastarega SVja. Osnovne plošče bom obdržal, nosilne palice pa naredil nove, izbral druga pritrdišča na motorju, tako, da bodo kovčki tik ob motorju.Najprej moram pa nekje staknit ene poceni rabljene kufre :unsure: :unsure:

Boš naredil tako da bo možna hitra montaža Quicklock? Ker že nekaj časa iščem po netu tiste ploščice v katere potem pridejo ti hitri zatiči,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona se spomnim kako sem ene 6 let govoril kako ne bom dal kufrov nikdar gor....Hja z leti se vse spremeni :hmm:, mi je dopizdilo vezanje torb po vročini, po dežju itd.... Kufr, klik klak in je gor.

Je pa res, da so stranski, top case mi je še zmeraj pregrd hehehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona se spomnim kako sem ene 6 let govoril kako ne bom dal kufrov nikdar gor....

Ne me jebat, kufre si dal gor!!!??? :eek: Zgleda ti cviček res škodi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ji je to Ful grdo, da bo rajši mela en ergonomično oblikovan nahrbtnik :eek:...

Ma grdo gor dol, jz sm se navadu, da na poti je tako - bl kot je grdo, bl mi je fajn :) in mi res nikakor ni odveč furat tiste navlake zadi, samo da sma zvečer lepo na toplem in zadovoljna, če naj pere na hitro vse ven, če je vroče na hitro vse not... In tako sma prišla do spoznanja da je treba nabavit ALU kufre in sma tud jih. Pa vem da bo na nakedu FZ1 to grdo bolj kot na kateremkoli drugem mopedu, pa je.. ga, sam da je luštno!

Boš naredil tako da bo možna hitra montaža Quicklock? Ker že nekaj časa iščem po netu tiste ploščice v katere potem pridejo ti hitri zatiči,

Ti jz sm kr iz nule štartal, ne bo nič predelovanja. Le kolega Mayesti iz foruma mi je svoje posodil (jih ma sicer na Varaderi) tako da malo že imam za "muštr" to je pa to. Seveda pa bo na "quicklock" kot praviš, saj bo za ALU Trax kufre, ki se zgolj lepo zahakljajo in jih z enim vihljajem lepo pritegneš na nosilce in je to to. TOLE jz izdelujem, adapterkit sem že nabavil zraven kovčkov.

Če ti lahko pomagam vprašaj bolj natančno, ker popolnoma ne razumem kakšno ploščico potrebuješ.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

V Louisu imajo v akciji stranske torbe IRON HORSE po ceni 39.95€.Rabim kakšno mnenje kako bi to ustrezalo na Fazerko za občasno uporabo poleti,pa nimam nobenih izkušenj z temi zadevami.Ali pride zraven ves potreben material za pritrditev ali ne?Sedaj imam na motorju namontiran samo originalni zadnji nosilec z Yamaha kovčkom.

http://www.louis.de/...tnr_gr=10025435

LP

jaz mam kappine tekstilne torbe, in jih na vtr montiram tako, da en trak speljem pod stolom, drugega pa tik za njim. torbe fiksiram z vezicami skozi D obročke na torbah in pritrdim na givi monorac in na nosilec zadnjih tačk. nad rezultatom sem bil pozitivno presenečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na desni sliki je ta hitri zatič. Na levi pa nosilček na katerega je privarjena ploščica z luknjo v katero pride zatič, Te ploščice bi jaz rabil, da jih privarim na nove nosilce.

post-14850-12609699503_thumb.jpg

post-14850-126096998651_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha to bi ti imel, tu pa ne morm nč pomagat. Sam ne bom tako poenostavljal zadeve in takrat ko se bom že odločil namontirati nosilce, si bom že vzel ne vem 15min in namontiral vse lepo gor, sicer pa ne bo ničesar na mopedu. Mi ni ravno všeč, da mi non-stop nekaj štrli na vsakem vogalu, pa še masivneje je, če je iz enega kosa, tako da bom jz kr lepo zašvasal v en kos in je to to.

Pa fajn uredi, ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

...jutri in v petek imam eno pot proti primorski, pa me zanima kje v TRSTU ali GORICI imajo zalogo kufrov (Kappa ali Givi), da se vsaj malo splača in da se DA PARKIRAT (vsaj kje blizu...)...

Lahko kdo pomaga? Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pa moj odgovor izbrisal?

v glavnem še enkrat: v trstu moto charlie (via valmaura, pri štadionu) in dademoto (strada della rosandra). ta drugi imajo trenutno popuste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace imajo pa tudi v TC-ju velik popust na kovčke in nosilce..samo mislim da velja samo še danes...Sicer pa pokliči, a ni to bližje? Pa še pomoje ceneje

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem klical TC... imajo res še akcijo, tako da mislim, da se bom jutri kar pri njih ugodno zmenil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!